Opony letnie 14 - najlepsze oferty

Najtańsze oferty i najlepsze marki. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2958 produktów - zobacz najlepsze oferty
OsiÄ gi, precyzja kierowania i długa Ĺźywotność.


  • DłuĹźsze przebiegi

  • Większe bezpieczeństwo podczas gwałtownych ruchĂłw kierownicÄ

  • WyĹźsza ochrona przed aquaplaningiem i krĂłtsza droga hamowania na mokrej nawierzchni

  • Niski poziom hałasuPrzyczepność na mokrej nawierzchni:

Opony o dobrych własnościach na mokrej nawierzchni (klasa A lub B) zapewniajÄ krĂłtszÄ drogę hamowania na mokrych drogach, co czyni je bezpieczniejszymi podczas jazdy w deszczu. JeĹźeli chodzi o zuĹźycie paliwa, kategoria D nie jest stosowana i nie ma planĂłw wprowadzenia kategorii G.

Opory toczenia:

Opony odpowiadajÄ nawet za 20% zuĹźycia paliwa. Jeśli chcesz pokonywać większy dystans na jednym zbiorniku paliwa, wybierz opony o wyĹźszej kategorii. Dzięki temu obniĹźysz rĂłwnieĹź ilość emitowanego przez twĂłj samochĂłd dwutlenku węgla.
Więcej
Zwiń
Eliminuje ryzyko. W każdych warunkach.ContiPremiumContactTM 5 - Niezrównana w warunkach zmiennych temperatur.ContiPremiumContactTM 5 jest nową oponą klasy premium przeznaczoną dla szerokiego grona samochodów. Zastosowanie nowych technologii przyczyniło sie do skrócenia drogi hamowania, zmniejszenia oporów toczenia, zwiększenia bezpieczeństwa i poprawy właściwości jezdnych.Aby zrealizować powyższe założenia, Continental zastosował w nowej oponie szereg ulepszeń. Zooptymalizowane krawędzie 3D zapewniają krótszą drogę hamowania. Zaadaptowane od ContiSportContactTM 5, makro-bloki gwarantują bezpieczne prowadzenie. Nowy karkas - tym razem zaadaptowany od ContiEcoContactTM 5 - zapewnił natomiast większy komfort jazdy i mniejsze opory toczenia.WłaściwościKrótka droga hamowania na suchej i mokrej nawierzchni.Perfekcyjna przyczepność i optymalne prowadzenie w każdej sytuacji.Komfortowa jazda i niższe opory toczenia.Niezrównana w warunkach zmiennych temperatur.
Więcej
Zwiń
Asymetryczna opona Fulda EcoControl była opracowana z myślą o aspektach bezpieczeństwa oraz oszczędności, które dla kierowców tego segmentu są kluczowe. Odzwierciedla to nazwa opony. Przedrostek “Eco” podkreśla zalety ekonomiczności, “Control” natomiast odnosi się do cech związanych z bezpieczeństwem.

Dzięki nowej mieszance bieżnika opartej o związki krzemu opona Fulda EcoControl zapewnia krótszą drogę hamowania. W wewnętrznych testach opona EcoControl na mokrych nawierzchniach zatrzymuje się do 60 cm wcześniej niż jej główny konkurent w segmencie i ponad 5.5 m wcześniej niż poprzednik. W porównaniu z głównym konkurentem, EcoControl zapewnia niższy koszt na kilometr, gwarantując zwiększone przebiegi.

Aby zobrazować różnicę podzieliliśmy całkowity koszt 4 opon (1) przez całkowity przebieg różnych opon, wynikający z testów przeprowadzonych przez GTCL (2) .
Więcej
Zwiń

Opinie - Opony letnie 14