Opony całoroczne 205 - najlepsze oferty

Na śniegu na prawdę fajnie, na deszczu - chyba też. Autostrada - nie sprawdzałem jeszcze, ale posługiwałem się opiniami innych użytkowników, którzy wypowiadali się pozytywnie.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 372 produkty - zobacz najlepsze oferty
“14 dniowy test CrossClimate”

• Kup opony Michelin CrossClimate w Oficjalnym Sklepie Allegro.

• Przetestuj je przez 14 dni.

• Jeśli nie spełnią Twoich oczekiwań zwróć je a otrzymasz zwrot pieniędzy.

Zasady akcji w załączniku w ofercie.
Więcej
Zwiń
Goodyear Vector 4 Seasons G2

Doskonałe prowadzenie w każdych warunkach atmosferycznych przez cały rok

  • Doskonałe zachowanie na drodze przez cały rok
  • Trakcja w każdych warunkach drogowych
  • Przyjazna dla środowiska


Doskonałe prowadzenie przez cały rok

Technologia Weather Reactive opracowana przez Goodyear umożliwia oponom Vector 4Seasons adaptację do zmian pór roku. Unikatowa technologia SmartTRED obejmuje specjalnie zaprojektowane strefy bieżnika przystosowujące zachowanie opony do aktualnych warunków na drodze.

Trakcja w każdych warunkach drogowych

Dzięki gęstym lamelom waflowym 3D opona Vector 4Seasons odznacza się doskonałą trakcją na śniegu i lodzie. Opona jest oznaczona symbolem płatka śniegu, co oficjalnie potwierdza jej przynależność do klasy opon zimowych.
Więcej
Zwiń
Bezpieczna zim, precyzyjna latem. Rewolucyjna koncepcja All-Weather firmy Nokian Tyres czy w sobie niezawodne bezpieczestwo w zimie oraz precyzyjn stabilno jazdy i pewne prowadzenie opon letnich marki Nokian.

Rodzina produktw Nokian Weatherproof oferuje pierwszorzdne bezpieczestwo i i trwao przez cay rok. Wszystkie rozmiary s opatrzone symbolem nieynki (3PMSF), ktry informuje, e zostay oficjalnie zatwierdzone do uytku w zimie.

Doskonaa przyczepno w zimie

Elementy klinowe midzy rodkowymi i bocznymi klockami wzmacniaj poczucie precyzyjnego prowadzenia i zapewniaj doskona przyczepno na niegu.

Doskonaa przyczepno, skuteczna ochrona przed slushplaningiem

Kanay skutecznie wypychaj wod i boto poniegowe spomidzy opony i drogi, efektywnie chronic przed slushplaningiem i aquaplaningiem.
Więcej
Zwiń
Na śniegu na prawdę fajnie, na deszczu - chyba też. Autostrada - nie sprawdzałem jeszcze, ale posługiwałem się opiniami innych użytkowników, którzy wypowiadali się pozytywnie.