Ochrona zwierząt - najlepsze oferty

Kupiłam po raz kolejny i z pewnością kupie kolejny raz, ponieważ nie ma lepszej ochrony przed kleszczami i pchłami dla mojego kochanego czworonoga 😉
Ochrona zwierząt na Taniomanii. Porównanie cen produktów w sklepach. Setki najlepszych ofert specjalnie dla Ciebie na Taniomania.pl
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 754 produkty - zobacz najlepsze oferty
Foresto 4,50 g + 2,03 g obroża dla psów 8 kg

Produkt z długą datą ważności - do roku 2023

Obroża Foresto to produkt służący do zwalczania i ochrony przed inwazją kleszczy z gatunku Rhipicephalus sanguineus orazIxodes ricinus oraz pcheł Ctenocephalides canis u psów. To wyjątkowo skuteczne i ekonomiczne rozwiązanie: pewna i pełna ochrona na cały sezon. Działa również skuteczne na larwy, nimfy i dorosłe osobniki kleszczy. Obroża jest wodoodporna.
Bezzapachowa obroża, w kolorze szarym przeznaczona dla psów, których masa ciała przekracza 8 kg.

Długość: 70 cmWskazania lecznicze dla poszczególnych gatunków:


Psy:
W celu leczenia i zapobiegania inwazji pcheł (Ctenocephalides felis, C. canis) przez okres 7 - 8 miesięcy. W celu ochrony bezpośredniego otoczenia zwierzęcia przed rozwojem larw pcheł przez 8 miesięcy.
Więcej
Zwiń
Foresto 1,25 g + 0,56 g obroża dla kotów i psów

Produkt z długą datą ważności - do roku 2023

Obroża Foresto to produkt służący do zwalczania i ochrony przed inwazją kleszczy z gatunku Rhipicephalus sanguineus orazIxodes ricinus oraz pcheł Ctenocephalides canis, Ctenocephalides felis u psów i kotów. To wyjątkowo skuteczne i ekonomiczne rozwiązanie: pewna i pełna ochrona na cały sezon. Działa również skuteczne na larwy, nimfy i dorosłe osobniki kleszczy. Obroża jest wodoodporna.
Bezzapachowa obroża, w kolorze szarym przeznaczona dla kotów i psów, których masa ciała nie przekracza 8 kg.

Długość: 38 cmWskazania lecznicze dla poszczególnych gatunków:


Koty:
W celu leczenia i zapobiegania inwazji pcheł (Ctenocephalides felis) przez okres 7 - 8
Więcej
Zwiń
Advantix Spot-on 4x1 ml to 4 pipety roztworu do nakrapiania, mającego działanie insektobójcze. Preparat przeznaczony dla psów o wadze do 10 kg.

Skład:
1 pipeta 0,4 ml zawiera: imidakloprid 100 mg, permetryna 500 mg plus substancje pomocnicze.

Wskazania lecznicze:
Zapobieganie i zwalczanie infestacji kleszczy (Ixodes ricinus, Rhipicephalus sanguineus, Dermacentor spp.) oraz pcheł (Ctenocephalides spp.) u psów, a także odstraszanie komarów i muchówek (Phlebotomus sp.).
Jednorazowe zastosowanie zapobiega dalszej infestacji kleszczy przez cztery tygodnie. Kleszcze są odstraszane oraz/lub zabijane, przez co ogranicza się ryzyko wystąpienia chorób przez nie przenoszonych (np. boreliozy, riketsjozy, ehrlichiozy). Kleszcze umiejscowione na psie w momencie zastosowania preparatu zostaną zabite, ale pomimo to pozostaną wczepione i będą widoczne.

Pchły na psie giną w ciągu jednego dnia od rozpoczęcia leczenia.
Więcej
Zwiń

Opinie - Ochrona zwierząt

Kupiłam po raz kolejny i z pewnością kupie kolejny raz, ponieważ nie ma lepszej ochrony przed kleszczami i pchłami dla mojego kochanego czworonoga 😉