Opony letnie - najlepsze oferty

Niewiele przyjechałem 1000km ale bezapelacyjnie lepsze od opon które posiadałem a spalanie zeszło z 9.5 na 7.7 l\100km przy zmianie z Zimowych na letnie co trzeba wziąć pod uwagę ale to i tak naprawdę sporo.Przyczepność na wodzie exstra,kierownica ani drgnie w sporej kałuży!Polecam
Opony letnie – Zaledwie śnieg stopnieje z dróg, podwórek i dachów, w punktach wymiany opon zaczynają tworzyć się kolejki. Zamiast jednak polegać na cenach mechaników, kup opony letnie w najlepszej cenie już dziś, przez Internet. Dobre opony w dużym stopniu wpływają na bezpieczeństwo Twoje i Twoich Bliskich w trakcie jazdy. Kupując opony warto przede wszystkim zwrócić uwagę na testy dotyczące drogi hamowania. Im krótsza, tym lepiej. Opony można podzielić ze względu na zastosowany w niej bieżnik. Jeżeli posiadasz samochód o małej pojemności i planujesz stosunkowo niewielkie osiągi, najlepsze będą dla Ciebie opony o blokowej rzeźbie bieżnika, zapewniają one dobrą przyczepność i dobrą cenę. Jeżeli jednak drzemie w Tobie duch rajdowcy wybierz opony o asymetrycznej rzeźbie bieżnika. Zapewnią one lepszą przyczepność podczas pokonywania zakrętów. Natomiast opony z kierunkowym wzorem bieżnika przeznaczone są głównie dla aut o dobrych osiągach, a dodatkowo zachowują przyczepność nawet przy dużych prędkościach. Dzięki serwisowi Taniomania.pl znajdziesz opony takich marek jak: Michelin, Dębica, Bridgestone, Yokohama czy Continental w najniższej cenie.
Więcej
Zwiń
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 20949 produktów - zobacz najlepsze oferty
DUNLOP SPORT BLURESPONSE - PRZYCZEPNOŚĆ BEZ KOMPROMISÓW* O 2,8 metra krótsza droga hamowania na mokrej nawierzchni w porównaniu ze średnią konkurencji* O 3 metry krótsza droga hamowania na suchej nawierzchni w porównaniu ze średnią konkurencji* O 30% większa oszczędność paliwa w porównaniu z poprzedniczką* Niski poziom hałasuNAJWAŻNIEJSZE ZALETY Doskonałe właściwości na mokrej nawierzchniOpona Sport BluResponse zawiera specjalną mieszankę polimerową, zapewniającą bardzo dobrą przyczepność i prowadzenie na mokrej nawierzchni. Szerokie centralne rowki bieżnika szybko usuwają wodę spod czoła opony, redukując wystąpienie zjawiska aquaplaningu.Krótka droga hamowaniaKlocki bieżnika pozwalające na krótszą drogę hamowania na mokrej i suchej nawierzchni. Zaprojektowane do szybkiej, dynamicznej jazdy, te dodatkowo usztywnione bloki bieżnika zwiększają kontakt z nawierzchnią podczas hamowania.
Więcej
Zwiń
NOWOŚĆ 2014 !!!Zastosowana w oponie RainSport 3 innowacyjna Technologia Skóry Rekina (SST) zapewnia - dzięki strukturze drobnych żeber - szybsze odprowadzenie wody, gwarantując świetną ochronę przed aquaplaningiem.W optymalny sposób łączy w sobie zalety asymetrycznego i kierunkowego wzoru bieżnika. Doskonała ochrona przed aquaplaningiem. Krótka droga hamowania. Bardzo dobra przyczepność na zakrętach. Niski poziom hałasu przez cały okres eksploatacji opony.W porównaniu z poprzednim modelem, opony RainSport 3 umożliwiają skrócenie drogi hamowania na mokrej nawierzchni o 8%, a jednocześnie oferują wyższy poziom przyczepności oraz zwiększenie efektywności paliwowej. Model RainSport 3 zapewia wysoki poziom bezpieczeństwa i jednorodną charakterystykę pracy na suchej i mokrej nawierzchni, która sprawia, że opona jest jedną z najlepszch w swojej klasie.
Więcej
Zwiń
Zalety:

  • Best rate on wet grip
  • Good performance on wet bracking
  • Fuel efficient


Opis opony:

  • Opona zapewniająca lepszą przyczepność i krótszą drogę hamowania na mokrej nawierzchni
  • Ocena A* w kategorii "Przyczepności na mokrej nawierzchni"
  • Bezpieczna jazda dzięki krótszej drodze hamowania
  • Lepsze hamowanie na mokrej nawierzchni i niskie opory toczenia
  • Mniejsze zużycie paliwa

Ocena A w kategorii "Przyczepności na mokrej nawierzchni" Ocena A - najwyższa ocena możliwa do uzyskania w ramach klasyfikacji UE w odniesieniu do przyczepności na mokrej nawierzchni. Bezpieczna jazda dzięki krótszej drodze hamowania Technologia ActiveBraking zapewnia lepszy kontakt opony z podłożem, umożliwiając skrócenie drogi hamowania — nawet o dwa metry (8%) na mokrej i o 3% na suchej nawierzchni.
Więcej
Zwiń
Niewiele przyjechałem 1000km ale bezapelacyjnie lepsze od opon które posiadałem a spalanie zeszło z 9.5 na 7.7 l\100km przy zmianie z Zimowych na letnie co trzeba wziąć pod uwagę ale to i tak naprawdę sporo.Przyczepność na wodzie exstra,kierownica ani drgnie w sporej kałuży!Polecam