Kolektory słoneczne - najlepsze oferty

Panele solarne produkują energię elektryczną z energii słonecznej i służą do zasilania urządzeń nią napędzanych - świetny i ekologiczny pomysł!
Kolektory słoneczne w kategorii Ogrzewanie. Najtańsze oferty i najlepsze marki Hewalex, Galmet, ProEco Solutions, Vaillant, Viessmann. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 179 produktów - zobacz najlepsze oferty
Kolektory próżniowe-rurowe typu KSG PT, które spełniają niezbędne wymagania do otrzymania 45% dofinansowania za zakup i montaż, najczęściej stosowane są do podgrzewania wody użytkowej, wspomagania ogrzewania pomieszczeń oraz ogrzewania wody w basenach. Dzięki wykorzystaniu szkła borosilikatowego, produkt ten wyróżnia się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne. W rurce cieplnej znajduje się substancja chemiczna, która paruje już w temperaturze 25oC, co umożliwia pozyskiwanie energii słonecznej nawet w pochmurne dni. Kolektory tego typu absorbują promienie słoneczne nawet przy ostrym kącie ich padania.

  • Dostępna oferta powierzchni: Absorber
    • PT 15 (15 rur, 2,350 m² pow. brutto, 1,407 m² pow. apertury/czynnej)
    • PT 20 (20 rur, 3,103 m² pow. b
Więcej
Zwiń
Ogniwa słoneczne idealnie nadają się do zasilania silników na energię słoneczną, np. produktu nr 198080. Ewentualnie ogniwa można połączyć z własnym generatorem słonecznym.
Panele solarne produkują energię elektryczną z energii słonecznej i służą do zasilania urządzeń nią napędzanych - świetny i ekologiczny pomysł!