Lenovo Ideapad 17 - najlepsze oferty

Lenovo ideapad 17 na Taniomanii. Oferujemy całą gamę niezbędnego sprzętu najwyższej jakości. Setki ofert przygotowanych specjalnie dla Ciebie tylko na Taniomania.pl
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 136 produktów - zobacz najlepsze oferty
Laptop Lenovo IdeaPad 320-17IKB. Zachwycający sprawną pracą Procesor Intel Pentium 4415U - wielozadaniowość i wydajność podczas wykonywania specjalnych poleceń Karta graficzna Intel HD Graphics 610- dla najlepszej jakości obrazu System zabezpieczeń - ochronisz z nim ważne dane osobiste przed kradzieżą Zestaw najważniejszych slotów - podłączysz dodatkowe urządzenia cyfrowe Lenovo IdeaPad 320 to zgrabny laptop, który stworzono z myślą o codziennej pracy. Zaskakuje funkcjonalnymi technologiami i wydajną pracą. Sprawdzi się idealnie także w podróży. Zachwyć się nim i sprawdź jego możliwości! Zdjęcie poglądowe i nie przedstawia oferowanego produktu Atrakcyjna praca Laptop Lenovo wyposażono w procesor Intel Pentium 4415U, który odznacza się wysokim standardem wydajności. Umożliwia on niesamowicie sprawną i szybką pracę, dzięki czemu wykonasz każde, nawe najtrudniejsze zadanie. Dysk HDD jest gwarancją stabilnego działania.
Więcej
Zwiń
Lenovo Ideapad 330-17AST

Dopracowany w każdym szczególe

Laptop do codziennych zadań

Lenovo Ideapad 330-17AST zaspokoi wszystkie Twoje potrzeby. Dostarcza najwyższej jakości doświadczenia multimedialne. Zapewniają niezwykłe efekty audiowizualne, jakie kiedykolwiek były dostępne w laptopach.

Procesor AMD A6-9225

Wybierz AMD i wyposaż swój przyszły komputer w świetny procesor AMD. Jest to połączenie procesora i karty graficznej w jednym układzie o wysokiej sprawności energetycznej dla uzyskania wysokiej wydajności i niskiego zużycia energii. Teraz możesz możesz otrzymać to co najlepsze z każdego ze światów. Wydajność technologii procesorów wielordzeniowych oraz olśniewająca technologia najwyższej klasy kart graficznych AMD Radeon w jednym procesorze.

Niesamowita wydajność z AMD Radeon

Laptop został wyposażony w układ graficzny AMD Radeon R4. Jest on w pełni zgodny z najnowszym DirectX 11 oraz Shader Model 5.
Więcej
Zwiń