Opony letnie 14 - najlepsze oferty

Najtańsze oferty i najlepsze marki. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 3352 produkty - zobacz najlepsze oferty
DATA PRODUKCJI OPON PODANA JEST W ZAKŁADCE POWYŻEJ "DANE TECHNICZNE" Opony Dębica Passio 2 doskonale sprawdza się na Polskich drogach, zapewniając przy tym świetną ekonomikę oraz ogromny komfort z jazdy.Zoptymalizowany kontur Passio 2:Przyczynia się do równomiernego rozłożenia nacisków w tym modelu, co sprawia, że na całej szerokości opony bieżnik zużywa się równomiernie i powoli, pozwalając na korzystanie z pełni wysokich osiągów Passio 2 przez cały okres eksploatacji.Usztywnione elementy żebra centralnego:Usztywnione elementy żebra centralnego w połączeniu z masywnymi blokami bocznymi sprawiają, że Dębica Passio 2 wyróżnia się zwiększoną trwałością na uszkodzenia oraz zachowuje pewność prowadzenia, bezpieczeństwo i niebywały komfort podróżowania.Szerokie rowki obwodowe oraz poprzeczne:Szerokie rowki obwodowe oraz poprzeczne czynią Dębice Passio 2 oponą bardzo bezpieczną i skuteczną, również podczas deszczowej pogody.
Więcej
Zwiń
Opony Dębica Passio 2 doskonale sprawdza się na Polskich drogach, zapewniając przy tym świetną ekonomikę oraz ogromny komfort z jazdy.Zoptymalizowany kontur Passio 2:Przyczynia się do równomiernego rozłożenia nacisków w tym modelu, co sprawia, że na całej szerokości opony bieżnik zużywa się równomiernie i powoli, pozwalając na korzystanie z pełni wysokich osiągów Passio 2 przez cały okres eksploatacji.Usztywnione elementy żebra centralnego:Usztywnione elementy żebra centralnego w połączeniu z masywnymi blokami bocznymi sprawiają, że Dębica Passio 2 wyróżnia się zwiększoną trwałością na uszkodzenia oraz zachowuje pewność prowadzenia, bezpieczeństwo i niebywały komfort podróżowania.Szerokie rowki obwodowe oraz poprzeczne:Szerokie rowki obwodowe oraz poprzeczne czynią Dębice Passio 2 oponą bardzo bezpieczną i skuteczną, również podczas deszczowej pogody.
Więcej
Zwiń
Asymetryczna opona Fulda EcoControl była opracowana z myślą o aspektach bezpieczeństwa oraz oszczędności, które dla kierowców tego segmentu są kluczowe. Odzwierciedla to nazwa opony. Przedrostek “Eco” podkreśla zalety ekonomiczności, “Control” natomiast odnosi się do cech związanych z bezpieczeństwem.

Dzięki nowej mieszance bieżnika opartej o związki krzemu opona Fulda EcoControl zapewnia krótszą drogę hamowania. W wewnętrznych testach opona EcoControl na mokrych nawierzchniach zatrzymuje się do 60 cm wcześniej niż jej główny konkurent w segmencie i ponad 5.5 m wcześniej niż poprzednik. W porównaniu z głównym konkurentem, EcoControl zapewnia niższy koszt na kilometr, gwarantując zwiększone przebiegi.

Aby zobrazować różnicę podzieliliśmy całkowity koszt 4 opon (1) przez całkowity przebieg różnych opon, wynikający z testów przeprowadzonych przez GTCL (2) .
Więcej
Zwiń

Opinie - Opony letnie 14