Nyx Kalendarz Adwentowy

Nie tylko dzieciakom radość sprawia oczekiwanie na Święta Bożego Narodzenia poprzez codzienne otwierania poszczególnych okienek kalendarza adwentowego. Dorośli także korzystają z tego typu kalendarza, którego formuła jest podobna; różni go jednak znajdowany pod wieczkiem skarb. NYX kalendarz adwentowy to propozycja dla kobiet, które pragną, by każdy grudniowy dzień przyniósł im nieco zaskakującej przyjemności.

NYX kalendarz adwentowy i żyjesz kolorowo!

To ważne, by zachować w sobie odrobinę z dziecka – tę chęć do umilania sobie każdego dnia i czerpania radości z detali. Kobiety, które posiadają tę cechę poczują się docenione dzięki kalendarzowi adwentowemu marki NYX. Każdy dzień przynosi nowy... odcień pomadki czy błyszczyka do ust. Usta pomalowane wybranym losowo odcieniem przypominać będą o oczekiwaniu na wyjątkowy okres w ciągu roku. Szminki matowe czy metaliczne, błyszczyki z połyskiem, olejki do ust... Wszystko to zebrane zostało w wyjątkową kolekcję NYX Kalendarz Adwentowy. 24 kosmetyki w różnych odcieniach i konsystencjach dają szanse na dobór idealnego produktu, którego dotychczas nie miałaś, a chciałaś uniknąć wydania pieniędzy na nietrafiony produkt. Teraz możesz sprawdzać kosmetyki do ust przez niemal cały miesiąc i poznać nowe pomysły makijażowe. Miksuj produkty, by uzyskać nową jakość codziennej pielęgnacji! Bezpieczne składniki szminek i błyszczyków NYX nie uczulają i nie podrażniają, zatem są bezpiecznym dla kobiet produktem. NYX Kalendarz Adwentowy to świetny prezent i to nie tylko ''od święta'', bowiem kobieta dbająca o urodę będzie potrafiła skorzystać z produktu o każdej porze roku. Nie mniej jednak szare grudniowe dnie rozweselone wyjątkowymi barwami ust pozwolą na chwilę zapomnieć o chłodzie panującym za oknami.

Więcej
Zwiń
Ma prześliczne opakowanie, zawartości jeszcze nie ocenie ale po spisie produktów stwierdzam, że są to naprawdę dobre produkty