Ps4 Play Station - najlepsze oferty

Ps4 play station na Taniomania.pl. Znajdź to czego szukasz w najlepszej cenie! Porównuj oferty w sklepach i wybieraj najlepsze produkty!
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
Zamów FIFA 22 w przedsprzedaży, a otrzymasz dodatkową zawartość:

Powered by Football™ – EA SPORTS™ FIFA 22 jeszcze bardziej przybliża grę do tego, co widzimy na prawdziwych boiskach, dzięki fundamentalnym ulepszeniom w rozgrywce
i nowemu sezonowi innowacji we wszystkich trybach. Nowe cechy rozgrywki w grze FIFA 22 dają większą przewidywalność w zachowaniu bramkarzy, aby można było mieć większe zaufanie do ostatniej linii obrony, wprowadzają nową fizykę piłki oraz system nagłego zrywania się do biegu lepiej oddający przyśpieszenie najszybszych piłkarzy, a także dodają nowe taktyki ofensywne pozwalające przejąć kontrolę nad sposobem gry zespołu. W trybie kariery możesz spełnić swoje piłkarskie marzenia, stworzyć własny klub od podstaw i poprowadzić go do chwały. VOLTA FOOTBALL nagradza za popisową grę dzięki przebudowanej rozgrywce. Do tego wprowadzamy nowe sposoby zabawy i robienia postępów w kolejnych sezonach.
Więcej
Zwiń
Gra Far Cry 6 na PlayStation 4 „Czy jesteś zły? Czy jesteś potworem?” – bezwzględny dyktator zapytał swojego syna, gdy przyglądali się ulicznym demonstracjom wzywającym do rewolucji. Antón Castillo doszedł do władzy, obiecując mieszkańcom niegdyś bogatej wyspy Yara, że przywróci jej dawną chwałę i uczyni ją rajem na Ziemi bez względu na koszty. Teraz mając u boku swojego posłusznego, trzynastoletniego syna Diego, Antón trzyma w żelaznym uścisku przyszłość Yary. Wyspa Yara leży w samym sercu Karaibów i jest tropikalnym rajem zatrzymanym w czasie. Kilkadziesiąt lat sankcji gospodarczych zrujnowało ten kraj, panuje tam postępująca bieda i głębokie podziały społeczne. Część Yaran ślepo podąża za swoim przywódcą, a inni zostali podporządkowani brutalną siłą. Wszystko to w imię odbudowy dawnego raju. Gdy krwawa dyktatura osiągnęła swoje apogeum, wybuchło powszechne oburzenie i cały kraj zapłonął ogniem rewolucji.
Więcej
Zwiń
Cyberpunk 2077 – a co to takiego?
To ekscytująca gra wideo zainspirowana klasyczną grą z gatunku tzw. papierowego RPG o tytule Cyberpunk 2020. Klasyczny papierowy Cyberpunk 2020 powstał w latach 80-tych XX wieku. Jego wizja przyszłości – przynajmniej jeśli chodzi o kwestie społeczne i rozwój cyborgizacji – na tyle wyprzedziła rzeczywistość, że gra wideo – Cyberpunk 2077, która powstała właśnie w 2020 przenosi czas akcji do roku 2077.
Miejsce akcji to Night City. Miasto o wielu obliczach, chociaż o każdym z nich trudno byłoby napisać, że jest miłe i przyjazne. Bardzo kolorowa przyszłość jest jednocześnie mocno dark. Jak to w dark future.
Więcej
Zwiń
Młody zadowolony, mile zakoczenie nowym komentarzem

Opinie - Ps4 Play Station