Led Home - najlepsze oferty

Led Home już od 15 zł ♥ Poznaj oferty na Taniomania.pl. Atrakcyjne ceny, popularne produkty i opinie użytkowników! Znajdź coś dla siebie.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 496 produktów - zobacz najlepsze oferty
Z lampą podłogową Carbony możesz zrobić niesamowite wrażenie we wnętrzu. Metalowa podstawa z trzema filarami stoi pewnie w pokoju. Ponad tym nowoczesna i unikalna osłona wykonana z wysokiej jakości włókna węglowego otacza centralny punkt świetlny. Nic nie jest mniej prawdziwe. Ta lampa stojąca ma wysokość 150 centymetrów i waży tylko 2,25 kilograma. Lampa LED jest zintegrowana i daje ciepłe, białe światło, które można włączać i wyłączać za pomocą przełącznika wbudowanego w przewód. Dodaj temu swojemu nowoczesnemu wnętrzu czegoś wyjątkowego dzięki tej lampie podłogowej Carbony.
Więcej
Zwiń
Lampy ABRAMO to seria niezwykle oryginalnych lamp dla najbardziej wymagających klientów. Każdy kabel ma aż 5 metrów długości, dlatego każdy klosz można zamocować tam gdzie klient sobie wymarzy. Dodatkowym atutem lampy jest kabel z przełącznikiem ręcznym który można wpiąć do kontaktu i nie potrzebna jest wtedy instalacja ścienna czy sufitowa. Kabel ten można oczywiście wypiąć i podłączyć lampę tylko do instalacji np. ściennej.
Lampa najbardziej efektownie wygląda zawieszona na ścianie i suficie. Wprowadza niepowtarzalny nastrój w pomieszczeniu dzięki światłu które jest dekoracyjnie rozproszone w dół, przy czym otwarty klosz daje dużą ilość światła. Wysokość lampy można dowolnie regulować według własnych potrzeb, a zastosowana oprawka E27 umożliwia szeroki wybór żarówek i jest przystosowana na LED. Prezentowana lampa posiada miejsce na trzy źródła światła.

Parametry:

Nazwa: ABRAMO 1 BLACK
Wys.
Więcej
Zwiń