Środki ochrony roślin - najlepsze oferty

produkt bardzo dobry
Środki ochrony roślin w kategorii Rośliny i kwiaty. Najtańsze oferty i najlepsze marki. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 1143 produkty - zobacz najlepsze oferty
Opis produktu

Bomba BROS na owady występuje w postaci pojemnika, z którego uwalniana jest sucha mgła. Preparat przeznaczony jest do zwalczania owadów biegających, takich jak karaluchy, prusaki, pluskwy, mrówki itp. oraz owadów latających, takich jak muchy, komary, mole itp. Bombę BROS na owady Możemy stosować w pomieszczeniach mieszkalnych i gospodarczych. Uwalniana sucha, biała mgła wypełnia całe pomieszczenie i wnika we wszystkie szpary i szczeliny ścian, podłóg oraz mebli, jednocześnie wypłaszając owady z ich kryjówek.
  • Nowoczesna formuła działania
  • Duża skuteczność działania


Produkt biobójczy należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną.

Stan produktu: nowy
Więcej
Zwiń
Dursban™ 480 EC Zwalczane szkodniki: chowacz brukwiaczek, chowacz czterozębny, słodyszek rzepakowy, bielinek kapustnik, bielinek rzepnik, mszyca kapuściana, piętnówka kapustnica. Środek owadobójczy w formie koncentratu stężonej zawiesiny do rozcieńczania wodą o działaniu żołądkowym, przeznaczony do zwalczania gąsienic niektórych motyli w roślinach sadowniczych. Preparat zakłóca naturalny proces linienia gąsienic. Nie działa na osobniki dorosłe i jaja owadów. Na roślinach działa powierzchniowo. Ze względu na selektywność dla owadów pożytecznych, produkt jest przydatny w integrowanych programach ochrony roślin.CHLOROPIRYFOS- 480 G EC
Więcej
Zwiń
produkt bardzo dobry