Opony letnie - najlepsze oferty

Mega zadowolony, Na ostatnich zrobiłem 150tyś km
Opony letnie – Zaledwie śnieg stopnieje z dróg, podwórek i dachów, w punktach wymiany opon zaczynają tworzyć się kolejki. Zamiast jednak polegać na cenach mechaników, kup opony letnie w najlepszej cenie już dziś, przez Internet. Dobre opony w dużym stopniu wpływają na bezpieczeństwo Twoje i Twoich Bliskich w trakcie jazdy. Kupując opony warto przede wszystkim zwrócić uwagę na testy dotyczące drogi hamowania. Im krótsza, tym lepiej. Opony można podzielić ze względu na zastosowany w niej bieżnik. Jeżeli posiadasz samochód o małej pojemności i planujesz stosunkowo niewielkie osiągi, najlepsze będą dla Ciebie opony o blokowej rzeźbie bieżnika, zapewniają one dobrą przyczepność i dobrą cenę. Jeżeli jednak drzemie w Tobie duch rajdowcy wybierz opony o asymetrycznej rzeźbie bieżnika. Zapewnią one lepszą przyczepność podczas pokonywania zakrętów. Natomiast opony z kierunkowym wzorem bieżnika przeznaczone są głównie dla aut o dobrych osiągach, a dodatkowo zachowują przyczepność nawet przy dużych prędkościach. Dzięki serwisowi Taniomania.pl znajdziesz opony takich marek jak: Michelin, Dębica, Bridgestone, Yokohama czy Continental w najniższej cenie.
Więcej
Zwiń
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 25208 produktów - zobacz najlepsze oferty
NOWOŚĆ 2014 !!!Zastosowana w oponie RainSport 3 innowacyjna Technologia Skóry Rekina (SST) zapewnia - dzięki strukturze drobnych żeber - szybsze odprowadzenie wody, gwarantując świetną ochronę przed aquaplaningiem.W optymalny sposób łączy w sobie zalety asymetrycznego i kierunkowego wzoru bieżnika. Doskonała ochrona przed aquaplaningiem. Krótka droga hamowania. Bardzo dobra przyczepność na zakrętach. Niski poziom hałasu przez cały okres eksploatacji opony.W porównaniu z poprzednim modelem, opony RainSport 3 umożliwiają skrócenie drogi hamowania na mokrej nawierzchni o 8%, a jednocześnie oferują wyższy poziom przyczepności oraz zwiększenie efektywności paliwowej. Model RainSport 3 zapewia wysoki poziom bezpieczeństwa i jednorodną charakterystykę pracy na suchej i mokrej nawierzchni, która sprawia, że opona jest jedną z najlepszch w swojej klasie.
Więcej
Zwiń
DUNLOP SPORT BLURESPONSE - PRZYCZEPNOŚĆ BEZ KOMPROMISÓW* O 2,8 metra krótsza droga hamowania na mokrej nawierzchni w porównaniu ze średnią konkurencji* O 3 metry krótsza droga hamowania na suchej nawierzchni w porównaniu ze średnią konkurencji* O 30% większa oszczędność paliwa w porównaniu z poprzedniczką* Niski poziom hałasuNAJWAŻNIEJSZE ZALETY Doskonałe właściwości na mokrej nawierzchniOpona Sport BluResponse zawiera specjalną mieszankę polimerową, zapewniającą bardzo dobrą przyczepność i prowadzenie na mokrej nawierzchni. Szerokie centralne rowki bieżnika szybko usuwają wodę spod czoła opony, redukując wystąpienie zjawiska aquaplaningu.Krótka droga hamowaniaKlocki bieżnika pozwalające na krótszą drogę hamowania na mokrej i suchej nawierzchni. Zaprojektowane do szybkiej, dynamicznej jazdy, te dodatkowo usztywnione bloki bieżnika zwiększają kontakt z nawierzchnią podczas hamowania.
Więcej
Zwiń
Uniroyal RainExpert 3 jako następca modelu opony - Uniroyal RainExpert charakteryzuje się jeszcze lepszymi osiągami na mokrej nawierzchni, pewnym prowadzeniem na suchej szosie, wyższym komfortem jazdy, mniejszymi o 5% oporami toczenia. Asymetryczny bieżnik – różna budowa bieżnika po obu stronach opony spowodowała polepszenie jej osiągów w każdych warunkach latem. Posiada elementami bieżnika kierunkowego. Bieżnik po obu stronach opony ma różną budowę. Po stronie wewnętrznej opony umieszczono dwa szerokie, obwodowe rowki, które szybko i skutecznie odprowadzają duże ilości wody na zewnątrz opony. Wodę do tych rowków transportują mniejsze rowki umieszczone na barkach po wewnętrznej stronie opony. Aby spotęgować ochronę przed aguaplaningiem, spore rowki umieszczono też po zewnętrznej stronie opony. Odporność opony na poślizg, a więc i krótka droga hamowania na mokrej nawierzchni budowane są przez specjalną technologię Shark skin (‘skóra rekina’), która zainspirowana została przez naturę.
Więcej
Zwiń

Opinie - Opony letnie

Mega zadowolony, Na ostatnich zrobiłem 150tyś km