Opony continental zimowe - najlepsze oferty

Pozycja ofert z pogrubioną nazwą została opłacona przez kontrahenta.
Znajdź to czego potrzebujesz! Opony continental zimowe w najtńszych cenach na rynku. Sprawdź setki ofert przygotowanych specjalnie dla Ciebie.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 1109 produktów - zobacz najlepsze oferty
Opona Continental Conti Hybrid HD3

Opona przeznaczona na oś napędową

Opona przeznaczona do transportu regionalnego

Opony Conti Hybrid.

Opony te zostały przeznaczone do użytku zarówno na drogach regionalnych, jak i krajowych. Konstruktorzy z firmy Continental przeprojektowali bieżnik opony i skład mieszanki. W rezultacie otrzymano produkt o znakomitych właściwościach na mokrej nawierzchni i podczas hamowania, a także o niskich oporach toczenia i wysokiej żywotności mierzonej przebiegiem. Firma Continental zaprezentowała na targach w Hanowerze 22,5-calową uniwersalną oponę, zaprojektowaną specjalnie do zastosowania w pojazdach użytkowych. Niedawno na rynek wprowadzono także opony Conti Hybrid HS3 na oś kierowaną. Ponadto, w 2015 r. na rynku pojawią się opony Conti Hybrid HD3 na oś napędzaną oraz Conti Hybrid HT3 do przyczep i naczep. Conti Hybrid dla transportu regionalnego to 19,5-calowe opony Conti Hybrid HS3 i Conti Hybrid HD3.
Więcej
Zwiń
Continental AG (dawniej Continental-Caoutchouc- und Gutta-Percha Compagnie) – niemiecka spółka akcyjna, która została powołana do życia 8 października 1871 w Hanowerze. Jest światowym producentem opon dla samochodów osobowych oraz użytkowych – ciężarowych, autobusów, rolniczych. Prowadzi również produkcję oraz sprzedaż innych marek opon: General Tire, Semperit oraz Barum. Continental jest jednym z wiodących dostawców dla przemysłu motoryzacyjnego na świecie. Rozwija inteligentne technologie dla transportu osób i dóbr. Zatrudnia obecnie około 208 000 pracowników w 53 krajach. W 2014 r. osiągnął obroty wysokości 34,5 miliardów euro. Klientami firmy są czołowi producenci samochodów pasażerskich, samochodów dostawczych i autobusów, między innymi.: BMW, Daimler AG, Freightliner Trucks, Ford, General Motors, Honda, Iveco, Koegel, Porsche, Renault, Schmitz, Toyota, Volkswagen, Volvo.
Więcej
Zwiń
Polecam te oponki, są ciche jak na zimówki, przyczepne, byłem niedawno w górach gdzie dość posypało śniegiem i bez najmniejszego problemu wyprowadziły mnie z zaspy.