Piesek Interaktywny - najlepsze oferty

Piesek Interaktywny już od 15 zł ✅ Atrakcyjne ceny, opinie użytkowników ✅ Zobacz co oferujemy dla ciebie i zamów na Taniomania.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 158 produktów - zobacz najlepsze oferty
Goliath - AniMagic - Interaktywny piesek Waggles - 31290 Ten uroczy szczeniaczek chętnie wybierze się z tobą na spacer i potowarzyszy podczas codziennych czynności. Waggles uwielbia biegać po trawie, a chętnie nauczy się też aportować czy wykonywać poszczególne komendy – poznaj jego możliwości, a z pewnością zechcesz spędzać z nim coraz więcej czasu. Interaktywny piesek z serii AniMagic marki Goliath został stworzony z myślą o maluchach, które uwielbiają wszelkiego typu zwierzaki i chciałyby mieć swojego pupila. Piesek Waggles jest czarnego koloru i został pokryty miłym pluszem, dzięki czemu głaskanie go to czysta przyjemność! Zabawka została wyposażona w wiele mechanizmów pozwalających mu na wykonywanie poszczególnych czynności i zachowań, które są charakterystyczne dla prawdziwych szczeniaków – Waggles potrafi szczekać, machać ogonem, a nawet podążać za swoim właścicielem. Dzieciaki mogą więc wczuć się w rolę i poczuć się tak, jakby miały pod swoją opieką prawdziwego zwierzaka.
Więcej
Zwiń
Chi Chi Love Szczeniaczek sterowany na kabel, 2 rodzajePieski idealne dla najmłodszych. Są sterowane pilotem na kabel. Potrafią chodzić, szczekać i merdać ogonkiem. Posiadają funkcję Try me.W asortymencie szczeniaczek ChiChi lub Husky.Produkt wysyłany losowo!EAN: 4006592026110Grupa wiekowa: 3+Opakowanie: pudełkoProducent: Simba
Więcej
Zwiń