Ravak - najlepsze oferty

Wannę posiadam od roku. Mimo niewielkich gabarytów jest bardzo pojemna. Spokojnie mogą się w niej kąpać dwie osoby (bo z takim przeznaczeniem ją kupiliśmy). Łatwo utrzymuje się ją w czystości. Ponadto jest bardzo wygodna- wyprofilowana idealnie do długich kąpieli.
Ravak na Taniomanii. Najlepsze oferty w najniższych cenach. Zebraliśmy dla Ciebie produkty marki Ravak z najlepszych sklepów internetowych.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2787 produktów - zobacz najlepsze oferty
CZ21200A00

Panel A Rosa II L 170 cm snowwhite

Kąpiel w wannie i prysznic w jednym

Doskonałym rozwiązaniem wykończeniowym dla łazienek o specyficznym kształcie i ograniczonych wymiarach, są wanny asymetryczne, w których dodatkowo można wziąć wygodny i bezpieczny prysznic w pozycji stojącej, bez zachlapania łazienki. Dzięki jej zastosowaniu uzyskasz odpowiednio więcej miejsca na kąpiel w porównaniu z powierzchnią, którą zająłby Ci model utrzymany kształtem i wymiarami w klasycznej konwencji.

WIĘCEJ

Zaskakująco przestronne

Wanna asymetryczna dzięki ukośnie ułożonej misie wykorzystuje większą długość niż ta rzeczywista, jaką wanna zajmuje przy ścianie. Dzięki czemu jest w stanie zaoferować większą i wygodniejszą przestrzeń kąpielową.
Więcej
Zwiń
Ravak Listwa maskująca 11/2000 biała XB462000001 Listwy maskujące uszczelnią i estetycznie przykryją szczeliny powstałe przy instalacji brodzika czy wanny. Zapewniają łatwe czyszczenie trudno dostępnych miejsc i pomagają w sytuacjach, gdy nie udało się utrzymanie kąta prostego ściany. typ: 11 długość: 200 cm kolorystyka : biały Maksymalna szerokość jaką może przykryć listwa maskująca: typ: 11 - 18 mm Listwy maskujące służą do niwelacji nierówności między ścianą a krawędzią brodzika. Estetycznie zasłaniają szczelinę, uszczelniają i ułatwiają utrzymanie w czystości połączenia brodzika ze ścianą. Dzięki listwie niestaranne nałożenie silikonu nie będzie miało wpływu na estetykę brodzika. Do listwy konieczne jest zakupienie zestawu montażowego: https://www.interlazienka.pl/ravak-zestaw-do-listwy-maskujacej-11-do-brodzika-b460000001-p20655
Więcej
Zwiń
Wanna BeHappy asymetryczna, akrylowa, prawa, Wymiary: 160 x 75 cm Objętość: 200 l Waga wanny: 24 kg Jej unikalny kształt zmniejsza zużycie wody i miejsca w łazience, jednocześnie nie zmniejszając komfortu kąpieli. W połączeniu z umywalką narożną zajmuje mniej miejsca niż klasyczna prostokątna wanna. Wannę BeHappy można uzupełnić o niezbędne dodatki (stelaż, wannowy komplet odpływowy z przelewem Click- Clack) oraz praktyczne akcesoria - zagłówek, panel czołowy. Po dodaniu do wanny parawanu nawannowego VS3 powstanie przestronna kabina prysznicowa. Harmonijny wystrój łazienki zapewni zestawienie wanny BeHappy z pozostałymi elementu konceptu BeHappy. Polecamy obudowy Schedpol do obłożenia mozaiką lub płytkami Uwaga! Wanna sprzedawana jest bez obudowy(panela). Aby zamontować panel w wannie należy zamówić PANELKIT- niezbędny zestaw montażowy. Można go znaleźć w produktach powiązanych znajdujących się poniżej.
Więcej
Zwiń

Opinie - Ravak

Wannę posiadam od roku. Mimo niewielkich gabarytów jest bardzo pojemna. Spokojnie mogą się w niej kąpać dwie osoby (bo z takim przeznaczeniem ją kupiliśmy). Łatwo utrzymuje się ją w czystości. Ponadto jest bardzo wygodna- wyprofilowana idealnie do długich kąpieli.