Kubki termiczne - najlepsze oferty

Produkt zgodny z opisem producenta. Zakupiony na prezent, jeszcze nie przetestowany.
Kubki termiczne w kategorii Termosy i kubki (Turystyka). Najtańsze oferty i najlepsze marki Contigo, Esbit, Aladdin, Thermos, Stanley. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 446 produktów - zobacz najlepsze oferty
Contigo West Loop - 2.0 to nowa odsłona popularnego kubka West Loop z blokadą przed przypadkowym otwarciem. Kubek West Loop 2.0 Contigo dzięki zastosowaniu próżniowej technologi ścianek utrzymuje temperaturę ciepłych napojów do 4 godz. a napojów zimnych do 12 godz. 100% Szczelność zapewnia system AUTOSEAL ® opatentowany przez firmę Contigo
Więcej
Zwiń
Kubek termiczny Contigo Huron 470 ml Wykonany ze stali nierdzewnej Podwójnie izolowane próżniowe ścianki, które utrzymują temperaturę płynu przez 6 godzin, a zimno przez 12 godzin Hermetyczność zapewnia niezwykle innowacyjny system Snapsealandreg; Wygodna obsługa jedną ręką Pojemność dopasowana do potrzeb użytkowników Wykonany z materiału wolnego od BPA Kupując Contigo za każdym razem dostajesz wyjątkowy produkt, dopracowany w najdrobniejszych szczegółach Pstrykasz. Otwierasz. Wystarczy, że przesuniesz palcem zamknięcie w górę aby się napić. Pstrykasz w dół - zamykasz. Technologia gwarantuje 100% szczelności. Wnętrze nakrętki jest łatwo dostępne więc nie ma problemu z umyciem. Kubek powinien posiadać dobrą termikę Podwójne ścianki kubka są izolowane próżniowo. Takie rozwiązanie zapewnia doskonałe właściwości termiczne. Kubek utrzymuje ciepło do 6, a zimno nawet do 12 godzin. Ważna jest higiena - kubki łatwo jest umyć Taki cel przyświecał projektantom od początku.
Więcej
Zwiń
Kubek termiczny Tefal Travel Mug Fun o pojemności 0,36L3 kolory do wyboru:K3070114 - BiałyK3072114 - RóżowyK3071114 - Czarny kolor niedostępnyPojemność: 0,36LWymiary: wysokość 20cm, średnica: 7cmMycie: ręczne lub w zmywarce100% zabezpieczenia przed rozlaniem.Możliwość picia 360 stopni. Dobry kubek termiczny musi gwarantować Ci, że nie wycieknie z niego nic, obojętnie czy jesteś w drodze do pracy, czy na wycieczce za miasto. Ale przede wszystkim musi utrzymać Twój napój ciepły (lub zimny) przez długi czas.Właśnie tym charakteryzują się kubki termiczne Travel Mug FUN TEFAL . Do tego ten model kubka w 2014 roku został zwycięzcą prestiżowej nagrody Red Dot Award, uznawanej za najbardziej prestiżową w dziedzinie wzornictwa!Wygodne otwieranie i zamykanie za pomocą przycisku "Quick Press".Nowej konstrukcji praktyczny korek daje możliwość spożywania napojów w dowolnym punkcie obwodu kubka (dookoła otworu) bez kapania.
Więcej
Zwiń
Produkt zgodny z opisem producenta. Zakupiony na prezent, jeszcze nie przetestowany.