Pralki LG - najlepsze oferty

Pralki LG w kategorii AGD wolnostojące. Taniomania najlepsze oferty, najniższe ceny. Sprawdź Pralki LG. Wybraliśmy dla Ciebie najlepsze sklepy oferujące Pralki LG.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 57 produktów - zobacz najlepsze oferty
Pralka z systemem 6 Motion Direct Drive. Dzięki bezpośredniemu napędowi bębna przez silnik Inverter Direct Drive pralka wyposażona w system 6 Motion dysponuje prostym ruchem obrotowym i sześcioma unikalnymi ruchami bębna. 6 zróżnicowanych ruchów bębna, dobranych precyzyjnie do tkaniny oraz rodzaju zabrudzeń gwarantuje pranie delikatne a jednocześnie niezwykle skuteczne. Silnik Inverter Direct Drive gwarantuje większą stabilność i trwałość silnika co pozwala oferować swoim użytkownikom 10-cio letnią gwarancję. Klasa A+++, 14 programów prania, technologia Steam, Smart ThinQ, Add Item.
Więcej
Zwiń
Opis produktu Wybrane cechy Wsad(kg)7 Wirowanie(obr/min)1400 Szerokość(cm)60 Waga [kg]63 Głębokość(cm)56 Zwalczaj alergeny mocą pary Program Allergy Care za pomocą gorącej wody tworzy dezynfekującą parę, która w delikatny sposób oczyszcza ubrania. W ten sposób udaje się zredukować aż o 99,9% ilość alergenów, takich jak roztocza powodujące problemy z oddychaniem. Popraw jakość swojego życia, tworząc w swoim otoczeniu zdrowe i wolne od alergenów środowisko. Dodaj odzież Jeśli zapomnisz włożyć czegoś do prania, po prostu naciśnij przycisk „Dodaj odzież” i dodaj co chcesz, od skarpetek po kurtkę. Drzwiczki można otworzyć podczas prania w każdym programie — bawełna, mieszany, tkaniny mało wymagające, Speed14* — prawie natychmiast (w ciągu około 3 sekund).
Więcej
Zwiń
Do zakupu pralki od LG przekonał mnie mąż, który jak to się mówi wgryzł się w temat. Wyszło na to, że w tej cenie jest bezkonkurencyjna. Przede wszystkim pralka jest bardzo ładna, ma eleganckie zdobienia szklanych drzwiczek i głównego pokrętła. Wyświetlacz jest bardzo jasny i ma duże czytelne cyfry czasu pracy pralki itp. Zresztą jest tam bardzo dużo ustawień sposobu i czasu pracy. Wiem, że można używać funkcji parowych dodatkowo ten model ma przyspieszanie prania tj. TurboWash. Posiada rozbudow

Opinie - Pralki LG