Ochrona zwierząt - najlepsze oferty

Ochrona zwierząt na Taniomanii. Porównanie cen produktów w sklepach. Setki najlepszych ofert specjalnie dla Ciebie na Taniomania.pl
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 589 produktów - zobacz najlepsze oferty
p
ZGODNIE Z OBOWIĄZUJĄCYMI PRZEPISAMI PREPARATY OTC NIE PODLEGAJĄ SPRZEDAŻY WYSYŁKOWEJ. DO NABYCIA TYLKO W SKLEPIE STACJONARNYM LUB POPRZEZ ZŁOŻENIE ZLECENIA ODBIORU

POBIERZ ZLECENIE ODBIORU - DOC

POBIERZ ZLECENIE ODBIORU - PDF

*Nazwa produktu leczniczego weterynaryjnego:*Fiprex KOT; 52,5 mg/0,7 ml; Roztwór do nakrapiania dla kotów.*Skład jakościowy i ilościowy substancji czynnej:*Fipronil 52,5 mg/0,7 ml *Wskazania lecznicze:*Zwalczanie inwazji pcheł _(Ctenocephalides spp.)_, kleszczy _(Ixodes spp.)_ i wszy _(Linognatus spp.)_ u psów. Działanie zabezpieczające przed ponowną inwazją pcheł utrzymuje się przez okres 8 tygodni, a przed ponowną inwazją kleszczy przez okres 4 tygodni. Fiprex® można stosować jako leczenie wspomagające alergicznego pchlego zapalenia skóry (APZS).
Więcej
Zwiń
Preparat przeciwpasożytniczy dla średnich kotów o masie ciała od 2,5 do 5 kg.

Innowacyjny preparat odrobaczający dla kotów dużych, w postaci kropli na skórę skuteczny przeciwko tasiemcom i nicieniom.
Dronspot działa przeciwko powszechnie występującym nicieniom i tasiemcom, ale dodatkowo w przypadku nicieni niszczy także ich postacie larwalne, a nie jak tabletki postacie dorosłe nicieni.
Przed zastosowaniem preparatu u kotów w złym stanie ogólnym lub u kotów z objawami silnego zarobaczenia, należy zwrócić się o poradę do lekarza weterynarii.
W celu zapobiegania możliwości ponownej inwazji pasożytów, wszystkie zwierzęta przebywające razem należy leczyć w tym samym czasie. Po każdym zabiegu odrobaczania należy oczyścić otoczenie kota: legowiska, drapaki, usunąć odchody.
Leczonych zwierząt nie należy kąpać aż produkt nie wyschnie.
Więcej
Zwiń
Niestety słabo działa... chyba organizm kota się uodparnia na tą substancję.

Opinie - Ochrona zwierząt