Lego S - najlepsze oferty

Lego s na Taniomania.pl. Znajdź to czego szukasz w najlepszej cenie! Porównuj oferty w sklepach i wybieraj najlepsze produkty!
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
FABRYCZNIE NOWA Konsola

Microsoft XBOX One S 1TB

w zestawie z grą Forza Horizon 4 (PL)

wraz dodatkiem LEGO Speed Champions

Konsole pochodzą z europejskiej dystrybucji

Konsole są NOWE, fabrycznie zapakowane.

NIE SĄ TO EGZEMPLARZE ZE ZWROTÓW, POWYSTAWOWE I INNE NIE PEŁNOWARTOŚCIOWE WERSJE

W fabrycznie zamkniętym opakowaniu znajduje się:

  • konsola Microsoft Xbox One S 1TB,
  • kontrolery bezprzewodowy,
  • gra Forza Horizon 4 (w formie kodu, język Polski),
  • dodatek LEGO Speed Champions
  • 1 miesięczna wersja próbna konta Xbox Live Gold,
  • kabel HDMI (zgodny ze standardem 4K),
  • przewód zasilający,
  • instrukcja obsługi.


Najlepszy system do grania i roz
Więcej
Zwiń
Zestaw LEGO® Super Mario™ Przygody z Mario — poziom startowy (71360) pozwala dzieciom połączyć siły z ulubionym bohaterem i wybrać się na poszukiwanie przygody w prawdziwym świecie. Zestaw zawiera figurkę LEGO Mario™, która poprzez ekran LCD i głośnik natychmiast odpowiada na wszelkie pytania. Gracze zarabiają wirtualne monety, przesuwając figurkę LEGO Mario z rury startowej do końcowego słupka. Mogą w tym celu wirować, korzystać z chmurkowych platform i pytajnikowych bloków, a także toczyć zaciekłe bitwy z Goombą i Bowserem Jr. Układając klocki w innej kolejności, dzieci mogą budować nowe poziomy do pokonania.

Bezpłatna aplikacja LEGO Super Mario pozwala na jeszcze więcej rozrywki z użyciem tej zabawki. Dzieci znajdą w niej narzędzia do obracania i przybliżania, które ułatwiają budowanie, kreatywne wskazówki dotyczące budowania i zabawy, a także platformę do bezpiecznego dzielenia się pomysłami z przy
Więcej
Zwiń
Z kultowym 1985 Audi Sport quattro S1 w wersji LEGO® możesz mieć na własność kawałek historii wyścigów samochodowych. Fani wyścigów samochodowych mogą zbudować ten model klasycznego Audi z lat 80. i postawić go na półce lub wykorzystać przy odtwarzaniu najsłynniejszych rajdów. Samochód 1985 Audi Sport quattro S1 (76897) był jednym z królów wyścigów rajdowych grupy B. Fani wyścigów mogą teraz zbudować z klocków LEGO® model tego uwielbianego samochodu. Zbuduj replikę ikony rajdów samochodowych, by uczcić 35. rocznicę modelu quattro. Nowe wcielenie klasycznego auta rajdowego! Model słynnego 1985 Audi Sport quattro S1 jest doskonałym odzwierciedleniem oryginału: ma żółto-białe nadwozie, silnik z przodu, wydatny zderzak i wielki tylny spojler. W komplecie z tą zabawką jest też minifigurka w kombinezonie rajdowym Audi Sport.
Więcej
Zwiń

Opinie - Lego S