Płotki Ogrodowe - najlepsze oferty

Płotki ogrodowe na Taniomanii. Sprawdź szeroką ofertę najmodniejszych produktów! Niskie ceny, oferty z wielu sklepów na Taniomania.pl!
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 59 produktów - zobacz najlepsze oferty
p {padding-left:10px;padding-right:10px;text-align:justify;}h2 {font-size:15px;margin-left: 5px;}img {border-radius: 10%;}tr {margin-top: 50px;}NAMIOCIK FARMA DLA DZIECIIdealny do domu lub ogroduKolorowy motyw Farmy z płotkiemDwa okrągłe wejściaStabilny stelażSzybki i prosty montażKolorowe mocne poszycieProdukt marki IPLAYŚWIETNA ZABAWA DLA WSZYSTKICH DZIECINamiot daje możliwość niezapomnianej zabawy zarówno w domu, jak i na zewnątrz. Będzie doskonałą kryjówką dla dziecka! Żywa kolorystyka i barwne obrazki zainteresują każdego malucha i sprawią, że zabawa będzie jeszcze ciekawsza.Produkt kształtem przypomina domek - posiada daszek. Cały motyw namiotu stylizowany jest na farmę z ogródkiem, który służy jako suchy basen dla dzieci. Namiot jest praktyczny oraz łatwy w montażu. Dzięki lekkiemu stelażowi łatwo przenieść go z miejsca na miejsce.
Więcej
Zwiń
OGRÓDKI Ogrody plastikowe z ogrodem CLASSIC służą do ograniczania terenów, ogrodów ozdobnych, krzewów, drzew itp. Oraz do zapobiegania przedostawaniu się małych zwierząt. Wykonane są z twardego tworzywa odpornego na zmienne warunki pogodowe. Po prostu instalując (po prostu wciskając w ziemię), twoje ogrodzenie będzie służyć przez bardzo długi czas.

Parametry:
Długość: 3200 mm
Wysokość: 350 mm
Kolor: terakota, brąz, biały
Zawartość opakowania: 7 sztuk = 3,22 m

zdjęcie podglądowe
Więcej
Zwiń

Opinie - Płotki Ogrodowe