Latarki Led - najlepsze oferty

Latarki Led na Taniomanii już od 23,79 💲 Sprawdź atrakcyjne ceny, popularne produkty i opinie użytkowników! Znajdź coś dla siebie i kup najtaniej.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
Ile znacie rodzajów latarek?

Szukasz dobrej latarki?

Kiedyś latarka to było małe pudełko z reflektorkiem, te bardziej zaawansowane technologicznie posiadały jeszcze szkiełko w czerwonym kolorze, które można był przesuwać Teraz mamy latarki zwykłe, czołowe, taktyczne, rowerowe i jeszcze parę innych. Różnią się mnóstwem różnych szczegółów, mocą światła, zasilaniem, mocowaniem, zasięgiem itd. Latarka marki Maclean Energy to niezwykle mocna, praktyczna z wysokiej jakości materiałów latarka, która ma w zestawie uchwyt rowerowy. Idealna dla rowerzystów często jeżdżących po zmroku. Niezwykle łatwy montaż ale mocny tak, że można z nią jeździć nie tylko po łatwych drogach, ale mocowanie daje radę nawet na tych trudnych, trekkingowych szlakach.

Czym się wyróżnia latarka Maclean Energy ?

Produkty marki Maclean posiadają niezbędne certyfikaty zgodności i bezpieczeństwa.
Więcej
Zwiń
Latarka Fenix HT18 1500lm +filtry akumulator

Fenix HT18 - duża, solidna latarka Fenix o mocy 1500 lumenów i zasięgu prawie kilometra! Latarka z przeznaczeniem taktycznym sprawdzi się wszędzie tam, gdzie potrzebna duża moc. Tubus latarki wykonano z anodowanego aluminium A6061-T HA-III, co gwarantuje wysoką wytrzymałość na uszkodzenia oraz solidność konstrukcji. Dzięki poprzecznemu moletowaniu powierzchni, latarka nie wyślizguje się z dłoni, a jej chwyt jest dobrze wyczuwalny. Układ optyczny zabezpiecza stalowa korona, która pozwala również na wykorzystanie latarki do technik samoobrony. Latarka pomimo 68 mm głowicy jest poręczna i wygodna w użytkowaniu, jej długość wynosi 184 mm, ciężar z baterią to zaledwie 250 g.

W przedziale na akumulator zastosowano dwie sprężyny, które gwarantują niezawodność i stabilność pracy oraz odporność na odrzut broni myśliwskiej.
Więcej
Zwiń
Latarka taktyczna LED LuxPremium ze zmienną ogniskową TL 250F IP44Symbol producenta: TL 250F IP44
Numer katalogowy: 1178600161
EAN:4007123633586
producent niemiecka marka: Brennenstuhl
Prezentowana latarka to wymysł niemieckich inżynierów jest to latarka, ze zmienną ogniskową
Latarka daje światło mocy bo aż 250lm (tak prawdziwe 250lm które świeci mocniej niż chiński 500lm)
dodatkowo latarka ma klasę ochronności IP44 co oznacza, że latarka ma ochronę przed wodą bryzgającą z różnych kierunków
Latarka dla tych użytkowników, którzy nie są zwolennikami latarek akumulatorowych

  • Najwyższa moc świecenia na minimum przestrzeni.
  • Bardzo jasna dioda LED CREE.
  • Bezstopniowa regulacja ogniskowania - od światła rozproszonego (bliskie odległości) do skupionego (dalsze odległości).
  • Przełącznik Soft Touch dla trybów świecenia 100 % - 30 %
Więcej
Zwiń

Opinie - Latarki Led