Profile - najlepsze oferty

Profile na Taniomanii. Porównanie cen produktów w sklepach. Setki najlepszych ofert specjalnie dla Ciebie na Taniomania.pl
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
Ochronna osłonka LIGER do profili firmy KLUŚ. Wykonana z poliwęglanu, o szerokości 10 mm, wersja mleczna. Równomiernie rozprasza światło, maskując punkty świetlne wytwarzane przez diody LED, dodatkowo zabezpiecza taśmę przed osadzaniem się kurzu i pyłu. Osłonka pozwala uzyskać jednolitą linię światła przy zastosowaniu taśmy LED z średnim zagęszczeniem diod. Długość 3 m.

Osłonka występuje również w wersji 1 m oraz 2 m.
Więcej
Zwiń
Gigabyte GeForce GTX 1650 OC LP 4GB

Model GeForce® GTX 1650 oparty jest na nagradzanej architekturze NVIDIA Turing™ dzięki czemu zapewnia przełomową wydajność graficzną. To prawdziwe turbodoładowanie dla współczesnych gier. Ciesz się gamingiem na wyższym poziomie dzięki kartom GeForce GTX.

SHADERY OPARTE NA ARCHITEKTURZE TURING

Wraz z możliwością jednoczesnego przeprowadzania operacji na liczbach zmiennoprzecinkowych i całkowitych, adaptacyjną technologią cieniowania i nową ujednoliconą architekturą pamięci z dwukrotnie większą pamięcią podręczną w porównaniu do poprzedniej architektury, shadery oparte na architekturze Turing zapewniają niesamowity wzrost wydajności we współczesnych grach.
Więcej
Zwiń
Kabiny Vidre Walk in Fix to najbardziej ekskluzywne kabiny zdobywające uznanie klientów i projektantów. Kabina Vidre to swoboda , elegancja i wygoda. Prosta budowa oraz innowacyjna powłoka Easy Clean zapewnia utrzymanie kabiny w idealnej czystości Kabina wykonana jest z solidnego 8 mm hartowanego szkła , co zapewnia komfort i bezpieczeństwo kąpieli Model nadaje się do montażu bezpośrednio na posadzce lub razem z brodzikiem Odkryj kabiny Vidre Walk in Fix i ich zalety: grube hartowane szkło 8 mm duży zakres regulacji 99-101 cm montaż na posadzce lub na brodziku Powłoka Easy Clean, która zapobiega osadzaniu się zabrudzeń i ułatwia czyszczenie
Więcej
Zwiń

Opinie - Profile