Odkurzacz do Basenu Intex - najlepsze oferty

Odkurzacz do Basenu Intex już od 15 zł✅ Aktualne oferty na Taniomania. Porównuj i odkrywaj najtańsze produkty ♥ Sprawdź u nas sklep, dostawców i opinie o produktach.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 20 produktów - zobacz najlepsze oferty
Firma Intex przygotowała dla Państwa bardzo ciekawe urządzenie, które pozwoli uwolnić się od mozolnego, ręcznego czyszczenia basenu.Automatyczny czyściciel dnia, wyprodukowany przez markę Intex, to nowoczesne, wytrzymałe i bardzo wydajne urządzenie, które wykona ciężką pracę za Ciebie. Poruszając się po dnie basenu jest w stanie oczyścić basen o średnicy nawet 750cm. Jest to możliwe dzięki znajdującemu się w zestawie wężowi, którego łączna długość może wynosić 650cm. Wąż ma średnicę 38mm co sprawia, że urządzenie pozbędzie się z dna basenu nawet bardzo poważnych zanieczyszczeń.

Automatyczny czyściciel dna basenu wymaga do swojej pracy pompy wody wyposażonej w filtr. Pompę także można kupić na naszej stronie, a jej minimalna wydajność musi wynosić 4542 l na godzinę.
Więcej
Zwiń
Ten automatyczny odkurzacz do basenu marki Intex sprząta całą podłogę Twojego basen naziemnego (nie nadaje się do basenów wbudowanych (gruntowych). Ten mocny odkurzacz wymaga basenu z łączem do węży o średnicy 38 mm i pompy filtracyjnej z szybkością przepływu w zakresie od 5678-13248 l / godz. Dzięki dołączonemu wężowi o długości 7,5 m odkurzacz ma szeroki zasięg. Kompaktowy odkurzacz do basenu jest przenośny i łatwy do przechowywania. Dostawa obejmuje jeden automatyczny odkurzacz do basenu i jeden wąż o długości 7,5 m.
Więcej
Zwiń
Zbiornik odkurzacza do czyszczenia basenu De Lux Intex

Stosowany w odkurzaczach indeks 58947
Zdecydowanie polecam do większych basenów z pompą min. 7-8 tys. l/h przy mniejszej pompie jest słaby i na każdym załamaniu folii się zatrzymuje. Czyści bardzo dobrze (poza samymi brzegami). Działa praktycznie bezobsługowo. Przy tej cenie, kupowanie ręcznego odkurzacza mija się trochę z celem.