Mia Zabawki - najlepsze oferty

Mia Zabawki już od 15 zł ✅ Atrakcyjne ceny, popularne produkty i opinie użytkowników! ♥ Wybierz coś dla siebie spośród ofert Taniomania.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 417 produktów - zobacz najlepsze oferty
Wyjątkowy zestaw dla małego konstruktora Miasteczko LEGO Duplo

W fantastycznym Miasteczku LEGO Duplo mieszkaniec znajdzie wszystko czego potrzebuje w codziennym życiu. W piekarni kupi świeże pieczywo i słodkości, a w znajdującym się w sąsiedztwie warzywniaku świeże owoce i warzywa. Jest tu też warsztat samochodowy, w którym mechanik złota rączka zrobi przegląd pojazdu i naprawi każdą usterkę. W razie gorszego samopoczucia warto wybrać się do lekarza, który zaleci odpowiednie leczenie i szybko postawi swojego pacjenta na nogi. Podczas spaceru po przyjaznym i uroczym miasteczku mieszkańcy często i chętnie zatrzymują się przy znanym z dziecięcych lat automacie z gumami. Z 98 elementowego zestawu wyczaruj wyjątkowe miasto, daj się ponieść wyobraźni, twórz historyjki i przygotuj się na wiele chwil fantastycznej zabawy.
Więcej
Zwiń
Radosne chwile pełne wspaniałej zabawy z Dużym wesołym miasteczkiem LEGO Duplo

Zapraszamy do fantastycznego Wesołego miasteczka LEGO Duplo, gdzie na miłych odwiedzających czeka wiele atrakcji. To idealne miejsce na rodzinne wypady, tu nikt nie będzie narzekał na nudę. Zbuduj lunapark i zaproś sympatyczną rodzinę do niezwykłego świata rozrywki. Pamiętaj, by dopilnować aby tata uwiecznił rodzinne chwile na zdjęciach! Maja ochotę na przejażdżkę na klasycznej karuzeli. Posadź ich na konikach i obróć kółko zębate, by wprawić karuzelę w ruch. Dzieci uwielbiają ogromne zjeżdżalnie. Pomóż im się na nie wdrapać, niech beztroskiej zabawie nie będzie końca. Na odważnych śmiałków czeka też wspaniały diabelski młyn. Dla chętnych istnieje też możliwość poprowadzenia małego pociągu. Po tak dużej porcji atrakcji rodzina zrelaksuje się zamawiając pyszne lody w lodziarni.
Więcej
Zwiń
Pobudź wyobraźnię swojego dziecka dzięki temu ciekawemu zestawowi minifigurek! Zabawa w odgrywanie ról podczas przygód w mieście LEGO® City jest jeszcze większa z tym odlotowym zestawem nawiązującym do wesołego miasteczka. Ekscytujący zestaw 60234 Wesołe miasteczko — zestaw minifigurek zawiera 14 nowych minifigurek, które możesz dodać do swojego miasta, a oprócz tego jeszcze stanowisko do gry w rzut pierścieniem z basenikiem i trzema kaczkami (nowość na czerwiec 2019 r.), strzelnicę i miotacz klocków, stół do malowania twarzy, siłomierz oraz mobilną lodziarnię rowerową z parasolem i miejscem na jeden rożek lodowy. Zawiera 14 minifigurek LEGO® City: szczudlarza, 2 chłopców, 2 dziewczynki, 2 nastolatków, dziadka, babcię, mamę, tatę, osobę malującą twarze, sprzedawcę lodów i pracownika wesołego miasteczka. Ten zestaw dla dzieci zawiera też mobilną lodziarnię rowerową z parasolem i miejscem na jeden rożek lodowy (nowość na czerwiec 2019 r.
Więcej
Zwiń

Opinie - Mia Zabawki