Siekiery Fiskars - najlepsze oferty

Znajdź to czego potrzebujesz! Siekiery Fiskars w najtńszych cenach na rynku. Sprawdź setki ofert przygotowanych specjalnie dla Ciebie.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 69 produktów - zobacz najlepsze oferty
FISKARS Zestaw siekiera rozłupująca X21 + nóż uniwersalny HARDWARE 1025436

Dwuczęściowy zestaw idealnie nadający się do prac z drewnem. Zestaw składa się z siekiery rozłupującej przeznaczonej do rąbania polan i pni o średnicy do 30 cm oraz noża uniwersalnego przeznaczonego do różnego rodzaju prac pomocniczych.

Siekiera rozłupująca X21 - duża (L) Fiskars – 122473 (1015642):
Siekiera rozłupująca zaopatrzona w plastikowe zabezpieczenie, które pozwala na jej bezpieczne przechowywanie i przenoszenie. Duża siekiera Fiskars L X21 jest przeznaczona do pracy z dużymi i masywnymi pniami o średnicy sięgającej 30 cm. Siekiera została skonstruowana z myślą o rozłupywaniu drewna przy jednym silnym uderzeniu. Do tego celu została zaopatrzona w długą, lekką lecz masywną rękojeść wykonaną z materiału FiberComp wzmocnionego włóknem szklanym. Materiał ten sprawia, że rękojeść jest nie tylko lekka, ale i bardzo odporna a jednocześnie pochłania wibracje powstające w czasie pracy.
Więcej
Zwiń
Mocna i wytrzymałaSiekiera rozłupująca Fiskars została przystosowana do rozbijania dużych kawałków drewna. Jest więc idealnym narzędziem do przygotowania opału, a także do wykonania prac w ogrodnictwie, rolnictwie, leśnictwie i budownictwie. Siekiera jest duża, mocna, waży nieco ponad 2.5 kg i zdecydowanie ma odpowiedni bilans wagi do długości narzędzia, dzięki czemu praca nią jest maksymalnie komfortowa.Jej głowica jest krótka i masywna, a ostrze szlifowane pod dużym kątem i podwójnie hartowane, dzięki czemu łatwo rozłupuje nawet twarde gatunki drewna, w tym przypadku o średnicy do 30 cm. Trzonek siekiery jest prosty, długi i ma idealnie trzymającą się w ręce rękojeścią. Sprawia to, że praca narzędziem pozwala na maksymalne ograniczenie siły, którą należałoby włożyć szczególnie przy rozłupywaniu grubych wałków drewna.
Więcej
Zwiń
Świetna siekiera, która bardzo dobrze radzi sobie z rozłupywaniem pniaków. Dobrze leży w dłoni, nieźle wyważona. Gratisowy nóż również świetnej jakości.

Opinie - Siekiery Fiskars