Konsole do gier - najlepsze oferty

Konsole do gier w kategorii Gry. Najtańsze oferty i najlepsze marki Sony PlayStation, Nintendo, Microsoft, OVERMAX, Gogen. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 241 produktów - zobacz najlepsze oferty
Czas realizacji do 7 dni roboczych

Zaprojektowana na nowo konsola PlayStation®4!
Najchętniej kupowana konsola w Polsce* ma teraz nowy, smuklejszy wygląd!


Poznaj bardziej smukłe, mniejsze PS4™, które oferuje graczom niesamowite wrażenia z gier. Objętość nowej PS4 jest mniejsza o ponad 30% w porównaniu do poprzednich modeli konsoli, a jej waga została odchudzona o odpowiednio 25% i 16% w porównaniu do pierwszej (seria CUH-1000) i obecnej (CUH-1200) wersji PS4™. Dodatkowo, nowa wersja konsoli PS4™ jest teraz jeszcze bardziej energooszczędna – wykorzystanie energii zredukowano odpowiednio o 34% i 28% w porównaniu do pierwszego i obecnego modelu PS4™.

Inteligentniejsza rozgrywka
Gry bez ograniczeń  • High Dynamic Range - Poznaj niewiarygodnie żywe, jaskrawe kolory, jakie zapewnia technologia HDR.
Więcej
Zwiń
Zaprojektowana na nowo, odchudzona i legendarna. Dostarczy każdemu użytkownikowi niesamowitych wrażeń z rozgrywki. Bezprzewodowy kontroler zapewni wygodę oraz pełną kontrolę w rozrywce. Konsola posiada zaawansowany system gier specjalnie zaprojektowany dla graczy, natomiast jej moc jest napędzana przez procesor oraz pamięć, które są 10x szybsze niż te zastosowane w poprzedniej generacji PS3™.

System PS4™ opiera się na potężnym układzie scalonym wyposażonym w osiem rdzeni x86-64, najnowocześniejszym procesorze graficznym 1,84 TFLOPS oraz 8 GB ultraszybkiej wbudowanej pamięci systemowej GDDR5.

Najważniejsze cechy produktu:

PlayStation 4 (PS4) to czwarta z rodziny PlayStation konsola gier wideo firmy Sony Computer Entertainment. Należy do ósmej generacji konsol.

PlayStation 4 została oparta na architekturze procesora x86-64. Konsola jest wyposażona w 8 GB pamięci RAM typu GDDR5.
Więcej
Zwiń
Konsola Sony Playstation Classic. Powrót króla Powróć do nostalgicznej ery pierwszego Playstation! Fenomenalna jakość wykonania i kultowy design 20 różnorodnych gier z epoki PS1! Klasyczne pady dla amatorów retro! Legenda w świecie gier - w nowym wydaniu Wróć pamięcią do czasów, które odmieniły oblicze świata gier, dzięki legendarnemu PlayStation Classic – z 20 najlepszymi grami z oryginalnej konsoli PlayStation, takimi jak Final Fantasy VII, TEKKEN 3, Ridge Racer Type 4, Grand Theft Auto, Metal Gear Solid i nie tylko… Mała konstrukcja, duże możliwości Konstrukcja konsoli PlayStation Classic idealnie odwzorowuje pierwowzór. Ma to samo logo, układ przycisków i opakowanie, ale jest o 45% mniejsza od modelu PlayStation z 1994 r. Tę miniaturową konsolę wyposażono w dwa przewodowe kontrolery, przewód HDMI łączący urządzenie z telewizorem oraz wirtualną kartę pamięci, na której można zapisywać przebieg poszczególnych gier.
Więcej
Zwiń
Bardzo dobry sprzęt polecam, gram na nim ostro, wszyscy fruwają po mapie

Opinie - Konsole do gier