Ricoh - najlepsze oferty

Drukuje jak Szatan, szybko, precyzyjnie, bez rozmazów czy zacinania papieru.
Ricoh na Taniomanii. Najlepsze oferty w najniższych cenach. Zebraliśmy dla Ciebie produkty marki Ricoh z najlepszych sklepów internetowych.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2140 produktów - zobacz najlepsze oferty
Drukarka laserowa Ricoh Aficio SP 112

[p/n: 407428 ]
  • Laserowa technologia druku
  • Kompaktowe wymiary
  • Szybkie drukowanie w wysokiej rozdzielczości
  • Wysoka niezawodność
  • Niski poziom hałasu
  • Toner w zestawie
  • 2 lata gwarancji po zarejestrowaniu produktu na stronie producenta

Dzięki zainstalowanemu wiecznemu chipowi drukarka zawsze odczytuje stan tonera jako pełny. Umożliwia to dosypywanie proszku do tonera i tym samym bardzo zmniejsza koszty eksploatacji !

Niezawodna i ekonomiczna

SP 112 firmy Ricoh to niezawodna drukarka laserowa mono A4. Zajmuje mało miejsca, jest prosta w obsłudze i utrzymaniu. Zapewnia profesjonalnie wyglądające wydruki o wysokiej rozdzielczości, z prędkością 16 stron na minutę. Urządzenie SP 112 wyposażone jest w ręczny dupleks i port USB. Pełen dostęp z przodu urządzenia ułatwia wymianę ekonomicznego tonera all-in-one.
Więcej
Zwiń
Możliwość wykorzystania koloru, tam gdzie jest najbardziej potrzebny jest teraz możliwe, z nowym innowacyjnym urządzeniem wielofunkcyjnym GELJET™ firmy Ricoh. Zarówno w domu, jak i środowisku detalicznym oraz biurowym urządzenie Aficio SG 3100SNw zapewniaja szybkie, kolorowe kopiowanie, drukowanie oraz skanowanie. Dostęp z przodu urządzenia, małe wymiary i bezprzewodowa łączność z WiFi sprawiają, że jest to proste w obsłudze urządzenie. ZALETY: 3-w-1 kolor MFP 29str./min. Drukowanie i kopiowania (max) Skanowanie do email, FTP i USB Formaty papieru A6 - A4 ADF Kaseta na papier – 250 arkuszy Duplex Taca odbiorcza na 100 arkuszy WiFi Jedna lub dwie opcjonalne kasety na papier (250arkuszy) Oszczędność miejscaTe kompaktowe urządzenia wielofunkcyjne oszczędzają miejsce zarówno w środowisku detalicznym jaki i biurowym. Wszystko jest łatwo dostępne z przodu urządzenia, dzięki czemu można je postawić nawet w najmniejszym pomieszczeniu.
Więcej
Zwiń
SP 150 to kompaktowa i wydajna drukarka A4 mono. Drukuje z prędkością 22 str./min. w wysokiej jakości. Charakteryzuje się kompaktową i stylową budową. Prosta instalacja, intuicyjna obsługa i najszybsze drukowanie w swojej klasie sprawiają, że drukarka ta sprosta wszystkim Twoim wymaganiom.Dzięki nowoczesnej i kompaktowej budowie drukarka ta zmieści się na każdym biurku. Obsługa jest bardzo prosta dzięki wirtualnemu panelowi operatorskiemu. Kartridż all-in-one to zintegrowane rozwiązanie zarówno dla drukarek do małych biur jak i domów, więc możesz wymienić jednorazowo wszystkie potrzebne części. Nie ma oddzielnego bębna i tonera, a wszystko co musisz zrobić, to włożyć nowy kartridża do urządzenia.InnowacjeDzięki małym, ale znaczącym innowacjom, takim jak udoskonalona ścieżka prowadzenia papieru, drukarki te sprawiają, że praca w biurze lub domu staje się bardziej wydajna.
Więcej
Zwiń

Opinie - Ricoh

Drukuje jak Szatan, szybko, precyzyjnie, bez rozmazów czy zacinania papieru.