Płytki Keraben - najlepsze oferty

Produkty Keraben w kategorii Płytki (Materiały wykończeniowe). Największy wybór z oferty Keraben, najniższe ceny w sklepach internetowych znajdziesz na Taniomanii.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 273 produkty - zobacz najlepsze oferty
UWAGA - płytki są rektyfikowane, w związku z tym ich realny wymiar jest mniejszy od nominalnego o 2 lub 3 mm w zależnosci od partii produkcyjnej. Ściany zasługują na piękne traktowanie. W końcu to one jako pierwsze witają nas po ciężkim dniu w pracy lub zapraszają naszych gości do środka.Kolekcja BLANCO MAT hiszpańskiego producenta KERABEN zachwyci każdego miłośnika naturalnych kolorów i pięknych materiałów. Gładkie płytki sprawdzają się w nowoczesnych łazienkach, funkcjonalnych kuchniach, eleganckich salonach czy zapraszających hallach. Dają tysiące możliwości aranżacji oraz kombinacji kolorystycznych. Dostępność w matowych oraz połyskujących powierzchniach jeszcze bardziej rozszerza spektrum możliwości aranżacyjnych.BLANCO MAT to białe, matowe płytki ścienne o regularnym, prostokątnym kształcie, które zarówno tworzą tło aranżacji, jak i sprawdzają się w dominującej roli. BLANCO MAT przyczynią się do wnętrza niczym z pięknych, eleganckich reklamach katalogowych.Sklep modnydom24.
Więcej
Zwiń
Podłużne paski na płytkach cieszą się sporym wzięciem w modnych wnętrzarskich aranżacjach. Z hiszpańską fabryką Keraben taki wzór dostępny jest też w jasnych, bardzo subtelnych kolorach. Takie ceramiczne płytki o wzorze białych wąskich listewek w wydaniu Keraben Mood Oblique Blanco 30x90cm mogą być więc prawdziwym hitem w Twojej łazience albo kuchni. Seria utrzymana w nowoczesnym tonie, a jednocześnie stonowana białym kolorem wniesie sporo subtelności, estetyki i szyku do Twoich wnętrz. Takie designerskie panelowe płytki wybrzmią pięknym stylem też w salonie albo w holu czy na przedpokoju. Możesz je połączyć z drewnem na podłodze ale i z marmurem, zamkniętym w błyszczącej tafli gresu. Takie dekory pozwolą odświeżyć design mniejszej kuchni i wprowadzą przyjemne akcenty do aneksu kuchennego. Wybierz płytki ścienne Keraben Mood Oblique Blanco 30x90cm, jeśli cenisz sobie jasne stylizacje, ale jednocześnie poszukujesz czegoś z charakterem do Twoich pomieszczeń.
Więcej
Zwiń

Opinie - Płytki Keraben