Siemens ag - najlepsze oferty

Siemens ag na Taniomania.pl zaoszczędź swój czas i pieniądze. Wybieraj spośród najlepszych ofert przygotowanych z myślą o Tobie. Kupuj produkty najwyższej jakości nie przepłacając!
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 1006 produktów - zobacz najlepsze oferty
Delikatność na górze, wysokie ciśnienie na dole: funkcja Strefa Intensywna.Wybór funkcji intensiveZone zwiększa ciśnienie natrysku, by uporać się z bardzo brudnymi naczyniami w dolnym koszu. Program dla górnego kosza pozostaje niezmieniony, a delikatne naczynia są nadal czyszczone w subtelny sposób.Dożywotnia gwarancja pokrycia szkód spowodowanych działaniem wody: aquaStop®.System bezpieczeństwa aquaStop® zapobiega wszelkiego rodzaju uszkodzeniom wywołanym przez wodę, czy to w przewodzie dopływowym, czy też z powodu wycieku wewnątrz urządzenia. Firma Siemens gwarantuje to bezpieczeństwo przez cały okres eksploatacji zmywarki.Zmywaj i susz trzy razy szybciej: varioSpeed Plus.Naciskając przycisk varioSpeed Plus, skracasz czas mycia nawet do 66%*. Skrócony czas jest natychmiast pokazywany na wyświetlaczu pozostałego czasu. W rezultacie Twoje naczynia są zawsze olśniewająco czyste i suche w najkrótszym możliwym czasie. * Nie dotyczy to programów wstępnego płukania i szybkiego zmywania.
Więcej
Zwiń
Podstawowe informacje o urządzeniu CT636LES1
  • Ciśnienie 19,0 bar
  • Wymagana przestrzeń instalacyjna (WxSxG) 449 x 558 x 354 mm, 449 x 558 x 356 mm
  • Wyposażenie standardowe:
    1 x Łyżeczka do odmierzania, 9 x śruby montażowe, 1 x izolowany poj. na mleko, 1 x wężyk łączący, 1 x paski testowe do
Więcej
Zwiń
Twój świat kawy zaczyna sie na panelu sterującym EQ.6 plus coffeeSelect Display: Wszystkie kawy i napoje mleczne są wybierane i przygotowywane po dotknięciu dotykowego panelu sterowania autoMilk clean: System czyszczenia parą po przygotowaniu każdego napoju mlecznego zapewnia codzienną higienę urządzenia oneTouch Function: Wszystkie napoje dostepne za przyciśnięciem jednego przycisku - nieważne czy jest to espresso, cappuccino czy latte macchiato Zapisz swoje pereferencje ulubionych napojów kawowych i mlecznych, co umożliwi łatwe ich przygotowanie za każdym razem Wygodna obsługa i wspaniały smak kawy dzięki unikalnej technologii iAroma System. Smak Szeroki wybór rodzajów kaw: espresso, Espresso Macchiato, kawy, cappuccino, latte macchiato, biała kawa. Zawsze szybko i wygodnie.
Więcej
Zwiń

Opinie - Siemens ag