Mów Jak Mówca - najlepsze oferty

Człowiek uczy się całe życie. Warto nie bać się zdobywania nowych umiejętności - potrafią znacząco ułatwić codzienność. Jedną z nieocenionych rzeczy, jakich można się nauczyć, jest umiejętność odpowiedniego wysławiania się. Będąc dobrym rozmówcą, szybko zyskamy nowe znajomości i szacunek. W kategorii Mów Jak Mówca znajduje się wiele książek z poradami, jak przemawiać, aby zyskać przychylność innych ludzi.

Naucz się mówić jak mówca

Każdy z nas pragnie być wysłuchanym. Jednak nie zawsze się to udaje. Miewamy różne problemy z wysławianiem się - jąkanie, trudność w zebraniu myśli czy przekonaniu innych do swojej racji. Czasami wydaje nam się, że mówimy w sposób nieciekawy lub skomplikowany. Warto jest zapoznać się z myślami ludzi, którzy zgłębili tajniki komunikacji. Są to osoby, które spędziły dużo czasu przy tym temacie, dzięki czemu potrafią wprowadzić nas na wyższy poziom oracji. W propozycjach na naszej stronie, jest wiele książek pomocnych przy podnoszeniu jakości swoich zdolności oratorskich. Czytając dokładnie te teksty, można wyłapać błędy, jakie popełnia się w codziennych rozmowach. A dopiero po wyłapaniu błędów można je zmienić. W wybranych pozycjach jest także wiele sztuczek, które pomogą nam przekonać rozmówcę do naszej racji i pokazać słuszność naszych argumentów. Są równie porady dla osób, których czekają przemówienia przed większą widownią. Pomogą rozluźnić się przed wystąpieniem i zaplanować je w jak najbardziej interesujący sposób. Pozycje dostępne na naszej stronie pomogą w samorozwoju. Można czytając je spędzić długie wieczory lub wybrać audiobooka i włączyć go podczas sprzątania czy gotowania. Jedno jest pewne - po zakończonej lekturze będziemy wiedzieć, jak stać się lepszym mówcą.

Więcej
Zwiń
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 7 produktów - zobacz najlepsze oferty
II wydanie "Jak stać się doskonałym mówcą i rozmówcą. Po szczeblach słowa" Dale Carnegie Autor legendarnej książki Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi, swą karierę wybitnego „nauczyciela życia” dwudziestego wieku rozpoczął od nauczania sztuki publicznego przemawiania. Jego klasyczne opracowanie na ten temat ukazało się w 1926 roku, doczekawszy się wielu skróconych wersji. To nowe uaktualnione wydanie, zachowuje pełny wachlarz koncepcji i metod, jakie zawierała wersja oryginalna – łącznie z ćwiczeniami głosu, zamykającymi każdy rozdział, według pierwotnego zamysłu autora. Przeniesiony z wersji oryginalnej aneks, obejmuje pełną treść trzech klasycznych esejów z zakresu samorozwoju: Ziemia diamentów Russella H. Conwella, Wiadomość dla Garcii Elberta Hubbarda oraz Tak, jak człowiek myśli Jamesa Allena.
Więcej
Zwiń
TytułKomunikacja kreatywna. Jak być dobrym mówcą i sprawnym rozmówcąAutorMarek StączekJęzykpolskiWydawnictwoEdisonTeam.plLektorzyArtur KalickiISBN978-83-614-8522-3Rok wydania2017Formatmp3Czas2:00:00
„Lekka, praktyczna, z dużą ilością ciekawych przykładów, ale … największym atutem tej książki jest to, że MarekStączek dzieli się pomysłem na tworzenie przekonujących argumentów i oryginalnych wypowiedzi. Wypowiedzi, które można wykorzystać, tak w prezentacji na forum jak i podczas rozmów biznesowych. Gorąco polecam!”.

Anna Michałowska, TVP Biuro Reklamy

„Książka Komunikacja kreatywna zawiera wiele praktycznych uwag i ciekawych przykładów. MarekStączek w doskonały sposób podpowiada, nie tylko jak rozwijać indywidualną lekkość mówienia, ale jak świadomie pracować nad umiejętnościami werbalnymi, tak by stać się kreatywnym i efektywną rozmówcą. Jestem przekonana, że po tej lekturze każdy będzie zdecydowanie bardziej świadomy siły jaką stanowi trafny i przemyślany komunikat werbalny, zarówno w sytuacjach publicznych, formalnych wystąpień jak i podczas rozmów.
Więcej
Zwiń
Książka w przyjemny sposób wprowadza w świat wystąpień publiczny. Mnóstwo cennych wskazówek, które można wykorzystać natychmiast w swoich wystąpieniach. Polecam gorąco.