Łóżko polowe - najlepsze oferty

Znajdź to czego potrzebujesz! Łóżko polowe w najtńszych cenach na rynku. Sprawdź setki ofert przygotowanych specjalnie dla Ciebie.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 39 produktów - zobacz najlepsze oferty
ŁÓŻKO POLOWE KANADYJKA - GRANATOWE

solidna, nierdzewna stalowa konstrukcja

możliwość składania

dzięki wzmocnieniom ramy i mechanizmowi zatrzaskowemu, łóżko jest bardziej stabilne i wygodne

idealnie nadaje się do ogrodu, na balkon i taras lub plażę

szybko się składa oraz rozkłada

SPECYFIKACJA

kolor: granatowy

konstrukcja: stal

materiał: poliester 600D

max. obciążenie: 110kg

wymiary (dł/szer/wys): 186x70x43cm

waga: ~7,3kg

Solidna, nierdzewna stalowa konstrukcja. Dzięki możliwości składania, łóżko jest bardzo łatwe w transporcie. Dzięki wzmocnieniom ramy i mechanizmowi zatrzaskowemu, łóżko jest stabilne i wygodne. Wykonane jest z mocnego materiału - poliesteru 600D. Doskonałe na biwak, ognisko, wycieczkę itp. Łatwe w rozkładaniu i składaniu.

Na naszych pozostałych pozostałych aukcjach oferujemy także inne koloryi rozmiary łóżek polowych.
Więcej
Zwiń
To lekkie łóżko kempingowe firmy Red Mountain jest idealnym wyborem dla miłośników wycieczek na łono natury, podczas wędrówek po górach, wakacji na kempingu itp. Przenośne łóżko polowe posiada solidną ramę ze stali i powłokę z poliestru o gęstości 600 denierów. Dzięki 4 nóżkom łóżko jest bardzo stabilne. Maksymalne obciążenie wynosi 100 kg. Możesz je z łatwością złożyć w kompaktową, przenośną paczkę i zabrać ze sobą w podróż.
Więcej
Zwiń
Może nie jest bardzo lekkie ale jest stabilne. Materiał jest mocny ,porządnie wykonane . Po rozłożeniu wygodne ,dorosły mężczyzna ma wygodne spanie turystyczne .