Playstation 4 - najlepsze oferty

Za granicą w sklepach dodają grę gratis a w Polsce jak zwykle dziadostwo sama konsola.
PlayStation 4 (PS4) to konsola Sony ósmej generacji, której premiera miała miejsce w 2014. Jest następca PlayStaion 3 (PS3) i czwartą z kolei konsolą od Sony. Nowa konsola japońskiego potentata została wyposażona w ośmio-rdzeniowy 64-bitowy procesor 1,6GHz (na każdy rdzeń), który został zaprojektowany przez firmę AMD pod nazwą Jaguar. Za grafikę odpowiedzialny jest układ graficzny firmy Radeon. Całość została wyposażona dodatkowo w złącze HDMI, cyfrowe wyjście Audio, USB 3.0, Bluetooth 2.1, WiFi, napęd Blu-ray oraz dysk twardy o pojemności 500GB oraz upakowana w bardzo nowoczesną obudowę. W zestawie do konsoli dołączony jest kontroler DualShock a dodatkowo dokupić do niej można kontroler wideo Move wraz z kamerą PlayStation Eye. Na PS4 dostępne są takie tytuły jak Wiedźmin 3: Dziki Gon, Grand Theft Auto V, Batman: Arkham Knight, Dragon Age: Inkwizycja czy Skyrim.
Więcej
Zwiń
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 47 produktów - zobacz najlepsze oferty
PlayStation 4 PRO to najpotężniejsza na świecie konsola do gier. Teraz posiada jeszcze większą moc. PS4 Pro zawiera najwyższej klasy technologie, które gwarantują najszybsze, najostrzejsze i najbardziej płynne wrażenia z gry, jakie kiedykolwiek widziano*.

Gry ożywają na ekranie dzięki doskonałej grafice i niewiarygodnie realistycznym szczegółom, które stały się możliwe dzięki większej mocy urządzenia.

* Wymagany telewizor 4K. Generowane przez kartę graficzną lub funkcję skalowania w górę.

Jeszcze większa moc

PS4 Pro zawiera najwyższej klasy technologie, które gwarantują najszybsze, najostrzejsze i najbardziej płynne wrażenia z gry, jakie kiedykolwiek widziano.
Więcej
Zwiń
Zaprojektowana na nowo konsola PlayStation®4!
Najchętniej kupowana konsola w Polsce* ma teraz nowy, smuklejszy wygląd!


Poznaj bardziej smukłe, mniejsze PS4™, które oferuje graczom niesamowite wrażenia z gier. Objętość nowej PS4 jest mniejsza o ponad 30% w porównaniu do poprzednich modeli konsoli, a jej waga została odchudzona o odpowiednio 25% i 16% w porównaniu do pierwszej (seria CUH-1000) i obecnej (CUH-1200) wersji PS4™. Dodatkowo, nowa wersja konsoli PS4™ jest teraz jeszcze bardziej energooszczędna – wykorzystanie energii zredukowano odpowiednio o 34% i 28% w porównaniu do pierwszego i obecnego modelu PS4™.

To jesteś Ty!

Poznajmy się bliżej

Weź udział w imprezowej grze… na swój temat.
Więcej
Zwiń
Ilości w tej cenie bardzo limitowane. 1 Klient może zakupić tylko 1 egzemplarz.

Poznaj bardziej smukłe, mniejsze PS4, które oferuje graczom niesamowite wrażenia z gier.

Smuklejsze PS4 o nowym wyglądzie
  • Poznaj niewiarygodnie żywe, jaskrawe kolory, jakie zapewnia technologia HDR.
  • Organizuj swoje gry i aplikacje, udostępniaj je znajomym za pomocą nowego, intuicyjnego interfejsu.
  • Zapisuj gry, aplikacje, zrzuty ekranu i filmy na dyskach o pojemności 500 GB i 1 TB.
  • Wspaniałe programy telewizyjne, filmy i inne treści z Twoich ulubionych aplikacji rozrywkowych.

Niezrównana kontrola
Kontroler bezprzewodowy DUALSHOCK 4 ma teraz nowy wygląd i charakter, z lepiej widocznym, kolorowym paskiem świetlnym. To najbardziej ergonomiczny, intuicyjny kontroler PlayStation, jaki kiedykolwiek zaprojektowano.
Więcej
Zwiń

Opinie - Playstation 4

Za granicą w sklepach dodają grę gratis a w Polsce jak zwykle dziadostwo sama konsola.