Mia Zabawki - najlepsze oferty

Mia Zabawki już od 15 zł ✅ Atrakcyjne ceny, popularne produkty i opinie użytkowników! ♥ Wybierz coś dla siebie spośród ofert Taniomania.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 385 produktów - zobacz najlepsze oferty
MATTEL
MIA AND ME WRÓŻKA I JEDNOROŻEC
MIA I LYRIA
CFF19
NOWOŚĆ 2015Fanki mogą odtwarzać ulubione scenki z serialu „Mia i ja”, bawiąc się tymi dwoma zestawami. Wybierz Mię i Lyrię lub Yuko i Onchao. Mia i Yuko mają zachwycające skrzydła i są ubrane w czarujące baśniowe stroje w charakterystycznych dla siebie kolorach, a ich spódnice można zdejmować. Lyria zachwyca opadającą różową grzywą i ogonem oraz niepowtarzalnymi złotymi obręczami; Onchao oczarowuje żółtą grzywą i ogonem oraz wspaniałymi skrzydłami, które można ustawiać na różne sposoby! Przeźroczyste rogi dodają specjalnego blasku tym pięknym jednorożcom! Każdy zestaw sprzedawany oddzielnie. Lalki nie stoją samodzielnie.Wiek od 3 lat.
Więcej
Zwiń
EPEE gra familijna Państwa miasta idealna zabawa dla całej rodziny kultowa gra Państwa - Miasta w elektronicznej wersji podświetlany pierścień Cała masa radości dla całej rodziny Proste zasady gry i tempo. Papierowa wersja gry znalazła godnego następcę w formie elektronicznej, już teraz możesz ciekawie spędzać czas z rodziną i bawić się do woli. Platforma poinformuje cię kto pierwszy nacisnął przycisk, jeśli będziesz zbyt długo odpowiadać szansę na odpowiedź dostanie inny gracz, a z platformy wydobędzie się dźwięk. Zabawa rozpoczyna się od momentu kiedy położysz na górnej części platformy kartę, pierścień automatycznie wylosuje literę, a gdy ty znasz odpowiedź naciskasz swój przycisk. Ten kto będzie miał podświetlony klawisz był pierwszy i może odpowiadać. W zestawie znajduje się: elektroniczna platforma 30 kart zasady gry baterie 3 x LR6 Misja Epee Sprawia wielką frajdę dzieciom. Inspiruje, pobudza ich wyobraźnię i kreatywność.
Więcej
Zwiń
Lalka ubrana jest w cudowne, różowe ubranka, które przypadną do gustu dziewczynkom. Piękna spódnica jak dla baletnicy pięknie dopełnia całą stylizację. Dodatkowo lalka ubrana jest w bluzkę z długim rękawem, aby nie zmarzła. Uzupełnieniem są legginsy z różowymi nadrukami i urocze różowe buty z ciemnoróżowymi gwiazdami i sercami. Czapka lalki jest ozdobiona koroną, aby mogła być prawdziwą księżniczką w swoich snach. Przed pójściem spać lubi wypić mleko z butelki. A kiedy ma w ustach smoczek, ulatnia się do świata marzeń. Lalka jest również bardzo przyjemna do przytulania. Słodkich snów!
Więcej
Zwiń

Opinie - Mia Zabawki