Ricoh - najlepsze oferty

Relacja "Cena Jakość" jest OK
Ricoh na Taniomanii. Najlepsze oferty w najniższych cenach. Zebraliśmy dla Ciebie produkty marki Ricoh z najlepszych sklepów internetowych.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2155 produktów - zobacz najlepsze oferty
Najlepszy aparat z serii WG do rejestrowania dynamicznych scen z wodoodporną, wytrzymałą obudową, idealny do wszelkich aktywności na wolnym powietrzu i pod wodąRICOH WG-M1, idealnie nadaje się do rejestrowania dynamicznych scen i ruchu. Jako najnowszy dodatek do serii wodoodpornych i wytrzymałych aparatów WG, model ten posiada ultra szerokokątny obiektyw, pozwalający na rejestrację każdego rodzaju aktywności na wolnym powietrzu i pod wodą w formie wysokiej jakości, żywych zdjęć i filmów wideo.Filmy wideo Full HD (1280 x 960 pikseli) rejestrowane z kątem widzenia 137 stopni aby upamiętnić całą scenę.Dzięki wytrzymałej obudowie nie wymagającej dodatkowej ochrony aparat WG-M1 rejestruje dźwięk stereofoniczny bez żadnych zakłóceńPołaczenie jasnego obiektywu z przesłoną F2.8, maksymalnego kąta widzenia 160 stopni (przy skali 4:3 i ustawieniach dla szerokiego kąta) i około 14.
Więcej
Zwiń
1x Drukarka Ricoh Aficio SP 112 SP112

W zestawie kupujesz 1 szt.

Ricoh Aficio SP 112 to stylowa i kompaktowa monochromatyczna drukarka laserowa, która sprawdzi się idealnie w użytku domowym. Model drukuje z szybkością do 16 str./min w czerni, w rozdzielczości 1200 x 600 dpi i został wyposażony w praktyczne złącze USB 2.0.

Cechy produktu:
  • monochromatyczna drukarka laserowa
  • prędkość druku w czerni:
Więcej
Zwiń
1x Drukarka Ricoh SP 150 408002

W zestawie kupujesz 1 szt.

Drukarka Ricoh SP 150.

Cechy produktu:
  • kolorowa drukarka laserowa
  • prędkość druku w czerni: do 22 stron na minutę
  • rozdzielczość druku w czerni: 1200 x 600 dpi
  • rozdzielczość druku w kolorze: 1200 x 600 dpi
  • pojemność podajnika na papier: 50 arkuszy
  • złącze: 1x USB 2.0


zobacz wszystkie parametry

OPIS

SP 150 to kompaktowa i wydajna drukarka A4 mono. Drukuje z prędkością 22 str./min. w wysokiej jakości. Charakteryzuje się kompaktową i stylową budową. Prosta instalacja, intuicyjna obsługa i najszybsze drukowanie w swojej klasie sprawiają, że drukarka ta sprosta wszystkim Twoim wymaganiom. Dzięki nowoczesnej i kompaktowej budowie drukarka ta zmieści się na każdym biurku. Obsługa jest bardzo prosta dzięki wirtualnemu panelowi operatorskiemu.
Więcej
Zwiń
Relacja "Cena Jakość" jest OK