Opony - najlepsze oferty

znakomity product, dobra cena, niezawodnosc
Opony w kategorii Motoryzacja. Najtańsze oferty i najlepsze marki. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 74488 produktów - zobacz najlepsze oferty
Zalety:

  • Oszczędność paliwa.
  • Doskonałe trzymanie na mokrym.
  • Komfort jazdy.


Opis opony:

PRZYCZEPNOŚĆ BEZ KOMPROMISÓW.


  • O 2,8 metra krótsza droga hamowania na mokrej nawierzchni w porównaniu ze średnią konkurencji.
  • O 3 metry krótsza droga hamowania na suchej nawierzchni w porównaniu ze średnią konkurencji.
  • O 30% większa oszczędność paliwa w porównaniu z poprzedniczką.
  • Niski poziom hałasu.

Doskonałe właściwości na mokrej nawierzchni Opona Sport BluResponse zawiera specjalną mieszankę polimerową, zapewniającą bardzo dobrą przyczepność i prowadzenie na mokrej nawierzchni. Szerokie centralne rowki bieżnika szybko usuwają wodę spod czoła opony, redukując wystąpienie zjawiska aquaplaningu.
Więcej
Zwiń
DATA PRODUKCJI OPON PODANA JEST W ZAKŁADCE POWYŻEJ "DANE TECHNICZNE"Opona zapewniająca lepszą przyczepność i krótszą drogę hamowania na mokrej nawierzchni:Ocena A* w kategorii "Przyczepności na mokrej nawierzchni"Pewna jazda dzięki krótszej drodze hamowaniaLepsze hamowanie na mokrej nawierzchni i niskie opory toczeniaMniejsze zużycie paliwaOcena A w kategorii "Przyczepności na mokrej nawierzchni"Ocena A1 - najwyższa ocena możliwa do uzyskania w ramach klasyfikacji UE w odniesieniu do przyczepności na mokrej nawierzchni.Pewna jazda dzięki krótszej drodze hamowaniaTechnologia ActiveBraking zapewnia lepszy kontakt opony z podłożem, umożliwiając skrócenie drogi hamowania — nawet o dwa metry (8%) na mokrej2 i o 3% na suchej nawierzchni3.Lepsze hamowanie na mokrej nawierzchni i niższe opory toczeniaTechnologia WearControl zapewnia optymalną równowagę między przyczepnością na mokrej nawierzchni a niskimi oporami toczenia, wydłużając czas eksploatacji opony.
Więcej
Zwiń
Znakomita skuteczno na niegu

Najwyszy poziom bezpieczestwa na zanieonych nawierzchniach dziki liczniejszym i lepiej rozmieszczonym lamelom.

Oznaczenia 3PMSF* i M+S**.

Lepsze hamowanie i przyczepno na oblodzonych nawierzchniach

Skrcona o prawie 1 m droga hamowania na oblodzonej nawierzchni(1) dziki nowej mieszance gumowej na bazie elastomerw funkcjonalnych(1). 1) Skrcona o 8% droga hamowania na oblodzonych nawierzchniach w porwnaniu z opon poprzedniej generacji KLEBER Krisalp HP2 w rozmiarze 205/55 R16 91H. Testy wewntrzne przeprowadzone przez Grup Michelin w padzierniku 2014 roku na torze lodowym w Clermont-Ferrand.

Jedna z najskuteczniejszych dostpnych na rynku opon zimowych na mokrych nawierzchniach

Lepsze osigi na mokrej nawierzchni:

Podwyszone o jedn klas oznaczenie przyczepnoci na mokrej drodze (z C do B)(2).

Skrcona o 2,2 m droga hamowania(3).
Więcej
Zwiń

Opinie - Opony

znakomity product, dobra cena, niezawodnosc