Płyty gazowe do zabudowy - najlepsze oferty

Płyty gazowe do zabudowy – Wiele osób z uwagi zarówno na komfort użytkowania, jak i niskie koszty eksploatacji, decyduje się na zakup płyty gazowej. Przy wyborze modelu do zabudowy warto jednak pamiętać o kilku podstawowych kwestiach. Przede wszystkim wymiary płyty warto dostosować do naszych potrzeb – większa płyta doskonale sprawdzi się w licznym domostwie, w którym dużo się gotuje. Warto również zwrócić uwagę na materiał wykonania płyty – choć najpopularniejsze są modele emaliowane, na rynku znajdziemy również płyty ze stali nierdzewnej czy z hartowanego szkła. W katalogu Taniomania.pl znajdziecie płyty gazowe do zabudowy marek Amica, Bosch, Whirlpool, Samsung i wielu innych, renomowanych producentów.
Więcej
Zwiń
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 747 produktów - zobacz najlepsze oferty
Płyta indukcyjna PUF631FC5E

Płyta indukcyjna z sensorami smażenia: perfekcyjne rezultaty smażenia dzięki automatycznej kontroli temperatury.
  • Direct Select: prosty i niezwykle szybki wybór odpowiedniego pola i jego mocy, a także szybki dostęp do dodatkowych funkcji.
  • Sensor smażenia PerfectFry: doskonałe wysmażenie potraw dzięki sensorowi z 4 poziomami temperatury.
  • Strefa Kombi: doskonała do umieszczenia na niej brytfanki.
  • Indukcja: szybkie i precyzyjne gotowanie, przy niskim zużyciu energii.
  • Booster: szybsze gotowanie dzięki zwiększonej aż do 50% mocy.

Informacje o produkcie
Budowa (AGD) indukcyjna
Kolor AGD czarny
Moc przyłączeniowa 4.6 kW
Liczba palników / pól grzejnych 4
Informacje o płycie (agd)
  • 17 poziomów mocy
  • 145 mm, 1.4 kW (maks. moc 2.2 kW)
  • 1 x 180 mm, 280 mm, 2 kW (maks. moc 3.1 kW)
Więcej
Zwiń
Palnik Speed został zaprojektowany z myślą o szybkim ogrzewaniu dna naczyń. Mocniejszy i szybciej działający płomień pozwala zaoszczędzić do 20% energii. Płyta gazowa z eleganckim wykończeniem i płaską powierzchnią grzewczą to idealne rozwiązanie do nowoczesnej, minimalistycznej kuchni.
Więcej
Zwiń
Prezentujemy bezpieczną i łatwą w obsłudze płytę gazową Kernau KGH 6421 TCI B. Model ten sterowany jest od frontu za pomocą pokręteł, a wyposażony został w 4 palniki gazowe, w tym palnik TURBO o mocy 3800 W. Umożliwia on bardzo szybkie osiągnięcie wysokich temperatur grzania. Zastosowane ruszty żeliwne gwarantują stabilność i odporność na wysokie temperatury. Płyta gazowa do zabudowy wyposażona jest w zapalacze gazu zintegrowane z pokrętłami, dzięki którym jednym prostym ruchem uruchomisz wybrane pole grzejne. W przypadku braku płomienia spowodowanego zalaniem palnika lub przeciągiem, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu automatycznie odetnie dopływ gazu, zapobiegając jego ulatnianiu się. Warto wspomnieć, że płyta podpalnikowa modelu KGH 6421 TCI B wykonana została ze stali szlachetnej w kolorze czarnym, co nadaje jej nowoczesny i wyjątkowo elegancki wygląd. AUTOMATYCZNA ZAPALARKA Zintegrowana z pokrętłami, dzięki której zapalenie palnika jest bardzo łatwe.
Więcej
Zwiń

Opinie - Płyty gazowe do zabudowy