Prasa Do Owoców - najlepsze oferty

Prasa do owoców przyda się każdemu, kto jest miłośnikiem domowej roboty przetworów i nalewek. Sprawdź ofertę Taniomania.pl i ciesz się własnym sprzętem, jak z przetwórni.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 53 produkty - zobacz najlepsze oferty
Mała praska do użytku domowego. Zarówno wewnętrzny jak i zewnątrzny kosz wykonane z nierdzewnej blachy. Produkt włoski. Kosz wewnętzny ok. 1,4 l.

Wymiary "kosza" wewnętrznego to:
średnica 12cm
wysokość 12cm
objetość ok. 1,4 litra

Wymiary "kosza" zewnętrznego to:
średnica 14cm
wysokość 11cm
objętość ok. 1,8 litra

waga 2,9 kg
Więcej
Zwiń
Rozkoszuj się świeżo wyciśniętym sokiem w zaciszu własnego domu dzięki temu zestawowi wyciskarek! Łatwy w użyciu zestaw pras do wina i owoców pozwoli Ci wycisnąć sok na wino i cydr bez wysiłku. Prasa idealnie nadaje się do winogron, jagód i innych owoców. Zgniatarka okaże się niezbędna do zgniecenia jabłek, gruszek, brzoskwiń, ananasów i innych twardych owoców. Zestaw może być bez trudu obsługiwany przez jedną osobę: po prostu włóż owoce i obróć uchwyt! Wykonana z litego drewna dębowego beczka prasy nie wymaga konserwacji, a żeliwne okucia są odporne na rdzewienie. Drewniany kosz umieszczony jest na podstawie z malowanej proszkowo stali z wylewką. Wyprodukowana ze stali zgniatarka wyróżnia się wytrzymałością i łatwością obsługi. Mocna konstrukcja sprawia, że zarówno prasa, jak i zgniatarka wytrzymają wiele godzin ciężkiej pracy. Montaż obu urządzeń jest prosty.
Więcej
Zwiń
Produkt dobrej jakości, sprawdził się bardzo dobrze

Opinie - Prasa Do Owoców