Kosiarki ręczne - najlepsze oferty

Kosiarki ręczne w kategorii Narzędzia ogrodowe. Najtańsze oferty i najlepsze marki. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 35 produktów - zobacz najlepsze oferty
Kosiarka StaySharp™, dzięki swojej innowacyjnej konstrukcji, jest łatwa do prowadzenia, nie blokuje się, zapewnia większą siłę cięcia i zasięg koszenia, pozwala poruszać się przy krawędziach trawnika i nie zostawia nieprzyciętych pasów pod kołami. Posiada ostrze o wyjątkowej sile cięcia, które umożliwia cięcie trawy przy samej krawędzi trawnika. Kosiarkę wyróżnia płynna i łatwa w obłsłudze regulacja wysokości koszenia. Konstrukcja urządzenia sprawia, iż kosiarka jest bardziej cicha i dzięki temu przyjazna dla użytkownika.
Więcej
Zwiń
Opis produktu
Pielęgnacja trawnika jest jedną z najważniejszych czynności, które należy wykonywać, aby Twój ogród był piękny i był ozdobą. Regularne koszenie pozwoli na uzyskanie soczystej, zielonej trawy. W przypadku, gdy nie masz możliwości użycia kosiarki elektrycznej bądź spalinowej proponujemy kosiarkę ręczną LM-40. Wyposażono ją w układ tnący z pięcioma ostrzami zapewniającymi najwyższą jakość i precyzję cięcia o szerokości 40 cm. Ponadto posiada regulację wysokości koszenia gwarantującą płynność koszenia oraz niewielką, kompaktową budowę. Kosiarka firmy NAC jest lekkim, wygodnym w użyciu i przechowywaniu, poręcznym i prostym w obsłudze urządzeniem wykonanym z najwyższej jakości materiałów odznaczającym się żywotnością i wytrzymałością.
Więcej
Zwiń