Playstation 4 - najlepsze oferty

Ta cena to chyba lekka przesada, 1999 PLN?
PlayStation 4 (PS4) to konsola Sony ósmej generacji, której premiera miała miejsce w 2014. Jest następca PlayStaion 3 (PS3) i czwartą z kolei konsolą od Sony. Nowa konsola japońskiego potentata została wyposażona w ośmio-rdzeniowy 64-bitowy procesor 1,6GHz (na każdy rdzeń), który został zaprojektowany przez firmę AMD pod nazwą Jaguar. Za grafikę odpowiedzialny jest układ graficzny firmy Radeon. Całość została wyposażona dodatkowo w złącze HDMI, cyfrowe wyjście Audio, USB 3.0, Bluetooth 2.1, WiFi, napęd Blu-ray oraz dysk twardy o pojemności 500GB oraz upakowana w bardzo nowoczesną obudowę. W zestawie do konsoli dołączony jest kontroler DualShock a dodatkowo dokupić do niej można kontroler wideo Move wraz z kamerą PlayStation Eye. Na PS4 dostępne są takie tytuły jak Wiedźmin 3: Dziki Gon, Grand Theft Auto V, Batman: Arkham Knight, Dragon Age: Inkwizycja czy Skyrim.
Więcej
Zwiń
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 53 produkty - zobacz najlepsze oferty
Jeszcze większa moc PS4 Pro zawiera najwyższej klasy technologie, które gwarantują najszybsze, najostrzejsze i najbardziej płynne wrażenia z gry, jakie kiedykolwiek widziano*. Najpotężniejsza na świecie konsola do gier Gry ożywają na ekranie dzięki doskonałej grafice i niewiarygodnie realistycznym szczegółom, które stały się możliwe dzięki karcie graficznej o mocy dwa razy większej niż w standardowym PS4. Większa szybkość klatek Akcja na ekranie toczy się jeszcze szybciej, jest bardziej płynna i emocjonująca, ruch jest bardziej wyraźny – wszystko to dzięki większej szybkości klatek, które są też bardziej stabilne. Dynamiczne gry 4K Graj w najnowsze gry w doskonałej jakości, którą zapewnia dynamiczne 4K*. Odcienie skóry są cieplejsze, materiały mają realistyczną fakturę, a otoczenie ożywają jak nigdy przedtem. Technologia HDR Na ekranie telewizora HDR gry na PS4* zapewniają niesamowicie żywe, bardziej realistyczne kolory, dzięki którym Twoje przygody jeszcze bardziej nabierają życia.
Więcej
Zwiń
Konsola Sony PlayStation 4 slim CUH-2016A

Sony PlayStation 4 slim to najnowsza wersja popularnej konsoli do gier cechująca się mniejszą i lżejszą konstrukcją w porównaniu do poprzednich serii oraz większą energooszczędnością. Konsola została wyposażona w dysk twardy o pojemności 500GB oraz w nowy pad DUALSHOCK 4 zapewniający precyzyjną kontrolę.

Cechy produktu:
  • dysk twardy 500GB
  • odtwarzane nośniki optyczne: Blu-ray, DVD
  • podłączenie do Internetu: kabel Ethernet, Wi-Fi
  • złącza: 1 x HDMI, 2 x USB, 1 x RJ-45, 1 x cyfrowe wyjście optyczne
  • zestaw: konsola, kontroler bezprzewodowy DualShock 4, przewód HDMI, przewód USB, przewód zasilający, zestaw słuchawkowy


Nowoczesna konsola zaprojektowana na nowo

Najnowsza wersja konsoli PlayStation 4 cechuje się smuklejszą i lżejszą konstrukcją oraz większą energooszczędnością w porównaniu do poprzednich serii.
Więcej
Zwiń
Ilości w tej cenie bardzo limitowane. 1 Klient może zakupić tylko 1 egzemplarz.

Poznaj bardziej smukłe, mniejsze PS4, które oferuje graczom niesamowite wrażenia z gier.

Smuklejsze PS4 o nowym wyglądzie
  • Poznaj niewiarygodnie żywe, jaskrawe kolory, jakie zapewnia technologia HDR.
  • Organizuj swoje gry i aplikacje, udostępniaj je znajomym za pomocą nowego, intuicyjnego interfejsu.
  • Zapisuj gry, aplikacje, zrzuty ekranu i filmy na dyskach o pojemności 500 GB i 1 TB.
  • Wspaniałe programy telewizyjne, filmy i inne treści z Twoich ulubionych aplikacji rozrywkowych.

Niezrównana kontrola
Kontroler bezprzewodowy DUALSHOCK 4 ma teraz nowy wygląd i charakter, z lepiej widocznym, kolorowym paskiem świetlnym. To najbardziej ergonomiczny, intuicyjny kontroler PlayStation, jaki kiedykolwiek zaprojektowano.
Więcej
Zwiń
Ta cena to chyba lekka przesada, 1999 PLN?