Smoki zabawki - najlepsze oferty

Znajdź to czego potrzebujesz! Smoki zabawki w najtńszych cenach na rynku. Sprawdź setki ofert przygotowanych specjalnie dla Ciebie.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 437 produktów - zobacz najlepsze oferty
Tęczowi przyjaciele dołączą do zabawy dziecka, aby nadać wyobraźni kolorów i pozytywnego uśmiechu. Spodobają się małemu fanowi serii, a także każdemu, kto kocha przyjacielskie smoki.
Dołącz smoka do swojej kolekcji!
Więcej
Zwiń
Playmobil Szczerbatek i Czkawka z małym smokiem 70037

Szczerbatek to jedyny ocalały smok z gatunku Nocna Furia. Pierwszy odkrył i ujarzmił go mały Czkawka – syn wodza Wikingów z wyspy Berg. Minęło kilka lat, a mały wojownik, po śmierci swojego ojca, został władcą szczęśliwej, spokojnej osady, w której mieszkańcy dzielą przestrzeń życiową z latającymi, olbrzymimi gadami. Pewnego razu na wyspę zawitała smocza piękność – lśniąca, śnieżnobiała i dumna Biała Furia, dla której Szczerbatek stracił głowę! Wtedy jeszcze nikt nie spodziewał się, że w ślad za białą smoczycą nadciąga poważne niebezpieczeństwo w postaci łowcy smoków Grimmela. Szczęśliwy Szczerbatek doczekał się potomstwa – małych, biało-czarnych Furiątek. Teraz waleczny smok musi zadbać o bezpieczeństwo swojej rodziny, przyjaciół oraz mieszkańców Berg.
Więcej
Zwiń
Playmobil Biała Furia z małym smokiem i dziećmi 70038

Biała Furia, jak łatwo się domyślić, to gatunek smoka zbliżony do Nocnej Furii, której przedstawicielem jest Szczerbatek, wierny smok władcy wyspy Berg – Wikinga Czkawki. Szczerbatek zupełnie traci głową dla pięknej, lśniącej i dumnej smoczycy. Śnieżnobiałe ubarwienie i jasnoniebieskie oczy skrzydlatego zwierzęcia to zupełne przeciwieństwo czerni Nocnej Furii. W zestawie klocków Playmobil znajdziemy plastikową figurkę Białej Furii oraz małego czarno-białego smoczka, który jest potomkiem Szczerbatka i nowej mieszkanki Berg. Do kompletu dołączono kilka rybek, które są ulubionym przysmakiem tego gatunku smoka oraz dwoje dzieci – Wikingów z koszem, kozikiem i smoczym amuletem. Biała Furia może atakować, broniąc swojego maleństwa, używając w tym celu dołączonych różowych pocisków.

Już 15 lutego bieżącego roku na ekranach polskich kin zobaczymy trzecią część popularnej trylogii animowanej Jak wytresować smoka.
Więcej
Zwiń