Kubki termiczne - najlepsze oferty

Kubki termiczne w kategorii Termosy i kubki (Turystyka). Najtańsze oferty i najlepsze marki Contigo, Esbit, Aladdin, Thermos, Stanley. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 328 produktów - zobacz najlepsze oferty
Kubek termiczny Tefal Travel Mug o pojemności 0,36L z silikonową osłonką.5 kolorów do wyboru:K30811 14 - Czarny K30821 14 - GranatowyK30831 14 - ZielonyK30861 14 - NiebieskiK30871 14 - RóżowyPojemność: 0,36LWymiary: wysokość 20cm, średnica: 7cmMateriał: stal nierdzewna / tworzywo / silikonParametry termiczne: Utrzymuje temperaturę do 4h w przypadku gorących napojów, a do 8h w przypadku chłodnych.Mycie: ręczne lub w zmywarce100% zabezpieczenia przed rozlaniem.Możliwość picia 360 stopni.
Więcej
Zwiń
Kubek termiczny Tefal Travel Mug Fun o pojemności 0,36L3 kolory do wyboru:K3070114 - BiałyK3072114 - RóżowyK3071114 - Czarny kolor niedostępnyPojemność: 0,36LWymiary: wysokość 20cm, średnica: 7cmMycie: ręczne lub w zmywarce100% zabezpieczenia przed rozlaniem.Możliwość picia 360 stopni. Dobry kubek termiczny musi gwarantować Ci, że nie wycieknie z niego nic, obojętnie czy jesteś w drodze do pracy, czy na wycieczce za miasto. Ale przede wszystkim musi utrzymać Twój napój ciepły (lub zimny) przez długi czas.Właśnie tym charakteryzują się kubki termiczne Travel Mug FUN TEFAL . Do tego ten model kubka w 2014 roku został zwycięzcą prestiżowej nagrody Red Dot Award, uznawanej za najbardziej prestiżową w dziedzinie wzornictwa!Wygodne otwieranie i zamykanie za pomocą przycisku "Quick Press".Nowej konstrukcji praktyczny korek daje możliwość spożywania napojów w dowolnym punkcie obwodu kubka (dookoła otworu) bez kapania.
Więcej
Zwiń
Kubek termiczny - termos o pojemności 440 ml wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej, w kolorze miedzianym. Na dzień dzisiejszy jeden z najlepiej utrzymujących ciepło kubków w naszej ofercie! Posiada podwójne ścianki zapewniające dłuższe utrzymywanie temperatury niż większość kubków dostępnych na rynku. Kubek wyposażony jest w metalowy wkład termiczny oraz nakręcaną przykrywkę ze szczelnym zaworkiem upustowym, zabezpieczającym przed wyciekiem zawartości. Dodatkowo przykrywka posiada ustnik do picia. Na na uwagę zasługuje możliwość blokady otwierania przykrywki, jest to wspaniałe rozwiazanie ponieważ już nie musisz się martwić czy kubek sam się otworzy w niefortunnym momencie - np. w torebce/plecaku. Kształt i wymiary kubka dostosowane są do większości uchwytów samochodowych, znakomicie sprawdza się podczas podróży autem. Kubek otwiera się naciskając na przycisk jednym palcem, a więc można go obsłużyć bezproblemowo jedną ręką, co jest ważne dla kierowców.
Więcej
Zwiń