Ricoh - najlepsze oferty

Relacja "Cena Jakość" jest OK
Ricoh na Taniomanii. Najlepsze oferty w najniższych cenach. Zebraliśmy dla Ciebie produkty marki Ricoh z najlepszych sklepów internetowych.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2085 produktów - zobacz najlepsze oferty
Drukarka laserowa Ricoh Aficio SP 112 [p/n: 407428 ] Laserowa technologia druku Kompaktowe wymiary Szybkie drukowanie w wysokiej rozdzielczości Wysoka niezawodność Niski poziom hałasu Toner w zestawie 2 lata gwarancji po zarejestrowaniu produktu na stronie producenta Dzięki zainstalowanemu wiecznemu chipowi drukarka zawsze odczytuje stan tonera jako pełny. Umożliwia to dosypywanie proszku do tonera i tym samym bardzo zmniejsza koszty eksploatacji ! Niezawodna i ekonomiczna SP 112 firmy Ricoh to niezawodna drukarka laserowa mono A4. Zajmuje mało miejsca, jest prosta w obsłudze i utrzymaniu. Zapewnia profesjonalnie wyglądające wydruki o wysokiej rozdzielczości, z prędkością 16 stron na minutę. Urządzenie SP 112 wyposażone jest w ręczny dupleks i port USB. Pełen dostęp z przodu urządzenia ułatwia wymianę ekonomicznego tonera all-in-one. Drukarka pracuje bardzo cicho, a niskie zużycie energii redukuje wpływ na środowisko.
Więcej
Zwiń
SP 150 to kompaktowa i wydajna drukarka A4 mono. Drukuje z prędkością 22 str./min. w wysokiej jakości. Charakteryzuje się kompaktową i stylową budową. Prosta instalacja, intuicyjna obsługa i najszybsze drukowanie w swojej klasie sprawiają, że drukarka ta sprosta wszystkim Twoim wymaganiom.Dzięki nowoczesnej i kompaktowej budowie drukarka ta zmieści się na każdym biurku. Obsługa jest bardzo prosta dzięki wirtualnemu panelowi operatorskiemu. Kartridż all-in-one to zintegrowane rozwiązanie zarówno dla drukarek do małych biur jak i domów, więc możesz wymienić jednorazowo wszystkie potrzebne części. Nie ma oddzielnego bębna i tonera, a wszystko co musisz zrobić, to włożyć nowy kartridża do urządzenia.InnowacjeDzięki małym, ale znaczącym innowacjom, takim jak udoskonalona ścieżka prowadzenia papieru, drukarki te sprawiają, że praca w biurze lub domu staje się bardziej wydajna.
Więcej
Zwiń
WG-M2 pozwala na wybór spośród dwóch możliwości nagrywania – z wykorzystaniem pełnych 204 lub 151 stopni. W drugiej opcji użytkownik może skorzystać z minimalizującej drgania kamery funkcji Movie Shake Reduction. Kamera umożliwia nagrywanie klipów wideo 4K (3840 x 2160 pikseli, w proporcjach 16:9) z prędkością 30 klatek na sekundę. WG-M2 pozwala również na rejestrację wysokiej rozdzielczości filmów przy zachowaniu niskiej kompresji (100Mbps). Dla nagrań w jakości Full HD użytkownik może skorzystać z prędkości 60 kl/s. Do jego dyspozycji są również: tryb filmu poklatkowego, który można przyśpieszyć 30, 60 lub 150 razy w stosunku do standardowej prędkości; tryb Endless Recording, który automatycznie tworzy pliki wideo łączące 5, 10 i 25 minutowe nagrania; tryb High-Speed Movie. Kamerę wyposażono również w port micro-HDMI (typ D). Wytrzymała obudowa Najnowsza kamera Ricoh sprawdzi się nawet w bardzo trudnych( ekstremalnych) warunkach i nie wymaga stosowania specjalnej wodo- lub wstrząsood
Więcej
Zwiń
Relacja "Cena Jakość" jest OK