Rowery Cube - najlepsze oferty

Sprawdź Rowery Cube 1493,17 ♥ Poznaj oferty na Taniomania.pl. Atrakcyjne ceny, popularne produkty i opinie użytkowników! Znajdź coś dla siebie.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 1083 produkty - zobacz najlepsze oferty
Rower Cube Acid 240 Street darkgrey'n'red 2020 Bezpieczeństwo dla spokoju rodziców i zabawy dla odważnych dzieci, wszystko w jednym rowerze. Brzmi zbyt piękne, aby mogło być prawdziwe? Wcale nie. Poznaj Acid 240 Street - bezpieczny rower górski dla dzieci, który nadaje się zarówno do codziennego użytku, jak i do okazjonalnej zabawy na szlakach z rodziną w weekendy. Funkcje bezpieczeństwa obejmują system oświetlenia zasilany z dynamo, dzięki czemu dziecko może widzieć i być widzianym bez obaw o brak zasilania. Dodatkowa funkcjonalność dzięki dołączeniu bagażnika, błotników i podpórki. I oczywiście poddana obróbce cieplnej aluminiowa rama 6061 przechodzi ten sam rygorystyczny wewnętrzny proces testowania, co nasze rowery dla dorosłych, aby upewnić się, że jest wystarczająco mocna i wytrzymała. Dzięki temu masz pewność, że twój młody rowerzysta jest tak bezpieczny, jak to tylko możliwe, na rowerze, który został pięknie zaprojektowany.
Więcej
Zwiń
Ambitni odkrywcy nowych szlaków — wasze poszukiwania odpowiedniego roweru dobiegły końca. Aim Pro to niedrogi rower o świetnych osiągach, dzięki któremu rowiniesz swoją pasję do off-roadowych wypraw. Łączy w sobie lekką, sztywną i zwrotną ramę z łatwym w użyciu i niezawodnym osprzętem — w tym z hydraulicznymi hamulcami tarczowymi Tektro oraz wygodnym, amortyzowanym widelcem Suntour. Aim Pro to idealny wybór do eksploracji terenu kiedy skończy sie nam droga. Udoskonalone mocowanie bagażnika i błotnika pozwala na szybkie i sprawne dopasowanie roweru do codziennych dojazdów do pracy czy dłuższych wypraw, a rower dzięki temu ładniej się prezentuje. Jak można sie spodziewać, system Size Split umożliwia dobranie odpowiedniego rozmiaru ramy i kół dla każdego kolarza. Ahoj przygodo!
Rama: Aluminium Lite, AMF, Internal Cable Routing, Easy Mount Kickstand Ready
Rozmiar: Size Split: 27.
Więcej
Zwiń
Początkujący eksploratorze szlaków, Twoje poszukiwania dobiegły końca: Aim Pro jest niedrogim, wydajnym rowerem, którego potrzebujesz, aby zaspokoić swoją rosnącą pasję jazdy w terenie. Połączenie lekkiej, sztywnej i zwrotnej ramy z łatwymi w użyciu, niezawodnymi komponentami, w tym hydraulicznymi hamulcami tarczowymi Tektro i wygodnym amortyzowanym widelcem. Jest to idealny wybór do eksploracji w terenie, gdy opuścisz szosę. To że jest niedrogi, nie oznacza to, że nie zadbaliśmy o detale. Od wewnętrznego prowadzenia kabli dla czystego wyglądu i długotrwałej, płynnej, niezawodnej zmiany biegów przy minimalnym serwisowaniu, po ukryte mocowanie bagażnika i błotników w celu szybkiej i łatwej zmiany wyposażenia- każdy szczegół został zaprojektowany tak, aby Aim Pro był rowerem, z którym dobrze się żyje. Jak można się spodziewać, nasz system Size Split ułatwia znalezienie odpowiedniej kombinacji rozmiaru ramy i kół, pasującej do każdego rowerzysty.
Więcej
Zwiń
Świetny rower do śmigania po szosie. Jestem z niego bardzo zadowolony. Doskonały do osiągania względnie dużych prędkości.

Opinie - Rowery Cube