Prasa Do Owoców - najlepsze oferty

Póki co użyłem raz do ~30kg owoców (winogrona i mieszanka jarzyn z porzeczką w cukrze). Wady takie jak wymieniłem. Być może drewniana spisała by się lepiej ale nie wiem jak z jej trwałością. Rdzy póki co nie zauważyłem.
Prasa do owoców przyda się każdemu, kto jest miłośnikiem domowej roboty przetworów i nalewek. Sprawdź ofertę Taniomania.pl i ciesz się własnym sprzętem, jak z przetwórni.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 25 produktów - zobacz najlepsze oferty
Prasa do owoców nierdzewna model AL25

Wymiary:Wymiary kosza wewnętrznego:
* średnica: 20cm
* wysokość: 17cm
* objętość: ok 5L

Wymiary kosza zewnętrznego:
* średnica: 23cm
* wysokość: 17cm
* objętość: ok 6L

Produkt wyprodukowany we Włoszech

Waga brutto: 6 kg

Śruba oraz kosze wykonane ze stali !!!
Talerz dociskowy oraz rama wykonane z mocnego odlewu aluminiowego!!!
Prasa posiada trzy otwory montażowe pozwalające na przykręcenie do podłoża.
Opisy konkurencji w stylu "wzmocniony", "nowy", "inny" to tylko marketing proszę sugerować się tylko wymiarami i modelem producenta :)

Jak prawidłowo wyciskać w prasie do owocówNie wkładamy do niej owoców twardych, świeżych (jabłka, gruszki itp ani owoców wielkopestkowych co spowoduje uszkodzenie prasy!
Owoce powinny być obrobione tj:- po fermentacji w miazdze,- po maceracji z nalewki,- po obróbce preparatem pektolityczny, rozmiękczone.
Więcej
Zwiń
Prasa stworzona z myślą o miłośnikach owoców w stanie płynnym. Ułatwi pracę zarówno praktykom domowego przetwórstwa, jak i winiarstwa. Ze względu na pojemność oraz prostą i solidną konstrukcję, urządzenie idealnie sprawdzi się zawsze, kiedy pojawi się potrzeba wyciśnięcia większej ilości soku - czy to w warunkach domowych, czy też na działce.

Prasa wykonana jest z nierdzewnej stali i zaopatrzona od spodu w gumowe nóżki, stabilizujące urządzanie podczas pracy i skutecznie zabezpieczające przed porysowaniem blat czy stół. Atutem urządzenia są także sprężynujące podkładki, które zabezpieczają nakrętki przez stopniowym odkręceniem się w czasie intensywnej eksploatacji prasy.

Wymiary zewnętrznego cylindra: średnica: 22 cm, wysokość: 16 cm

Pojemność: 6L

Wymiary wewnętrznego cylindra: średnica 20 cm, wysokość 17 cm

Pojemność: 5,3L

Wyjątkowy solidny i twardy talerzyk do wyciskania - o grubości 4 mm.
Więcej
Zwiń
Póki co użyłem raz do ~30kg owoców (winogrona i mieszanka jarzyn z porzeczką w cukrze). Wady takie jak wymieniłem. Być może drewniana spisała by się lepiej ale nie wiem jak z jej trwałością. Rdzy póki co nie zauważyłem.