Opony letnie - najlepsze oferty

Opony letnie – Zaledwie śnieg stopnieje z dróg, podwórek i dachów, w punktach wymiany opon zaczynają tworzyć się kolejki. Zamiast jednak polegać na cenach mechaników, kup opony letnie w najlepszej cenie już dziś, przez Internet. Dobre opony w dużym stopniu wpływają na bezpieczeństwo Twoje i Twoich Bliskich w trakcie jazdy. Kupując opony warto przede wszystkim zwrócić uwagę na testy dotyczące drogi hamowania. Im krótsza, tym lepiej. Opony można podzielić ze względu na zastosowany w niej bieżnik. Jeżeli posiadasz samochód o małej pojemności i planujesz stosunkowo niewielkie osiągi, najlepsze będą dla Ciebie opony o blokowej rzeźbie bieżnika, zapewniają one dobrą przyczepność i dobrą cenę. Jeżeli jednak drzemie w Tobie duch rajdowcy wybierz opony o asymetrycznej rzeźbie bieżnika. Zapewnią one lepszą przyczepność podczas pokonywania zakrętów. Natomiast opony z kierunkowym wzorem bieżnika przeznaczone są głównie dla aut o dobrych osiągach, a dodatkowo zachowują przyczepność nawet przy dużych prędkościach. Dzięki serwisowi Taniomania.pl znajdziesz opony takich marek jak: Michelin, Dębica, Bridgestone, Yokohama czy Continental w najniższej cenie.
Więcej
Zwiń
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 26060 produktów - zobacz najlepsze oferty
DATA PRODUKCJI OPON PODANA JEST W ZAKŁADCE POWYŻEJ "DANE TECHNICZNE"Opona zapewniająca lepszą przyczepność i krótszą drogę hamowania na mokrej nawierzchni:Ocena A* w kategorii "Przyczepności na mokrej nawierzchni"Pewna jazda dzięki krótszej drodze hamowaniaLepsze hamowanie na mokrej nawierzchni i niskie opory toczeniaMniejsze zużycie paliwaOcena A w kategorii "Przyczepności na mokrej nawierzchni"Ocena A1 - najwyższa ocena możliwa do uzyskania w ramach klasyfikacji UE w odniesieniu do przyczepności na mokrej nawierzchni.Pewna jazda dzięki krótszej drodze hamowaniaTechnologia ActiveBraking zapewnia lepszy kontakt opony z podłożem, umożliwiając skrócenie drogi hamowania — nawet o dwa metry (8%) na mokrej2 i o 3% na suchej nawierzchni3.Lepsze hamowanie na mokrej nawierzchni i niższe opory toczeniaTechnologia WearControl zapewnia optymalną równowagę między przyczepnością na mokrej nawierzchni a niskimi oporami toczenia, wydłużając czas eksploatacji opony.
Więcej
Zwiń
Zalety:

  • Oszczędność paliwa.
  • Doskonałe trzymanie na mokrym.
  • Komfort jazdy.


Opis opony:

PRZYCZEPNOŚĆ BEZ KOMPROMISÓW.


  • O 2,8 metra krótsza droga hamowania na mokrej nawierzchni w porównaniu ze średnią konkurencji.
  • O 3 metry krótsza droga hamowania na suchej nawierzchni w porównaniu ze średnią konkurencji.
  • O 30% większa oszczędność paliwa w porównaniu z poprzedniczką.
  • Niski poziom hałasu.

Doskonałe właściwości na mokrej nawierzchni Opona Sport BluResponse zawiera specjalną mieszankę polimerową, zapewniającą bardzo dobrą przyczepność i prowadzenie na mokrej nawierzchni. Szerokie centralne rowki bieżnika szybko usuwają wodę spod czoła opony, redukując wystąpienie zjawiska aquaplaningu.
Więcej
Zwiń
NOWOŚĆ 2014 !!!Zastosowana w oponie RainSport 3 innowacyjna Technologia Skóry Rekina (SST) zapewnia - dzięki strukturze drobnych żeber - szybsze odprowadzenie wody, gwarantując świetną ochronę przed aquaplaningiem.W optymalny sposób łączy w sobie zalety asymetrycznego i kierunkowego wzoru bieżnika. Doskonała ochrona przed aquaplaningiem. Krótka droga hamowania. Bardzo dobra przyczepność na zakrętach. Niski poziom hałasu przez cały okres eksploatacji opony.W porównaniu z poprzednim modelem, opony RainSport 3 umożliwiają skrócenie drogi hamowania na mokrej nawierzchni o 8%, a jednocześnie oferują wyższy poziom przyczepności oraz zwiększenie efektywności paliwowej. Model RainSport 3 zapewia wysoki poziom bezpieczeństwa i jednorodną charakterystykę pracy na suchej i mokrej nawierzchni, która sprawia, że opona jest jedną z najlepszch w swojej klasie.
Więcej
Zwiń

Opinie - Opony letnie