Lalki evi - najlepsze oferty

Znajdź to czego potrzebujesz! Lalki evi w najtńszych cenach na rynku. Sprawdź setki ofert przygotowanych specjalnie dla Ciebie.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 168 produktów - zobacz najlepsze oferty
Prześliczna, ubrana w białą podkoszulkę z serduszkiem i nadrukiem pieska, oraz jeansową spódniczkę i niebieskie buciki jest gotowa, by ruszyć w pełną wrażeń podróż swoim odjazdowym Wakacyjnym Kamperem SIMBA. Wybierz się razem z nią, by odpocząć i odkryć piękne miejsca. Spakuj najpotrzebniejsze rzeczy i ruszajcie! Czeka na Was mnóstwo wrażeń. Szerokiej drogi!

Śliczny, różowy, Wakacyjny Kamper SIMBA gwarantuje bezpieczną, komfortową podróż. Kwiaty i serduszka to ulubione wzory laleczki, którymi ozdobiła boki pojazdu. Wypoczynek w bogato wyposażonym kamperze to czysta przyjemność. Otwórz Wakacyjny Kamper SIMBA, by odkryć jego zachwycające wnętrze i wszystkie niezwykłe funkcje. Gustownie urządzony domek na kółkach ma sprytnie zagospodarowany każdy centymetr przestrzeni.
Więcej
Zwiń
Informacje o produkcie
Nr katalogowy
105732156

Marka (lalki) Steffi Love
Wymagania wiekowe od 3 lat
Płeć (zabawki) Dziewczynki
Produkt na baterie Nie
Baterie w zestawie Nie
Zasilanie Nie dotyczy
Akcesoria w zestawie
  • Steffi
  • Evi
  • Zwierzątka
  • Akcesoria
Więcej
Zwiń
Ponieważ to prezent mikołajkowy to jeszcze nic nie wiemy, ale córeczka ciągle mówi że taki zestaw chce więc wydaje się mi że będzie wielkie wowwwwowowwww....

Opinie - Lalki evi