Latarki LED - najlepsze oferty

Latarki LED w kategorii Latarki (Turystyka). Najtańsze oferty i najlepsze marki Mactronic, Petzl, Led Lenser, Fenix, Varta. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
Wysokiej jakości latarka rowerowa z możliwością ładowania przez USB, renomowanej firmy Maclean Energy. Prosta w obsłudze, przyjazna użytkownikowi latarka akumulatorowa. Posiada bardzo mocne źródło światła - najnowszej generacji dioda Cree LED. Dodatkowo w zestawie ogniwo wysokiej jakości 18650 Litowa.Latarka posiada 3 tryby świecenia: 100%, 50%, miganie. Sprawdzi się w turystyce, zarówno tej codziennej jak i na trudnych, trekkingowych szlakach. Latarkę w prosty sposób można zamontować na kierownicy roweru korzystając z dołączonego uchwytu.
Więcej
Zwiń
LATARKA AKUMULATOROWA SZPERACZ LED XML T6
Niezawodna i funkcjonalna latarka akumulatorowa – szperacz LED
W każdej sytuacji może zabraknąć światła. Wtedy niezbędna może okazać się latarka akumulatorowa. Ten szperacz ma aż 10 trybów świecenia i sprawdza się we wnętrzach oraz na zewnątrz, w nocy i przy złej pogodzie. Sprzęt ma zasięg aż do 500 metrów! Dzięki zastosowaniu mocnego światła LED jest energooszczędna. Samo ładowanie akumulatora przebiega dość szybko, kabel można podłączyć do gniazda samochodowego lub ładowarki sieciowej.
Latarka – szperacz akumulatorowa LED: oświetl, co chcesz!
Ta latarka akumulatorowa musi znaleźć się w twoim ekwipunku także dzięki swojej funkcjonalności. Jej mocna bateria pozwala na ładowanie innych urządzeń przez łącze USB. Latarka szperacz akumulatorowy LED jest wygodna do przenoszenia, ma mocny uchwyt i można do niej zamocować dodatkowy pasek.
Więcej
Zwiń