Tanie zabawki - najlepsze oferty

Tanie zabawki w kategorii Zabawki. Najtańsze oferty i najlepsze marki Hasbro, Mattel, Simba, Euro-Trade. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
Twoje dziecko od najmłodszego interesuje się erą dinozaurów, a jego pokój przypomina Park Jurajski? Uwielbia czytać, oglądać i bawić się tym wyginiętym gatunkiem, a przy tym ciągle poszukuje nowych informacji i atrakcji. Jeśli tak, to trafiłeś idealnie, bo Dino Jajo XXL, to prezent wprost stworzony dla każdego małego paleontologa. Dużej wielkości, przypominające oryginał, jajko to z pewnością wspaniała zabawka i oryginalny upominek. Wszystko dlatego, że z zalanego wodą jaja wykluje się prawdziwy dinozaur. Jaki? Któż to wie – możliwości są aż cztery. Dino Jajo XXL to wspaniały pomysł na prezent, który z pewnością rozweseli i zaciekawi każdego miłośnika czasów prehistorycznych. Wykluwający się we własnym pokoju dinozaur to wielka frajda, zabawa i niezwykły eksperyment. Z pewnością każdy młody człowiek będzie zachwycony podarunkiem, a wykluwający się z jajka dinozaur będzie dla niego wielką niespodzianką.
Więcej
Zwiń
Mix wzorów. Towar wysyłany losowo.

Gniotek wypełniony żelowymi kuleczkami. Świetnie się sprawdzi w terapii ręki. Dodatkowo po uderzeniu gniotek zaczyna świecić!

EAN: 5037832309884
Więcej
Zwiń
Laleczka i konik fajnie wykonane nie mam żadnych zastrzeżeń . Konik może byś sam jako zabawka albo z laleczką