Suszarki Beko - najlepsze oferty

Suszarki Beko w kategorii AGD wolnostojące. Taniomania najlepsze oferty, najniższe ceny. Sprawdź Suszarki Beko. Wybraliśmy dla Ciebie najlepsze sklepy oferujące Suszarki Beko.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 17 produktów - zobacz najlepsze oferty
Suszarka wolnostojąca w kompaktowych wymiarach, wyposażona w pompę ciepła. Posiada ładowność aż do kg. Dzięki klasie energetyczne A++ zużywa mniej energii. Posiada duży i czytelny wyświetlacz elektroniczny. Wyposażona w funkcję suszenia bez zagnieceń. Duże drzwi posiadają możliwość zmiany kierunku otwierania.
Więcej
Zwiń
Silnik inwerterowySilnik inwerterowy to same zalety: cichsza praca, zwiększona trwałość silnika, zwiększona mechaniczna wytrzymałość, lepszy moment obrotowy i większa szybkość. Delikatne tkaniny pod ochronąZwiewna sukienka na przyjęcie czy koszula na ważne spotkanie? Niska temperatura suszenia i małe obroty bębna zadbają o nienaganny wygląd nawet najdelikatniejszych tkanin. Pompa ciepłaKondensacyjne suszarki Beko wyposażone w pompę ciepła to połączenie najwyższej wydajności i niskiego zużycia energii. Innowacyjna technologia, wykorzystująca chłodzący i grzewczy element pompy ciepła zapewnia najlepsze rezultaty w niższej temperaturze suszenia. Drzwi w rozmiarze XXLZasłonki, koce, czy dużą pościel bez problemu załadujesz przez szerokie, wygodne drzwi o średnicy 38 cm. Zmiana kierunku ruchuIdealnie suche ubrania, bez konieczności prasowania? To wszystko dzięki obrotom bębna w dwóch kierunkach, które zapobiegają gnieceniu się tkanin.
Więcej
Zwiń
Delikatne tkaniny pod ochroną Zwiewna sukienka na przyjęcie czy koszula na ważne spotkanie? Niska temperatura suszenia i małe obroty bębna zadbają o nienaganny wygląd nawet najdelikatniejszych tkanin. Program BabyProtect Dzięki czujnikom temperatury i wilgotności, specjalny program BabyProtect precyzyjnie kontroluje warunki panujące wewnątrz bębna, dobierając ustawienia optymalne do suszenia ubranek Twoich dzieci oraz bliskich Drzwi w rozmiarze XXL Zasłonki, koce, czy dużą pościel bez problemu załadujesz przez szerokie, wygodne drzwi o średnicy 38 cm. Zmiana kierunku ruchu Idealnie suche ubrania, bez konieczności prasowania? To wszystko dzięki obrotom bębna w dwóch kierunkach, które zapobiegają gnieceniu się tkanin. Łącznik pralki z suszarką Mało miejsca na podłodze? Żaden problem! Dokup specjalny łącznik, który pozwoli Ci ustawić suszarkę na pralce o głębokości min. 50 cm. Znajdziesz go w punktach sprzedaży produktów Beko.
Więcej
Zwiń
Zadowolenie małżonki bezcenne.

Opinie - Suszarki Beko