Pralki LG - najlepsze oferty

Super pralka, pranie dobrze doprane i wywirowane, cichutka, ekonomiczna, krótkie programy z możliwością zmiany parametrów według własnego uznania. Jestem bardzo zadowolona.
Pralki LG w kategorii AGD wolnostojące. Taniomania najlepsze oferty, najniższe ceny. Sprawdź Pralki LG. Wybraliśmy dla Ciebie najlepsze sklepy oferujące Pralki LG.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 54 produkty - zobacz najlepsze oferty
Dodaj odzież

Jeśli zapomnisz włożyć czegoś do prania, po prostu naciśnij przycisk „Dodaj odzież” i dodaj co chcesz, od skarpetek po kurtkę. Drzwiczki można otworzyć podczas prania w każdym programie — bawełna, mieszany, tkaniny mało wymagające, Speed14* — prawie natychmiast (w ciągu około 3 sekund)**.

Optymalne pranie tkanin

Po wybraniu programu prania technologia napędu bezpośredniego 6 Motion porusza bębnem pralki w wielu kierunkach, zapewniając właściwą pielęgnację tkaniny przy doskonałej czystości ubrań.

MNIEJSZE DRGANIA I HAŁAS

Silnik napędu bezpośredniego stosowany w naszych pralkach jest bardzo niezawodny i cichy. Wiemy, że jest to jeden z najlepszych silników do pralek spośród dostępnych na rynku, w związku z czym objęliśmy wszystkie nasze pralki standardową 10-letnią gwarancją na silnik i części.
Więcej
Zwiń
Pralka LG F2J6TY1W Wydajna klasa energetyczna A+++ zapewnia niskie zużycie energii - oszczędność dla Ciebie i środowiska. System 6 Motion zapewnia cichą i ekonomiczną pracę - dzięki temu zyskasz 75 darmowych cykli prania w skali roku. Pojemność 8 kg - idealna dla średnich gospodarstw domowych. Pralka idealna dla Twojej rodziny Wybierz oszczędną i cicha pralkę pełną innowayjnych technologi, która ułatwi codzienne obowiązki. Najwyższa możliwa klasa energetyczna pozwala zaoszczędzić do 60 kWh energii elektrycznej w stosunku do standardowej klasy A+. To oznacza co piąte pranie zupełnie za darmo. Pralki 6 motion Daj się zaskoczyć rozwiązaniom, które wyróżniają firmę LG na tle konkurencji. 6 zróżnicowanych ruchów bębna, dobranych precyzyjnie do tkaniny oraz rodzaju zabrudzeń gwarantuje pranie delikatne a jednocześnie niezwykle skuteczne. Silnik w tradycyjnej pralce zlokalizowany jest po prawej stronie bębna i łączy się z nim za pomocą koła pasowego oraz paska napędu.
Więcej
Zwiń
Opis Pralka LG F0J5NN3W Wydajna klasa energetyczna A+++ zapewnia niskie zużycie energii - oszczędność dla Ciebie i środowiska. System 6 Motion zapewnia cichą i ekonomiczną pracę - dzięki temu zyskasz 75 darmowych cykli prania w skali roku. Pojemność 6 kg - idealna dla małych i średnich gospodarstw domowych. Pralka idealna dla Twojej rodziny Wybierz oszczędną i cicha pralkę pełną innowayjnych technologi, która ułatwi codzienne obowiązki. Najwyższa możliwa klasa energetyczna pozwala zaoszczędzić do 60 kWh energii elektrycznej w stosunku do standardowej klasy A+. To oznacza co piąte pranie zupełnie za darmo. Pralki 6 motion Daj się zaskoczyć rozwiązaniom, które wyróżniają firmę LG na tle konkurencji. 6 zróżnicowanych ruchów bębna, dobranych precyzyjnie do tkaniny oraz rodzaju zabrudzeń gwarantuje pranie delikatne a jednocześnie niezwykle skuteczne. Silnik w tradycyjnej pralce zlokalizowany jest po prawej stronie bębna i łączy się z nim za pomocą koła pasowego oraz paska napędu.
Więcej
Zwiń

Opinie - Pralki LG

Super pralka, pranie dobrze doprane i wywirowane, cichutka, ekonomiczna, krótkie programy z możliwością zmiany parametrów według własnego uznania. Jestem bardzo zadowolona.