Osłony Balkonowe - najlepsze oferty

Osłony Balkonowe w kategorii Dekoracje i architektura ogrodowa. Sprawdź najlepsze ceny i okazje na Ogród. Taniomania twoja porównywarka cen.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 32 produkty - zobacz najlepsze oferty
Osłonowa mata balkonowa Jarolift sprawi, że każdy balkon nabierze atrakcyjnego wyglądu. Produkt wykonano z wysokiej jakości, oddychającej tkaniny. Materiał pełni funkcje dekoracyjną, ale również blokuje promieniowanie UV, osłania przed zgiełkiem dobiegającym z ulicy i ochrania przed wiatrem i kurzem. Plandeka balkonowa jest dostępna w wysokości 90 cm oraz dwóch szerokościah 3m i 5m i w 10 unikalnych kolorach. Istnieje możliwość zamocowania osłony na opaski zaciskowe lub linki elastyczne.
Więcej
Zwiń
Mata osłonowa Jarolift sprawi, że każdy balkon i taras będzie atrakcyjnie wyglądać. Produkt wykonano z trwałego, wodoodpornego materiału, odpornego na wpływ warunków atmosferycznych. Tkanina jest łatwa w konserwacji i czyszczeniu. Plandeka balkonowa Basic to skuteczna osłona balustrady, która blokuje promieniowanie UV, osłania przed zgiełkiem dobiegającym z ulicy i ochrania przed wiatrem. Produkt jest dostępny w szerokości 3 m i 5 m, w 13 oryginalnych kolorach.
Więcej
Zwiń