Spin Master Psi Patrol - najlepsze oferty

Pozycja ofert z pogrubioną nazwą została opłacona przez kontrahenta.
Spin Master Psi Patrol już od 15 zł ➤ Poznaj oferty na Taniomania.pl. Atrakcyjne ceny, popularne produkty i opinie użytkowników! Znajdź coś dla siebie.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 783 produkty - zobacz najlepsze oferty
Tablet Rydera, wyprodukowany przez powszechnie znaną i cenioną firmę Spin Master, został stworzony na podstawie niezwykle popularnego serialu animowanego dla dzieci stacji Nickelodeon - Psi Patrol (Paw Patrol). Serial ten opowiada o przygodach sześciu szczeniaków - Marshalla, Rubble'a, Chase'a, Rocky'ego, Zumy i Skye, oraz chłopca o imieniu Ryder, którzy wspólnie wyruszają na ratunek potrzebującym, a także dzielnie stawiają czoła stającym na ich drodze zagrożeniom. Pad Rydera doskonale imituje ten, który chłopiec używa w serialu Psi Patrol. To interaktywna zabawka, na której ekranie znajduje się 7 przycisków ukrytych pod ikonkami przedstawiającymi dzielne szczeniaki Psiego Patrolu i logo Psiego Patrolu. Po naciśnięciu danej ikonki, odpowiedni piesek wypowie dwie różne kwestie wyrażające gotowość do akcji.
Więcej
Zwiń
PŁYWAJĄCA W WODZIE ŁÓDŹ RATUNKOWA MARSHALL

  • Producent: SPIN MASTER
  • Kod producenta: 20121415
  • Seria: SwimWays
  • Jest to najnowsza pływająca seria Psi Patrol
  • Zestaw zawiera pływającą w wodzie łódź wraz z Marshall'em
  • Nakręcany mechanizm napędowy pojazdu


"Psi Patrol" to popularny serial, opowiada on o przygodach siedmiu szczeniąt, którym przewodzi dziesięcioletni chłopiec, Ryder. Razem tworzą zgraną drużynę, która wyruszają na ratunek potrzebującym i stawiają czoło zagrożeniom. Główni bohaterowie to Ryder, Chase, Marshall, Rubble, Rocky, Zuma, Skye i Everest

Zestaw składa się z figurki (wbudowanej w pływającą łódź), będącej wierną kopią serialowego Marshall'a, szczeniaka dalmatyńczyka.

W tylnej części łodzi znajduje się napęd do poruszania się w wodzie. W górnej części pojazdu ulokowano nakręcany mechanizm.
Więcej
Zwiń
Psi Patrol Rescue Knights Odważni Rycerze Zestaw Prezentowy Smok + 4 Figurki
Wiek: +3

Kod producenta: 6064755
PSI PATROL RESCUE KNIGHTS
Zestaw powstał na podstawie serialu o drużynie dzielnych szczeniaków

Wyjątkowy zestaw figurek zabierze wasze dziecko w niesamowitą przygodę razem z Chase'em i resztą zespołu

Dzięki realistycznym detalom postacie wyglądają jak żywe. Ubrane w swoje zupełnie unikalne stroje, są gotowe do akcji i kolejnych przygód! Przeżyj znowu ulubione sceny z filmu i serialu lub tworzyć nowe przygody Psiego Patrolu.

To idealny prezent dla dzieci w wieku od 3 lat.
Smok Sparks
W zestawie oprócz piesków znajdziecie nowego bohatera serii Sparksa. Duży, czerwony smok. ma skrzydła, którymi można poruszać za pomocą przycisku na ogonie, a na plecach znajduje się koszyczek, do którego można wsadzić figurkę pieska.
Więcej
Zwiń