Taczka Dla Dzieci - najlepsze oferty

Taczka Dla Dzieci na Taniomanii. Sprawdź szeroką ofertę dostępnych produktów i porównaj ceny na Taniomania.pl. Wybierz ofertę najlepszą dla siebie!
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 156 produktów - zobacz najlepsze oferty
Ta metalowa taczka będzie idealna dla dziecka, które uwielbia pomagać podczas prac ogrodowych i remontowych, sprawdzi się także podczas zabawy. Za jej pomocą można przewieźć ulubione pluszaki, klocki, ale również rośliny i narzędzia. Nieużywana może stanowić dekorację dziecięcego pokoiku i służyć za pojemnik.
Wyprofilowane uchwyty ułatwiają poruszanie taczką, a dzięki podparciom z metalu można ją postawić w dowolnym miejscu i chwilkę odpocząć.
Wymiary: 77 x 35 x 35 cm
Wymiar opakowania: 46 x 35 x 11 cm
Wiek: 3+
Deklaracja zgodności CE
Więcej
Zwiń

Taczka metalowa idealna dla małego ogrodnika.

Przedział wiekowy: od 2 lat
Wymiary: 80cm x 38cm x 41cm
Waga produktu: 2kg

Główne cechy:
- ładowność taczki do 50kg
- rama taczki oraz skrzynia ładunkowa wykonana z metalu
- kółko wykonane z tworzywa sztucznego
- produkt do częściowego złożenia


O MARCE ROLLY TOYS:

ROLLY TOYS – to niemiecki wiodący producent działający na rynku od 1938r. Firma specjalizuje się w produkcji traktorów i pojazdów na pedały w różnych przedziałach wiekowych.. Traktorki wykonane są z najwyższej jakości materiałów z dbałością o najmniejsze szczegóły, pojazdy posiadają solidną konstrukcję, co zapewni długie i bezpieczne użytkowanie. Traktorki firmy Rolly Toys to najwyższej jakości oryginalny niemiecki produkt, który posłuży Twojemu dziecku przez wiele lat.
Więcej
Zwiń
DZIECIĘCE TACZKI OGRODOWE - ROLLY TOYS Prosta i mocna żółta taczka ogrodowa Rolly Toys składa się z solidnej skrzyni ładunkowej wykonanej z tworzywa sztucznego oraz stelażu wykonanego z metalu. Dzięki swojej budowie jest bardzo stabilna i równocześnie lekka w przemieszczaniu. Taczka idealnie nadaje się do zabaw w piaskownicy czy ogródku. Wspaniały prezent dla małego ogrodnika. Zabawkę cechuje wysoka jakość wykonania. CECHY CHARAKTERYSTYCZNE: - skrzynia ładunkowa wykonana z tworzywa sztucznego - metalowy stelaż - koło wykonane z tworzywa sztucznego - gumowe rączki Ładowność taczki ok.: 15 kg Wymiary taczki ok.: 77 x 37 x 47 cm Średnica koła ok.: 16 cm Wymiary opakowania ok.: 48,5 x 13 x 38,5 cm Wiek: 2,5 lata+ OSTRZEŻENIE! Możliwość połknięcia drobnych elementów. Niebezpieczeństwo zadławienia! Artykuł może zostać zmontowany tylko przez osoby dorosłe zgodnie z instrukcją montażu. Nie używać uszkodzonej zabawki, naprawy mogą przeprowadzać tylko osoby dorosłe.
Więcej
Zwiń
nie wiem nie miałam okazji jej dostac.........nie wysłano mi jej bo zakupiłam w promocyjnej cenie a z dnia na dzień dosłownie cena wzrosła o 20 zł