Rowery Cube - najlepsze oferty

Sprawdź Rowery Cube 1499,25 ♥ Poznaj oferty na Taniomania.pl. Atrakcyjne ceny, popularne produkty i opinie użytkowników! Znajdź coś dla siebie.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 933 produkty - zobacz najlepsze oferty
Do przygód na grubych oponach niezbędny jest rower, na którym możesz polegać. Towarzysz, z którym pokonasz każdy kamień, głaz czy korzeń, bez względu na obrany kierunek wyprawy. Aim skonstruowaliśmy z myślą właśnie o tym, wykorzystując całą naszą wiedzę i doświadczenie w konstrukcji ram aluminiowych, aby stworzyć rower wygodny o intuicyjnym i bezpiecznym prowadzeniu. W modelu 2019 udoskonalilismy design ramy, dzięki czemu mocowanie błotnika czy bagażnika jest szybsze, łatwiejsze, wygląda schludniej i jest pewniejsze. Niezawodne komponenty to między innymi amortyzowany widelec Suntour oraz mocne, mechaniczne hamulce tarczowe. W efekcie otrzymaliśmy rower, który inspiruje do odkrywania nowych tras, gdziekolwiek by nie prowadziły. Dodatkowo, dzięki naszemu systemowi Size Split każdy znajdzie ramę o odpowiednim dla siebie rozmiarze.
Rama: Aluminium Lite, AMF, Internal Cable Routing, Easy Mount Kickstand Ready
Rozmiar: Size Split: 27.
Więcej
Zwiń
Reaction Pro: teraz robi się poważnie. Na rok 2018 całkowicie przeprojektowaliśmy ramę, dodając elementy takie jak technologię Boost praz zgodność ze zdalnie opuszczaną sztycę podsiodłową Stealth. Dzięki temu otrzymaliśmy konstrukcję, która stanowi idealny fundament pod wysokoosiągowy, wszechstronny hardtail. Osprzęt składa się z wysokiej jakości podzespołów, które na pewno Ciebie nie zawiodą. Od łatwo regulowanego widelca pneumatycznego RockShox po płynne przełożenie Shimano 2x11, ten rower wręcz prosi się o przetestowanie na singletracku. Nie pozwoliliśmy sobie na żadne kompromisy w kwestii prędkości, wygody czy kontroli — nie pożałujesz, że wybrałeś taką kombinację.
KOMPONENTY:
Rama: Aluminium Lite, Triple Butted, Advanced Hydroforming, Internal Cable Routing, Easy Mount Kickstand Ready, Tapered Headtube, PressFit BB
Rozmiar: 27.
Więcej
Zwiń
Rower górski mtb hardtail Cube Analog grey'n'red 2018 Rower górski mtb hardtail Cube Analog grey'n'red pochodzi z serii Analog, która idealnie nadaje się do jazdy turystycznej, a także sportowej. Załapałeś bakcyla kolarstwa górskiego ? Rower mtb hardtail Cube Analog jest właśnie dla Ciebie. Wysokiej jakości aluminiowa rama została wykonana w procesie mechanicznego formowania dzięki czemu jest zarówno lekka i wytrzymała. Dzięki szerokiej gamie wyboru rozmiarów każdy znajdzie coś dla siebie. Cube Analog występuje na dwóch rozmiarach kół: 27.5" i 29" - obydwa są dopasowane ergonomicznie tak, aby zapewnić dynamiczną i ekscytującą jazdę. Wszystko jedno czy będzie to krótka przejażdżka czy dłuższa trasa górska - Cube Analog sprawdzi się na każdej z nich. PRZEZNACZENIE: Wycieczkowy ; Sportowy MATERIAŁ (RAMA): Aluminium ROZMIARY RAM: 27.
Więcej
Zwiń

Opinie - Rowery Cube