Kocioł Gazowy 24 Kw - najlepsze oferty

Sprawdź kocioł gazowy 24 kw ♥ Poznaj oferty na Taniomania.pl. Atrakcyjne ceny, popularne produkty i opinie użytkowników! Znajdź coś dla siebie.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 23 produkty - zobacz najlepsze oferty
JUNKERS CERAPUR MIDI ZWB 24-1 RE + AZB 931 Decydując się na kocioł kondensacyjny Cerapur Midi ZWB 24-1 RE nie trzeba już wybierać pomiędzy oszczędnościami inwestycyjnymi a eksploatacyjnymi. Korzystna cena urządzenia pozwala na oszczędności już na etapie zakupu. Z kolei technika kondensacyjna wykorzystywana do ogrzewania i podgrzewu wody użytkowej gwarantuje wymierne oszczędności paliwa podczas eksploatacji kotła oraz wysoki komfort jego użytkowania. Cerapur Midi to wiszący kocioł kondensacyjny, który jest znakomitym rozwiązaniem dla osób poszukujących urządzenia zapewniającego komfort użytkowania oraz oszczędności inwestycyjnych i eksploatacyjnych. Nowoczesny wygląd, niewielkie wymiary i niska emisja dźwięku sprawiają, że może być instalowany w pomieszczeniach mieszkalnych także w widocznych miejscach. Dzięki wykorzystaniu techniki kondensacyjnej, Cerapur Midi osiąga wysoką sprawność znormalizowaną przy minimalnej emisji spalin.
Więcej
Zwiń
Piec dostępny również w pakiecie z adapterem AZB 931 dostępny po kliknięciu w zdjęcie: Bosch Condens GC2300W (dwufunkcyjny) - Kocioł gazowy NOWOŚĆ 2018 (7736901288) Do uruchomienia pieca wymagany jest adapter dostępny po kliknięciu w zdjęcie: Wiszący gazowy kocioł kondensacyjny do montażu naściennego. To najbardziej atrakcyjny cenowo kocioł kondensacyjny marki Bosch w Polsce. Jest on objęty specjalną promocją na start, charakteryzuje go również wysoka efektywność energetyczna, a także szereg nowych rozwiązań pozwalających jeszcze bardziej zminimalizować koszt zużycia gazu i energii elektrycznej. Urządzenie wyposażone jest w 7 przycisków umożliwiających intuicyjną obsługę panelu sterowania, w czytelny wyświetlacz LCD oraz wbudowaną automatykę pogodową z logiką dwupunktowej zmiany krzywej grzewczej. Logika menu nowej automatyki kotła i jej funkcjonalności zbudowane zostały w oparciu o opinie i oczekiwania użytkowników.Kocioł ma szeroki zakres modulacji 1:8 oraz niewielkie wymiary.
Więcej
Zwiń
Kocioł 2-funkcyjny atmosferyczny VUW TECpro 240-5 24 kW

otwarta komora spalania

Kotły wiszące atmoTEC pro znajdują zastosowanie zarówno w instalacjach grzejnikowych, jak i w instalacjach ciepłej wody użytkowej.

  • Wysoka sprawność średnioroczna 92%
  • Wysoki komfort poboru c.w.u.
  • Optymalne rozwiązanie dla komfortowych zastosowań.
  • Łatwy i szybki montaż.
  • Przyjazny w obsłudze i podczas przeglądów.
  • Kompletna centrala grzewcza pompa 2-biegowa , z automatycznym odpowietrznikiem, konsola podłączeniowa w kotle, czytelny system diagnostyczny aquasensor precyzyjny pomiar przepływu wody użytkowej i sterowanie mocą palnika - stabilna temperatura c.w.u. już od 1,5 l/min
  • Elementy systemu podgrzewu przepływowego: zawór 3-drogowy z silnikiem krokowym, wymiennik ciepła ze stali szlachetnej
Więcej
Zwiń

Opinie - Kocioł Gazowy 24 Kw