Lodówki turystyczne - najlepsze oferty

Wspaniały produkt polecany miłośnikom długich podróży samochodem. Duża pojemność i niska temperatura chłodzenia doskonale zapewniają komfort i wygodę. Nie zależne zasilanie oraz wygodna forma transportu są dodatkowymi atutami wykorzystujące w domkach kempingowych oraz pod namiotem.
Lodówki turystyczne w kategorii Turystyka. Najtańsze oferty i najlepsze marki Waeco, Mobicool, Ezetil, Kamai, Campingaz. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 530 produktów - zobacz najlepsze oferty
Stworzona dla podróżników, którzy nawet na biwaku cenią sobie chłodzące napoje. Duża komora chłodząca (34,3x23,7x34,1cm) mieści aż 32l. Lodówka zamykana na wygodne zatrzaski. Dzięki specjalnej izolacji termicznej obudowy może utrzymywać stałą temperaturę w komorze chłodzenia o 20°C niższą od temperatury otoczenia. Użytkownik może podłączyć ją zarówno do sieci elektrycznej 230V (uzyskując moc chłodzenia 58W) jak i samochodowego gniazdka zapalniczki 12V (moc 48W). Dla ułatwienia została zainstalowana rączka, którą można schować w pokrywie lodówki. Po zamknięciu, lodówka turystyczna staje się wygodną walizką, zarówno estetyczną jak i wygodną w noszeniu.
Więcej
Zwiń
Lodówka turystyczna samochodowa Camry CR 8061 + 3 wkłady chłodzące

Pojemność 45L

Ekspresowa wysyłka!
Zamówienia złożone do godziny 15 (opłacone lub za pobraniem) wysyłamy tego samego dnia (w dni robocze od poniedziałku do piątku)!

Chłodząca mieści aż 25 l. Zamykana na wygodne zatrzaski. Dzięki specjalnej izolacji termicznej obudowy może utrzymywać stałą temperaturę w komorze chłodzenia, nawet o 20 stopni niższą od temperatury otoczenia. Zależy od wielu czynników takich jak co jest w lodówce, temperatura zewnętrzna, zastosowanie wkładów chłodzących.

Stworzona dla podróżników, którzy nawet na biwaku cenią sobie chłodzące napoje. Duża komora chłodząca (45cm-30,4cm-33,7cm) mieści aż 45 l, a jej specjalnie wyprofilowana pokrywa pozwala postawić stabilnie kilka butelek 1,5 litrowych w pozycji pionowej. Zamykana na wygodne zatrzaski.
Więcej
Zwiń
Lodówka Turystyczna CR 8065 Camry
  • pojemność 24L
  • przełącznik GRZANIE - CHŁODZENIE
  • wybieranie przełącznikiem napięcia zasilającego DC12V-OFF-AC230V
  • maksymalna temperatura chłodzenia do 20°C poniżej temperatury otoczenia
  • estetyczne wykonanie
  • specjalna izolacja
  • stała temperatura w komorze chłodzenia
  • wygodna, otwierana pokrywa na zawiasach
  • wygodna rączka
  • kable do podłączenia lodówki do gniazda zapalniczki DC 12V w samochodzie i gniazda AC 230V
  • wymiary wewnętrzne : 32 x 22 x 33 [cm]
  • wymiary zewnętrzne : 45 x 30 x 44 [cm]    Waga netto 1 szt.: 4,2 kg
    Waga brutto 1 szt.: 5.00 kg

   Camry jest znana w UE firmą z branży AGD. Oferuje wysokiej jakosci produkty, charakteryzujące sie nowoczesnym wzornictwem, innowacyjnymi rozwiązaniami technicznymi oraz wysokim stopniem przydatnosci pr
Więcej
Zwiń
Wspaniały produkt polecany miłośnikom długich podróży samochodem. Duża pojemność i niska temperatura chłodzenia doskonale zapewniają komfort i wygodę. Nie zależne zasilanie oraz wygodna forma transportu są dodatkowymi atutami wykorzystujące w domkach kempingowych oraz pod namiotem.