Pchacz rowerek - najlepsze oferty

Znajdź to czego potrzebujesz! Pchacz rowerek w najtńszych cenach na rynku. Sprawdź setki ofert przygotowanych specjalnie dla Ciebie.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 248 produktów - zobacz najlepsze oferty
Jeździk Mercedes z Pchaczem Biały

Prezentowany jeździk został wykonany z lekkiej, plastikowej konstrukcji, która jest bardzo wytrzymała i solidna. Pojazd posiada ergonomiczny, opływowy kształt, pozbawiony niebezpiecznych dla dziecka ostrych zakończeń. Mercedes 3288 w jasnym, białym kolorze, jest bezkonkurencyjną propozycją dla rodziców, którzy cenią sobie zarówno realistyczny, modny design, jak i najwyższą jakość wykonania.

Przedstawiony pchacz jest wielofunkcyjną zabawką. Z powodzeniem posłuży zarówno za klasyczny pchacz dla malucha, jak i jeździk, przeznaczony dla dziecka, które potrafi samodzielnie odpychać się od podłoża nóżkami. Warianty te sprawiają, że zabawkowy samochód będzie rosnąć razem z dzieckiem i jego umiejętnościami. Równie istotną zaletą białego Mercedesa dla dzieci jest muzyczna kierownica.
Więcej
Zwiń


JEŹDZIK MERCEDES GL63 AMG na licencji Mercedesa

Pierwszy samochodzik dla dziecka, pojazd wielofunkcyjny 5w1

Idealny prezent na pierwsze lub drugie urodziny

KOLORY:

1. NIEBIESKI

2. BIAŁY

3. CZERWONY

4. CZARNY

Do każdego samochodu dokładamy 2xGRATIS:

1. naklejki z imieniem dziecka wzorowane na tablicach rejestracyjnych, które można przykleić z tyłu i z przodu pojazdu, lub w dowolnym innym miejscu

2. pakiet baterii AA 1,5V PANASONIC, które są niezbędne do uruchomienia pojazdu

Prosimy o podanie w komentarzu imienia dziecka, brak takiej informacji spowoduje, że naklejki nie zostaną dołączone.

Ekskluzywny prezent, Mercedes GL63 AMG łączy w sobie aż 5 funkcji - jeździk, chodzik, pchacz, kołyska oraz po prostu samochód-zabawka.
Więcej
Zwiń