Środki ochrony roślin - najlepsze oferty

Jestem bardzo zadowolona z tego produktu, perz nie miał szans. Jest bardzo wydajny.
Środki ochrony roślin w kategorii Rośliny i kwiaty. Najtańsze oferty i najlepsze marki. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 1352 produkty - zobacz najlepsze oferty
Środek chwastobójczy w formie koncentratu do sporządzania roztworu wodnego. Stosowany nalistnie, przeznaczony do zwalczania perzu oraz innych chwastów jednoliściennych i dwuliściennych (jednorocznych i wieloletnich).
Zawiera substancję biologicznie czynną - glifosat 360g/l w postaci soli izopropoloaminowej.
Środek należy stosować w okresie od wiosny do jesieni na zielone chwasty w czasie intensywnego ich wzrostu, stosując dawkę potrzebną do zniszczenia występujących gatunków chwastów dostosowaną do ich fazy rozwoju.
Chwasty odporne: skrzyp polny.
Więcej
Zwiń
Dursban 480EC to preparat owadobójczy dostępny w formie koncentratu przeznaczony do zwalczania niektórych szkodników buraka cukrowego i pastewnego, tytoniu, roślin sadowniczych, warzyw oraz roślin ozdobnych. Skutecznie zwalcza uciążliwe szkodniki występujące w glebie, jest również niezwykle prosty w użyciu. Na szkodniki działa na trzy sposoby: żołądkowo, kontaktowo oraz gazowo.

Dursban najskuteczniejszy jest przy użyciu w temperaturze powyżej 15oC. Należy zwrócić szczególną uwagę na pszczoły oraz inne owady zapylające. Aby je chronić, nie należy stosować preparatu na rośliny w czasie kwitnienia, w otoczeniu kwitnących chwastów, w miejscach pożytku pszczół a także w przypadku, kiedy okres karencji zakończy się po rozpoczęciu kwitnienia roślin.

Dursban działa powierzchniowo i wgłębnie.
Więcej
Zwiń

Opinie - Środki ochrony roślin

Jestem bardzo zadowolona z tego produktu, perz nie miał szans. Jest bardzo wydajny.