Piesek Interaktywny - najlepsze oferty

Piesek Interaktywny już od 15 zł ✅ Atrakcyjne ceny, opinie użytkowników ✅ Zobacz co oferujemy dla ciebie i zamów na Taniomania.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 196 produktów - zobacz najlepsze oferty
Piesek Figo to wyjątkowo mądry szczeniaczek, który zostanie najlepszym przyjacielem Twojego dziecka!

Szczeniak utrzymany jest w biało-czarno-brązowych barwach.

Ponadto Figo to świetna alternatywa dla żywych zwierzątek domowych.

Piesek idealnie odzwierciedla wygląd żywego szczeniaczka, jest także przyjemny w dotyku, co sprawi, że z pewnością zachwyci najbardziej wymagające dziecko.

Mądry szczeniaczek Figo wykonuje Twoje polecenia - wystarczy tylko wypowiedzieć odpowiednią komendę, a on ją wykona!

Zabawa z Figo jest niezwykle prosta:

Wystarczy wcisnąć przycisk ON/OFF, by uruchomić pieska i wypowiedzieć jedną z komend, na które piesek reaguje:

* daj głos

* waruj

* poproś

* siad

* zatańcz

* zaśpiewaj.
Więcej
Zwiń
Pluszak Little Live Pets Rollie Piesek Całusek. Najlepszy przyjaciel każdego dziecka! Wesoły zwierzak z serii Little Live Pets Porusza się i reaguje jak prawdziwy! Ponad 25 dźwięków i reakcji Doskonała jakość wykonania Zabawka od uznanej marki Mój wymarzony szczeniaczek! Zwierzak z serii Little Live Pets to fantastycznie zaprojektowana zabawka interaktywna, która zapewni każdemu dziecku wiele godzin radości. Rollie szybko stanie się najlepszym przyjacielem Twojego maluszka i razem będą mogli przeżywac niezapomniane chwile. Piesek pozostaje w pełni interaktywny i pod wieloma względami bardzo przypomina prawdziwe zwierzę. W komplecie otrzymasz specjalny certyfikat adopcyjny, a dziecko może nadać zwierzakowi wyjątkowe imię. To nie tylko zabawka - to wymarzony pupil na wyciągnięcie ręki! Jak żywy! Piesek Całusek z serii Little Live Pets zachwyca najwyższą jakością wykonania. Futerko jest miękkie i przyjemne w dotyku, a zabawka pozostaje wyjątkowo solidna.
Więcej
Zwiń

Opinie - Piesek Interaktywny