Ricoh - najlepsze oferty

doskonała alternatywa dla laserówek i atramentówek. posiada najlepsze funkcje obu. trochę szkoda że nie ma możliwości kopiowania dwustronnych oryginałów za jednym zamachem, jeszcze by przyspieszyło pracę. Dla małego biura czy do użytku domowego - rewelacja.
Ricoh na Taniomanii. Najlepsze oferty w najniższych cenach. Zebraliśmy dla Ciebie produkty marki Ricoh z najlepszych sklepów internetowych.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 1754 produkty - zobacz najlepsze oferty
Możliwość wykorzystania koloru, tam gdzie jest najbardziej potrzebny jest teraz możliwe, z nowym innowacyjnym urządzeniem wielofunkcyjnym GELJET™ firmy Ricoh. Zarówno w domu, jak i środowisku detalicznym oraz biurowym urządzenie Aficio SG 3100SNw zapewniaja szybkie, kolorowe kopiowanie, drukowanie oraz skanowanie. Dostęp z przodu urządzenia, małe wymiary i bezprzewodowa łączność z WiFi sprawiają, że jest to proste w obsłudze urządzenie. ZALETY: 3-w-1 kolor MFP 29str./min. Drukowanie i kopiowania (max) Skanowanie do email, FTP i USB Formaty papieru A6 - A4 ADF Kaseta na papier – 250 arkuszy Duplex Taca odbiorcza na 100 arkuszy WiFi Jedna lub dwie opcjonalne kasety na papier (250arkuszy) Oszczędność miejscaTe kompaktowe urządzenia wielofunkcyjne oszczędzają miejsce zarówno w środowisku detalicznym jaki i biurowym. Wszystko jest łatwo dostępne z przodu urządzenia, dzięki czemu można je postawić nawet w najmniejszym pomieszczeniu.
Więcej
Zwiń
SP 150 to kompaktowa i wydajna drukarka A4 mono. Drukuje z prędkością 22 str./min. w wysokiej jakości. Charakteryzuje się kompaktową i stylową budową. Prosta instalacja, intuicyjna obsługa i najszybsze drukowanie w swojej klasie sprawiają, że drukarka ta sprosta wszystkim Twoim wymaganiom.Dzięki nowoczesnej i kompaktowej budowie drukarka ta zmieści się na każdym biurku. Obsługa jest bardzo prosta dzięki wirtualnemu panelowi operatorskiemu. Kartridż all-in-one to zintegrowane rozwiązanie zarówno dla drukarek do małych biur jak i domów, więc możesz wymienić jednorazowo wszystkie potrzebne części. Nie ma oddzielnego bębna i tonera, a wszystko co musisz zrobić, to włożyć nowy kartridża do urządzenia.InnowacjeDzięki małym, ale znaczącym innowacjom, takim jak udoskonalona ścieżka prowadzenia papieru, drukarki te sprawiają, że praca w biurze lub domu staje się bardziej wydajna.
Więcej
Zwiń
Drukarka laserowa RICOH SP 213SFNw monochromatyczna, urządzenie wielofunkcyjne szybkość druku: 22 strony na minutę monochromatyczne urządzenie wielofunkcyjne drukarka, kopiarka, skaner i faks w 1 urządzeniu wbudowany faks łączność bezprzewodowa WiFi Laserowa technologia drukuSP 213SFNw oferuje wszystko to, czego potrzebujesz od drukarki w małym biurze lub w domu. Urządzenie posiada funkcje drukowania, kopiowania, skanowania i faksowania bez użycia papieru. Funkcja ręcznego drukowania dwustronnego zapewnia oszczędność papieru, co sprawia, że urządzenie jest przyjazne dla środowiska. Wysoka prędkość druku 22 strony na minutę zapewnia szybkie drukowanie dokumentów. Łączność bezprzewodowa oraz interfejs sieci LAN umożliwiają łatwe połączenie. To wszystko znajduje się w kompaktowym urządzeniu, które dyskretnie wkomponowuje się w przestrzeń roboczą na Twoim biurku.
Więcej
Zwiń

Opinie - Ricoh

doskonała alternatywa dla laserówek i atramentówek. posiada najlepsze funkcje obu. trochę szkoda że nie ma możliwości kopiowania dwustronnych oryginałów za jednym zamachem, jeszcze by przyspieszyło pracę. Dla małego biura czy do użytku domowego - rewelacja.