Pierwsze Klocki - najlepsze oferty

Pierwsze Klocki na Taniomanii. Dzięki porównywarce Taniomania.pl znajdziesz to czego szukasz w atrakcyjnej cenie. Nie czekaj i sprawdź!
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 49 produktów - zobacz najlepsze oferty
Pomóż maluszkowi zbudować różnorodne pojazdy z tego niesamowitego zestawu dla dzieci! Przedszkolakom spodoba się zabawa w budowanie i przebudowywanie kolorowych pojazdów z zestawu LEGO® DUPLO® 10886 Moje pierwsze samochodziki. Pomóż dziecku posortować klocki i zbudować z nich zabawkowy helikopter, taksówkę, śmieciarkę i wóz strażacki. Potem pomieszajcie klocki i zbudujcie własne pojazdy — to proste, bo wystarczy połączyć kilka dużych klocków DUPLO. Zabawa tym klasycznym zestawem z samochodami to świetny sposób, by rozwinąć koordynację wzrokowo-ruchową dziecka. Zestaw rozbudzi także wyobraźnię i wspomoże naukę tworzenia i poruszania się. Klocki DUPLO są projektowane tak, by były interesujące i bezpieczne dla małych rączek. W zestawie cztery pojazdy LEGO® DUPLO® do zbudowania: wóz strażacki, helikopter, taksówka i śmieciarka. W komplecie klocek z nadrukiem sygnalizacji świetlnej oraz klocki z nadrukami różnych okien, kierowców i pasażerów.
Więcej
Zwiń
Fisher Price jest marką zabawek edukacyjnych dostosowanych do wieku dziecka. Zabawki Fisher Price dzielą się na tematyczne serie: klocki Peek @ Block Fisher Price, Zabawki Miracles & Milestones Fisher Price, Roll-a-Rounds Fisher Price, które są pełne kolorowych niespodzianek, intrygujących mechanizmów, fascynujących faktur i elementów wyjątkowych w dotyku, nowy system mieszania i łączenia zabawek Link-a-doos Fisher Price, Laught @ Learn Fisher Price, czy zabawki klasyczne Fisher-Price stworzone dla niemowląt z serii Brilliant Basic o specjalnych cechach jak żywe, świecące powierzchnie i zajęcia do chwytania i przykuwania uwagi twojego dziecka. Fisher Price Edukacyjne Pierwsze Klocki Malucha K7167 Pierwsze klocki maluszka Fisher Price to zestaw 10 klocków w różnych kolorach i kształtach. Klocki są w 5 różnych kolorach. Pierwsze klocki maluszka to również pojemnik na wszystkie klocki. Klocki są w różnych kształtach.
Więcej
Zwiń
FISHER-PRICE MEGA BLOKS PIERWSZE KLOCKI POCIĄG ABC DXH35 Mega Bloks Pociąg ABC Łatwy do zbudowania Pociąg ABC do nauki alfabetu 20-elementowy zestaw do zabawy, w skład którego wchodzą klocki do budowy i specjalne kształty Klocki ozdobione są literkami od A do Z W skład zestawu wchodzą też trzy podstawy na kółkach Z klocków możesz zbudować również stację kolejową Produkt idealny dla małych rączek Praktyczna zabawa wspomaga wczesny rozwój dziecka Łącz z innymi zabawkami Mega Bloksandreg; dla dzieci w wieku przedszkolnym i niech się rozwijają! Wszyscy na pokład! Zaczynamy przygodę z alfabetem! Twój maszynista w iście ekspresowym tempie nauczy się alfabetu z tym przyjaznym kolorowym Pociągiem ABC z klocków zdobionych literkami od A do Z! Połącz ze sobą trzy podstawy na kółkach, aby zbudować pociąg. Następnie ułóż na nich klocki z literkami - w kolejności alfabetycznej lub tak, by tworzyły proste wyrazy - i ruszaj w drogę, ucząc swojego malucha literek.
Więcej
Zwiń

Opinie - Pierwsze Klocki