Płotki Ogrodowe - najlepsze oferty

Jestem bardzo zadowolona z zakupionego domku. Najbardziej z zakupionego domku jest zadowolony mój synek.
Płotki ogrodowe na Taniomanii. Sprawdź szeroką ofertę najmodniejszych produktów! Niskie ceny, oferty z wielu sklepów na Taniomania.pl!
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 30 produktów - zobacz najlepsze oferty
Płotek Prosperplast GARDEN CLASSIC stanowi doskonały dodatek do każdego ogrodu. Może pełnić funkcję zarówno dekoracyjną jak i pomóc w rozdzieleniu klombów. Po złożeniu 7 sztuk, które składają się na cały zestaw, płotek osiąga łączną długość 3,2 m.
Więcej
Zwiń
Ogromny, kolorowy Domek Ogrodowy polskiej firmy MochToys. Jest to niezwykłe miejsce do zabawy dla każdego malucha, kolorowe i bezpieczne. Domek posiada otwierane drzwiczki i okna, utrzymany w żywej kolorystyce , która nie blaknie na słońcu. Domek jest na tyle duży, że może pomieścić kilkoro dzieci naraz. Daje to niewiarygodne możliwości wspólnej zabawy całej gromadki małych odkrywców. Dodatkowo domek został tak wykonany, aby wyeliminować ostre lub niebezpieczne kanty, przez co jest on całkowicie bezpieczny dla naszych podopiecznych. WYMIARY: ? Szerokość: 200cm ? Długość: 127cm ? Wysokość: 118cm ? Wysokiej klasy wytrzymały plastik odporny na działanie warunków zewnętrznych (nie traci kolorów).
Więcej
Zwiń
Jestem bardzo zadowolona z zakupionego domku. Najbardziej z zakupionego domku jest zadowolony mój synek.