Płytki Keraben - najlepsze oferty

Produkty Keraben w kategorii Płytki (Materiały wykończeniowe). Największy wybór z oferty Keraben, najniższe ceny w sklepach internetowych znajdziesz na Taniomanii.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 279 produktów - zobacz najlepsze oferty
Płytka gresowa od producenta Keraben o nazwie Priorat Modlu, tytuł ten pochodzi od nazwy prowincji w środku przepięknej Hiszpańskiej Katalonii. Produkt łączy w sobie kwiatowe style znane nam z północnej Afryki wraz z surowością lubianego w europie kamienia i betonu. Podkreśla to dodatkowo kolor Cemento, gustownie wystylizowany na ciemny cement. Keraben zadbał żeby płytka oprócz ładnego wyglądu posiadała także użyteczne właściwości, dlatego też możemy spokojnie zastosować ją powierzchniach zewnętrznych takie jak tarasy lub balkony. Wysoki stopień antypoślizgowy pozwala zastosować płytkę także w takich miejscach jak baseny czy spa.
Więcej
Zwiń
Keraben Priorat Modul Blanco 60x60, delikatna, przyjemna w odbiorze, nie narzucająca się. Po krótce w taki sposób można zdefiniować tą płytkę. Zestawiona ze swoją siostrą PioratBlanco w stosunku 4 do 1 tworzy nie samowity efekt wizualny ale bez zbędnego narzucania się. Podłoże zdobione tymi produktami daje wrażenie lekkości pasuje natomiast głównie do industrialnych stylów. Stosunek ten oczywiście jest tylko sugerowany. Płytka ta jest produktem uniwersalnym dzięki czemu możemy ją zastosować zarówno na podłodze jak i na ścianie a także na powierzchniach zewnętrznych. Jej struktura uniemożliwia przenikanie osadu powstającego w szkodliwych warunkach zewnętrznych.
Więcej
Zwiń