Samsung Galaxy - najlepsze oferty

Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 207 produktów - zobacz najlepsze oferty
Ekran, na którym zobaczysz więcej

Bądź bliżej tego, co dla Ciebie ważne, za sprawą 6,4-calowego wyświetlacza Infinity-U Galaxy A50, który rozciąga się od brzegu do brzegu urządzenia, tworząc niemal bezramkowy telefon. Dzięki rozdzielczości FHD+ i kolorom ekranu sAMOLED możesz zatopić się w ulubionych vlogach i transmisjach na żywo.

Doskonały projekt w niezwykłych kolorach

Galaxy A50 to czysta estetyka z najwyższej półki. Czy wybierzesz nowoczesną biel lub czerń, czy piękny koral bądź błękit, smukły korpus urządzenia idealnie dopasuje się do Twojej dłoni. Tył wykonany z glasstic 3D i skaner linii papilarnych umieszczony na ekranie sprawiają, że możesz cieszyć się gładkim, opływowym kształtem z każdej strony.
Więcej
Zwiń
Zamów Galaxy S20+, gotowego na standard 5G* już teraz i ciesz się nim jako jeden z pierwszych. Nowego Galaxy możesz odebrać już od 10 marca**, a do tego słuchawki Galaxy Buds+ otrzymasz w prezencie!

*Usługi sieci 5G nie są jeszcze dostępne powszechnie w Polsce. Model Galaxy S20+ dostępny jest w wersjach 5G i 4G.
**Za realizację zamówień odpowiadają partnerzy. Przedsprzedaż trwa od 11.02.2020 do 8.03.2020 r. a rejestracja w promocji do 24.03.2020 r. Szczegóły na przedsprzedaz.samsung.
Więcej
Zwiń
WYZNACZA STANDARDY MOBILNOŚCI

Z Galaxy S10e możesz teraz oglądać filmy na niemal bezramkowym ekranie. Zrobisz profesjonalnie wyglądające zdjęcia i nakręcisz wideo bez poruszenia obrazu. Wygodę obsługi oraz bezpieczeństwo na najwyższym poziomie zagwarantuje Ci ultradźwiękowy czytnik linii papilarnych.

NIEZWYKŁY WYŚWIETLACZ W TWOICH RĘKACH

Nowy wyświetlacz Dynamic AMOLED w Galaxy S10e oferuje wyższą rozdzielczość, realistyczne i żywe kolory oraz większy kontrast . To pierwszy smartfon, który obsługuje technologię HDR 10+, zapewniając jeszcze wspanialsze wrażenia wizualne i obraz wysokiej jakości, porównywalny do telewizorów premium.

* Nagrywanie w standardzie HDR10+ jest obecnie w fazie testów beta. Jakość uzyskanego obrazu może się różnić w zależności od platformy udostępniania i środowiska odtwarzania; kolory HDR10+ są dostępne jedynie na urządzeniach i platformach obsługujących ten standard.
Więcej
Zwiń
Bardzo przyzwoity średniak. Należy go ubrać w etui i nakleić szkło ochronne, aby zbyt łatwo nie uległ uszkodzeniu. Telefon działa sprawnie, jest przyjemny w użytkowaniu, system nie zawiesza się, bateria, przy standardowym użytkowaniu, wystarcza na 2 dni. Polecam.

Opinie - Samsung Galaxy