Lego M - najlepsze oferty

Lego m na Taniomanii. Oferujemy całą gamę niezbędnego sprzętu najwyższej jakości. Setki ofert przygotowanych specjalnie dla Ciebie tylko na Taniomania.pl
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
Klocki LEGO® Speed Champions 75885 Ford Fiesta M-Sport WRC Do wielkiego wyścigu zostało coraz mniej czasu. Pokaż wszystkim prawdziwą samochodową petardę! Do Twojego warsztatu właśnie przywieziono części modelu, o którym krążą legendy - to Ford Fiesta M-Sport! Zostaw sobie odpowiednio dużo czasu na montaż, żeby dokładnie złożyć swój model. Gotowe? Czas wypróbować samochód podczas jazdy próbnej! Wsiądź do kabiny i ruszaj w trasę. Jest za gorąco? Zdejmij przednią szybę i podziwiaj widoki bezpośrednio. Gumowe opony zapewnią Wam doskonałą amortyzację podczas wypraw po trudniejszym terenie. Kiedy uznasz, że jesteście gotowi, zaplanujcie tor, po którym będziecie się ścigać. Od Ciebie zależy, czy wystartujesz w jednoosobowych zawodach na czas, czy może wraz z Tobą o pierwsze miejsce będą rywalizować inne samochody. Marzy Ci się nocny rajd? Zajedź do warsztatu i wymień reflektory na mocniejsze - dzięki nim będziesz mieć o wiele lepszą widoczność.
Więcej
Zwiń
FABRYCZNIE NOWA Konsola

Microsoft XBOX One S 1TB

w zestawie z grą Forza Horizon 4 (PL)

wraz dodatkiem LEGO Speed Champions

Konsole pochodzą z europejskiej dystrybucji

Konsole są NOWE, fabrycznie zapakowane.

NIE SĄ TO EGZEMPLARZE ZE ZWROTÓW, POWYSTAWOWE I INNE NIE PEŁNOWARTOŚCIOWE WERSJE

W fabrycznie zamkniętym opakowaniu znajduje się:

  • konsola Microsoft Xbox One S 1TB,
  • kontrolery bezprzewodowy,
  • gra Forza Horizon 4 (w formie kodu, język Polski),
  • dodatek LEGO Speed Champions
  • 1 miesięczna wersja próbna konta Xbox Live Gold,
  • kabel HDMI (zgodny ze standardem 4K),
  • przewód zasilający,
  • instrukcja obsługi.


Najlepszy system do grania i roz
Więcej
Zwiń
LEGO 75257 STAR WARS SOKóŁ MILLENNIUM Nr zestawu: 75257 Seria: STAR WARS Dla dzieci w wieku: 9+ lat Ilość klocków: 1351 Powiększ swoją flotę o Sokoła Millennium z filmu „Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie” Model LEGO® Star Wars™ 75257 Sokół Millennium to inspiracja dla dzieci i dorosłych. W zbudowanej z klocków wersji kultowego koreliańskiego frachtowca znajdziesz szereg szczegółów, w tym obrotową dolną i górną wieżyczkę strzelniczą, dwa sprężynowe działka, opuszczaną rampę i otwierany kokpit z miejscem na dwie minifigurki. Górne panele można rozłożyć, aby odsłonić pełne szczegółów wnętrze, w którym dzieci z chęcią rozegrają sceny z filmu „Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie” z udziałem postaci ze świata „Gwiezdnych wojen” — Finna, Chewbakki, Lando Calrissiana, Boolio, C-3PO, R2-D2 i D-O. Ten kultowy zestaw z serii LEGO Star Wars to świetne uzupełnienie kolekcji każdego fana.
Więcej
Zwiń

Opinie - Lego M