Kubki termiczne - najlepsze oferty

Kubek świetnie trzyma gorąco nawet po 5 godzinach. Bardzo dobrze leży w dłoni. Sposób podawania napoju 360 stopni jest doskonałym rozwiązaniem podczas jazdy, ponieważ nie trzeba zastanawiać się, w którym miejscu jest "dziubek".
Kubki termiczne w kategorii Termosy i kubki (Turystyka). Najtańsze oferty i najlepsze marki Contigo, Esbit, Aladdin, Thermos, Stanley. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 398 produktów - zobacz najlepsze oferty
Kubek termiczny Tefal Travel Mug o pojemności 0,36L z silikonową osłonką

-pojemność: 0,36 L
-wymiary: wysokość 20 cm, średnica: 7 cm
-materiał: stal nierdzewna 18/10 / tworzywo / silikon
-parametry termiczne: Utrzymuje temperaturę do 4h w przypadku gorących napojów, a do 8h w przypadku chłodnych.
Więcej
Zwiń
Kubek Contigo jest idealny nie tylko w podróży, ale także w pracy. Model Byron jest bardzo dobrze wykonany a zastosowana technologia sprawia, że Twoja herbata (albo kawa) będzie długo gorąca.
  • Technologia Snapseal®  • Próżniowa technologia ścianek utrzymuje ciepło przez 6 h i zimno przez 12 h  • Gumowa opaska pozwala pewniej chwycić kubek, nawet gdy jest pełny i ciężki lub gdy mamy małe dłonie  • Pomieści 470 ml płynu  • Wygodna obsługa jedną ręką  • Podwójne ścianki stalowe czynią go odpornym na uderzenia i trwałym  • Wolny od BPAPodwójne ścianki kubka są izolowane p
Więcej
Zwiń
Kubek termiczny Tefal Travel Mug Fun o pojemności 0,36L3 kolory do wyboru:K3070114 - BiałyK3072114 - RóżowyK3071114 - Czarny kolor niedostępnyPojemność: 0,36LWymiary: wysokość 20cm, średnica: 7cmMycie: ręczne lub w zmywarce100% zabezpieczenia przed rozlaniem.Możliwość picia 360 stopni. Dobry kubek termiczny musi gwarantować Ci, że nie wycieknie z niego nic, obojętnie czy jesteś w drodze do pracy, czy na wycieczce za miasto. Ale przede wszystkim musi utrzymać Twój napój ciepły (lub zimny) przez długi czas.Właśnie tym charakteryzują się kubki termiczne Travel Mug FUN TEFAL . Do tego ten model kubka w 2014 roku został zwycięzcą prestiżowej nagrody Red Dot Award, uznawanej za najbardziej prestiżową w dziedzinie wzornictwa!Wygodne otwieranie i zamykanie za pomocą przycisku "Quick Press".Nowej konstrukcji praktyczny korek daje możliwość spożywania napojów w dowolnym punkcie obwodu kubka (dookoła otworu) bez kapania.
Więcej
Zwiń
Kubek świetnie trzyma gorąco nawet po 5 godzinach. Bardzo dobrze leży w dłoni. Sposób podawania napoju 360 stopni jest doskonałym rozwiązaniem podczas jazdy, ponieważ nie trzeba zastanawiać się, w którym miejscu jest "dziubek".