Sucha Karma - najlepsze oferty

whiskas to ulubiona karma moich wybrednych kotów, innej nie ruszają, koty są zdrowe, maja lśniącą sierść, z czego wynika, że karma jest odpowiednia.
Sucha Karma na Taniomania.pl. Znajdziesz tu wszystko to, czego potrzebujesz w najlepszych cenach. Setki ofert przygotowanych specjalnie dla Ciebie. Wybierz ofertę, która będzie dla Ciebie idealna.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 9357 produktów - zobacz najlepsze oferty
Karma sucha Whiskas 1+ produkowana jest ze świeżego mięsa i zawiera wiele ważnych witamin i minerałów. Dzięki temu Twój kot otrzyma wszystko, czego potrzebuje, a nawet więcej: karma sucha Whiskas wyróżnia się pysznymi krokiecikami - z zewnątrz kruchymi i chrupiącymi, a wewnątrz wypełnionymi pysznym nadzieniem mięsnym. Whiskas 1+ z kurczakiem to pełnowartościowa karma dla dorosłych kotów, która przyczyni się do utrzymania stanu zdrowia i dobrego samopoczucia Twojego pupila. Budowa krokiecików pozytywnie wpłynie również na jego uzębienie - delikatne ścieranie pozwoli zapobiegać powstawaniu kamienia nazębnego. Witamina A odpowiada za utrzymanie narządu wzroku w dobrym stanie przez długi czas. Karma ta ma ponadto za zadanie zapobiegać chorobom dróg moczowych. Karma Whiskas 1+ zapewnia zatem wszystko, czego potrzebuje Twój kot, aby prowadzić długie i szczęśliwe życie. Whiskas 1+ z kurczakiem w skrócie: Podstawowa karma sucha dla dorosłych kotów powyżej 12.
Więcej
Zwiń
Markus-Mühle to tłoczona na zimno kompletna karma sucha, która poprzez swój naturalny, wysokiej jakości skład zapewnia każdemu psu optymalną dietę. W karmie Markus-Mühle tkwi siła! Markus-Mühle została opracowana przez ekspertów, którzy mają z psami do czynienia na co dzień. Bowiem każdy pies powinien cieszyć się doskonałym zdrowiem. Wszystkie stałe składniki karmy Markus Mühle zostały zmielone na mączkę. Gwarantuje to zwiększoną przyswajalność tego pokarmu, jak i dokładne połączenie składników odżywczych oraz lepsze zachowanie wszystkich wartości odżywczych podczas tłoczenia na zimno.
Więcej
Zwiń

Opinie - Sucha Karma

whiskas to ulubiona karma moich wybrednych kotów, innej nie ruszają, koty są zdrowe, maja lśniącą sierść, z czego wynika, że karma jest odpowiednia.