Opony 195 - najlepsze oferty

Pozycja ofert z pogrubioną nazwą została opłacona przez kontrahenta.
Opony 195 już od 15 zł✅ Aktualne oferty na Taniomania. Porównuj i odkrywaj najtańsze produkty ➤ Sprawdź u nas sklep, dostawców i opinie o produktach.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
Eurowinter HS02
OPONA ZIMOWA NOWEJ GENERACJI
  • Do 9% mniejsza waga opony poprawia opór toczenia i oszczędza zasoby naturalne
  • Symetryczny wzór V zwiększa odprowadzanie wody do 78 l/s (testowany rozmiar: 205/55R16) i poprawia parametry zapobiegania aquaplaningowi
  • Lamele Miura-Ori 3D zapewniają bezpieczne i skuteczne hamowanie oraz wiekszą trakcję na ośnieżonych drogach
  • Dodatkowe, zazębiające się trójwymiarowe lamele na barku opony zwiększają sztywność bloku i stabilność jazdy
  • Zaawansowana technologia 4D-Nano Design zapewnia lepszą przyczepność na mokrej nawierzchni, mniejsze zużycie paliwa i dłuższą żywotność opony
Więcej
Zwiń
Fulda EcoControl HP2 to opona klasy medium, będąca nową propozycją marki na nadchodzący sezon letni. Model HP2 jest udoskonaloną wersją swojego poprzednika EcoControl HP, który ze względu na zaawansowane technologie, cieszył się dużym powodzeniem.

Nowa odsłona bieżnika EcoControl cechuje się asymetryczną rzeźbą bieżnika, która równoważy precyzję prowadzenia oraz stabilność podczas pokonywania zakrętów.

Poszerzone rowki centralne oraz rowki obwodowe po bokach wraz z nacięciami poprzecznymi tworzą efektywny system drenażu bieżnika, co sprzyja odprowadzaniu wody i zwiększa przyczepność zarówno podczas jazdy jak i hamowania na suchych i mokrych nawierzchniach.

Udoskonalona mieszanka gumowa zwiększa odporność na ścieranie się bieżnika, co wydłuża jej przebiegi i zwiększa ekonomię użytkowania. Dodatkowo specjalny rozkład klocków bieżnika oraz projekt ściany bocznej pozwala obniżyć hałas generowany podczas jazdy, przez co podróże będą bardziej komfortowe.
Więcej
Zwiń
Opona na najtrudniejsze zimowe warunki przeznaczona do samochodów o wysokich osiągach. Opona Kristall Control HP bardzo dobrze zachowuje się ośnieżonych drogach. Ciesz się pewnym prowadzeniem auta dzięki przystępnej cenowo oponie przygotowanej na najcięższe zimy.
  • Bardzo dobra przyczepność na śniegu
  • Pewne prowadzenie samochodu
  • Pewne zachowanie na mokrych i zimowych drogach

Doskonała przyczepność na śniegu. Ciesz się pewnym zachowaniem opony zimą dzięki technologii SnowCatcher. Rowki w centralnej strefie bieżnika tworzą sieć wzajemnie blokujących się klocków chwytających śnieg, umożliwiając sprawną jazdę nawet na zaśnieżonej drodze.

Pewne prowadzenie przy wysokich prędkościach. Lekki karkas i konstrukcja przystosowana do wysokich osiągów, sprawiają że opony Kristall Control HP pozwalają maksymalnie wykorzystać możliwości samochodu podczas jazdy w zimowych warunkach.
Więcej
Zwiń
Dopiero założone po raz pierwszy. Myślę że to bardzo dobry zakup.

Opinie - Opony 195