Odśnieżarka - najlepsze oferty

Sprawdź Odśnieżarka 579,00 ♥ Poznaj oferty na Taniomania.pl. Atrakcyjne ceny, popularne produkty i opinie użytkowników! Znajdź coś dla siebie.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 260 produktów - zobacz najlepsze oferty
Profesjonalna gąsienicowa odśnieżarka HSS 970T HONDA przeznaczona jest do usuwania śniegu z dużych powierzchni. Zimą jest niezastąpiona w udrożnieniu dojazdów, alej w parkach, pensjonatach itp. Swoją legendarną jakość zawdzięcza 4-suwowemu silnikowi HONDA o mocy 8 KM*, który łatwo startuje w bardzo niskiej temperaturze.
Jest w stanie przemieścić do 50 ton śniegu w ciągu godziny wyrzucając go na odległość do 15 metrów. Wyposażona może być dodatkowo w rozrusznik elektryczny i elektryczną regulację kierunku wyrzutu śniegu (wersja TS).
Więcej
Zwiń
Odśnieżarka spalinowa z napędem NAC STP196-61-K

Odśnieżarka została wyposażona w czterosuwowy, górnozaworowy silnik LONCIN o pojemności 196 cm 3 i mocy 6,5 KM charakteryzujący się cichą pracą, niskim spalaniem oraz łatwym startem nawet w bardzo niskiej temperaturze.

Urządzenie zostało zaprojektowane przy współpracy z profesjonalistami i testowane w bardzo trudnych warunkach. Konstrukcja odśnieżarki została wykonana z materiałów odpornych na uderzenia oraz działanie warunków atmosferycznych, dzięki czemu jest trwała, niezawodna i zapewnia wysoki komfort pracy.

Odśnieżarka została przystosowana do działania w trudnych warunkach atmosferycznych do usuwania zarówno głębokiego puchu, jak i zlodowaciałej pokrywy ubitego śniegu. Jest niezbędna zimą w udrażnianiu dróg dojazdowych, alejek parkowych, parkingów itp.

Płozy boczne zapewniają łatwe prowadzenie odśnieżarki po śniegu.
Więcej
Zwiń
Sprzęt wygląda na solidny, trochę głośny