Opony całoroczne 205 - najlepsze oferty

Latem w trasie ok. Czekam na zimę.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 390 produktów - zobacz najlepsze oferty
DATA PRODUKCJI OPON PODANA JEST W ZAKŁADCE POWYŻEJ "DANE TECHNICZNE"Informacje ogólneDATĘ PRODUKCJI ZNAJDZIESZ W SEKCJI: "DANE TECHNICZNE"Michelin CrossClimate+ to opona będąca efektem rozwoju modelu CrossClimate. W stosunku do poprzedniego modelu CrossClimate+ otrzymała nową mieszankę gumy, której zastosowanie jest wynikiem globalizacji tego proudktu. Świetnie sprzedająca się opona została wprowadzona na wszystkie rynki na których obecna jest firma Michelin, co wymagało dostosowania opony do warunków spotykanych na całym świecie ! Efektem tego zabiegu jest fakt, że opona CrossClimate+ sprawdza się znakomicie na każdym kontynencie, a Państwo jako klienci otrzymują produkt najwyższej klasy, pozwalający na bezpieczną i pewną podróż w każdych warunkach, na całym świecie. Michelin, jako pionier tej kategorii opon zaprezentował pierwszą letnią oponę posiadającą jednocześnie homologację zimową, co potwierdza umieszczone na boku opony logo 3PMSF (3-Peak Mountain with Snow Flake).
Więcej
Zwiń
Nowa opona Goodyear Vector 4Seasons zapewnia optymaln skuteczno przez cay rok. Unikatowa technologia adaptacji do warunkw pogodowych pozwala oponie dostosowywa si do sezonowych warunkw. Ta caoroczna opona oznakowana jest symbolem "patka niegu", co oznacza, e spenia wymagania opon klasyfikowanych jako zimowe. Opona Vector 4Seasons oferuje doskona skuteczno przez cay rok.

Wraz z now opon Vector 4Seasons, firma Goodyear zwiksza swoje kompetencje w zakresie produktw na kad pogod. Unikatowa technologia Goodyear charakteryzuje si zdolnoci adaptowania do najbardziej skrajnych warunkw klimatycznych jakie spotka mona w cigu caego roku. Wysokie wyniki testw dowodz, e opona Vector 4Seasons jest take wygodna, ekonomiczna i przyjazna rodowisku.

Dla kierowcw, ktrzy nie chc zmienia opon na zim i ponownie z nastaniem lata, ycie jest znacznie prostsze z jednym kompletem opon, ktrych mona, z penym zaufaniem, uywa przez cay rok.
Więcej
Zwiń
Przeznaczenie: Wysokiej jakości opona letnia do samochodów osobowych,przystosowana do pokonywania dłuższych tras. Opona zaprojektowana, aby zapewnić cichą i komfortową jazdę oraz doskonałe prowadzenie dla nowoczesnych samochodów osobowych.
Korzyści: Wzór bieżnika SS-657 został specjalnie zaprojektowany do uzyskania efektu komfortowej jazdy oraz niskiej emisji dźwięku wydawanego w czasie jazdy przez oponę.
Głębokie rowki zwiększają możliwość odprowadzania wody oraz zapobiegają aquaplaningowi.
Opony z bieżnikiem SS -657 zapewniają wygodę a także pewność jazdy z większymi prędkościami po autostradzie oraz komfort w codziennym użytkowaniu.
Więcej
Zwiń

Opinie - Opony całoroczne 205

Latem w trasie ok. Czekam na zimę.