Ricoh - najlepsze oferty

doskonała alternatywa dla laserówek i atramentówek. posiada najlepsze funkcje obu. trochę szkoda że nie ma możliwości kopiowania dwustronnych oryginałów za jednym zamachem, jeszcze by przyspieszyło pracę. Dla małego biura czy do użytku domowego - rewelacja.
Ricoh na Taniomanii. Najlepsze oferty w najniższych cenach. Zebraliśmy dla Ciebie produkty marki Ricoh z najlepszych sklepów internetowych.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2066 produktów - zobacz najlepsze oferty
Możliwość wykorzystania koloru, tam gdzie jest najbardziej potrzebny jest teraz możliwe, z nowym innowacyjnym urządzeniem wielofunkcyjnym GELJET™ firmy Ricoh. Zarówno w domu, jak i środowisku detalicznym oraz biurowym urządzenie Aficio SG 3100SNw zapewniaja szybkie, kolorowe kopiowanie, drukowanie oraz skanowanie. Dostęp z przodu urządzenia, małe wymiary i bezprzewodowa łączność z WiFi sprawiają, że jest to proste w obsłudze urządzenie. ZALETY: 3-w-1 kolor MFP 29str./min. Drukowanie i kopiowania (max) Skanowanie do email, FTP i USB Formaty papieru A6 - A4 ADF Kaseta na papier – 250 arkuszy Duplex Taca odbiorcza na 100 arkuszy WiFi Jedna lub dwie opcjonalne kasety na papier (250arkuszy) Oszczędność miejscaTe kompaktowe urządzenia wielofunkcyjne oszczędzają miejsce zarówno w środowisku detalicznym jaki i biurowym. Wszystko jest łatwo dostępne z przodu urządzenia, dzięki czemu można je postawić nawet w najmniejszym pomieszczeniu.
Więcej
Zwiń
Drukarka laserowa Ricoh Aficio SP 112

[p/n: 407428 ]
  • Laserowa technologia druku
  • Kompaktowe wymiary
  • Szybkie drukowanie w wysokiej rozdzielczości
  • Wysoka niezawodność
  • Niski poziom hałasu
  • Toner w zestawie
  • 2 lata gwarancji po zarejestrowaniu produktu na stronie producenta

Dzięki zainstalowanemu wiecznemu chipowi drukarka zawsze odczytuje stan tonera jako pełny. Umożliwia to dosypywanie proszku do tonera i tym samym bardzo zmniejsza koszty eksploatacji !

Niezawodna i ekonomiczna

SP 112 firmy Ricoh to niezawodna drukarka laserowa mono A4. Zajmuje mało miejsca, jest prosta w obsłudze i utrzymaniu. Zapewnia profesjonalnie wyglądające wydruki o wysokiej rozdzielczości, z prędkością 16 stron na minutę. Urządzenie SP 112 wyposażone jest w ręczny dupleks i port USB. Pełen dostęp z przodu urządzenia ułatwia wymianę ekonomicznego tonera all-in-one.
Więcej
Zwiń
Druk w kolorze:Tak
Obszar zastosowa:Dom
Obszar zastosowa:Biuro
Obszar zastosowa:Przenośna
Obsugiwane systemy operacyjne:Microsoft Windows XP. Microsoft Windows Server 2003. Microsoft Windows 7. Microsoft Windows Vista. Apple MacOS X 10.5 or later. Microsoft Windows Server 2008. Citrix Presentation Server 4.0
Format (drukarki):A4
Rozdzielczo druku:Maximum 3.600 x 1.200 dpi
Maks. prdko druku w czerni:29 str/min
Maks. prdko druku w kolorze:29 str/min
Obcienie miesiczne:10000 arkuszy/miesic
Druk dwustronny:ręczny
Zainstalowana pami:128 MB
Jzyk drukarki:RPCS
Interfejs drukarki:USB
Interfejs drukarki:LAN 10/100
Podajnik papieru:250 sztuk
Odbiornik papieru:100 sztuk
Gramatura papieru:60 - 163 g/m²
Wymiary:399 x 436.5 x 212.5 mm
Waga:10.5 kg
Zasilanie:220 - 240 V. 50 - 60 Hz
Więcej
Zwiń

Opinie - Ricoh

doskonała alternatywa dla laserówek i atramentówek. posiada najlepsze funkcje obu. trochę szkoda że nie ma możliwości kopiowania dwustronnych oryginałów za jednym zamachem, jeszcze by przyspieszyło pracę. Dla małego biura czy do użytku domowego - rewelacja.