Opony całoroczne 205 - najlepsze oferty

Dopiero co założone. Wygląd ok.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 461 produktów - zobacz najlepsze oferty
Opona całoroczna Kleber Quadraxer2 to propozycja skierowana do wymagających kierowców, którzy cenią sobie zarówno bezpieczeństwo, jak i wygodę. Unikalne połączenie najlepszych cech bieżników letnich i zimowych zapewnia doskonałe osiągi i bezpieczną jazdę, bez względu na warunki drogowe i porę roku. Dużym atutem opony całorocznej jest oszczędność czasu i kosztów związanych z sezonową wymianą ogumienia, przy zachowaniu wysokiego poziomu bezpieczeństwa. Opona charakteryzuje się bardzo dobrą przyczepnością zarówno na suchej, jak i na mokrej czy ośnieżonej nawierzchni. Za bezpieczeństwo jazdy w różnorodnych warunkach drogowych odpowiada bieżnik kierunkowy w układzie „V” oraz kanały rynnowe „Toboggan”. Taka konstrukcja pozwala na skuteczne odprowadzanie wody i błota pośniegowego poza profil opony, co zmniejsza ryzyko aquaplaningu. Opona całoroczna Kleber Quadraxer2 posiada oznaczenia 3PMSF i M+S, czyli pełną homologację opony zimowej.
Więcej
Zwiń
Nowa opona Goodyear Vector 4Seasons zapewnia optymaln skuteczno przez cay rok. Unikatowa technologia adaptacji do warunkw pogodowych pozwala oponie dostosowywa si do sezonowych warunkw. Ta caoroczna opona oznakowana jest symbolem "patka niegu", co oznacza, e spenia wymagania opon klasyfikowanych jako zimowe. Opona Vector 4Seasons oferuje doskona skuteczno przez cay rok.

Wraz z now opon Vector 4Seasons, firma Goodyear zwiksza swoje kompetencje w zakresie produktw na kad pogod. Unikatowa technologia Goodyear charakteryzuje si zdolnoci adaptowania do najbardziej skrajnych warunkw klimatycznych jakie spotka mona w cigu caego roku. Wysokie wyniki testw dowodz, e opona Vector 4Seasons jest take wygodna, ekonomiczna i przyjazna rodowisku.

Dla kierowcw, ktrzy nie chc zmienia opon na zim i ponownie z nastaniem lata, ycie jest znacznie prostsze z jednym kompletem opon, ktrych mona, z penym zaufaniem, uywa przez cay rok.
Więcej
Zwiń
DATA PRODUKCJI OPON PODANA JEST W ZAKŁADCE POWYŻEJ "DANE TECHNICZNE"Informacje ogólneDATĘ PRODUKCJI ZNAJDZIESZ W SEKCJI: "DANE TECHNICZNE"Michelin CrossClimate+ to opona będąca efektem rozwoju modelu CrossClimate. W stosunku do poprzedniego modelu CrossClimate+ otrzymała nową mieszankę gumy, której zastosowanie jest wynikiem globalizacji tego proudktu. Świetnie sprzedająca się opona została wprowadzona na wszystkie rynki na których obecna jest firma Michelin, co wymagało dostosowania opony do warunków spotykanych na całym świecie ! Efektem tego zabiegu jest fakt, że opona CrossClimate+ sprawdza się znakomicie na każdym kontynencie, a Państwo jako klienci otrzymują produkt najwyższej klasy, pozwalający na bezpieczną i pewną podróż w każdych warunkach, na całym świecie. Michelin, jako pionier tej kategorii opon zaprezentował pierwszą letnią oponę posiadającą jednocześnie homologację zimową, co potwierdza umieszczone na boku opony logo 3PMSF (3-Peak Mountain with Snow Flake).
Więcej
Zwiń

Opinie - Opony całoroczne 205

Dopiero co założone. Wygląd ok.